2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar merhaba 9. Haftadayım uzun suredir bulantım var bugün ilk defa çıkardım. Doktorum ilac verdi onu kullanıyorum normalde ama bugün unutmuşum. Bulantı icin neler yapıyorsunuz
Ben 1 bardak suya organik elma sirkesi koyup içiyorum iyi geliyor

Eklentiler

• IMG_20220819_125642.jpg
    IMG_20220819_125642.jpg
    69,5 KB · Görüntüleme: 60
Kızçeler dün keseyi bile zor gördü demiştim ya doktor. 4+6 gözüküyordum sanırım ultrasonda. Sizce kese çok mu küçük. :KK70: ya kafamda hep deli sorular. Şu süreçler bi bitse de normal gebeliğe başlasak artık 🤐😬🤣
4+6 da kese görünmüş küçük değildir canım maşallah erkenden görünmüş. Yani çoğunun görünmüyo o zaman, seninki küçük bile olsa görünmüş 😇

O zaman benim ki vajinaldi sağ görünüyor USG de. Ramziye göre sol erkek olacak galiba 😂
Ama seninkide 3. Kare kız😂😂😂 bu teoriler cok karıstı bence cinsiyeti bekleyelim bunların hiçbiri doğrı değil bence

Eklentiler

• 8317EBE7-CFC1-41B7-81E9-53F1438FE803.jpeg
    8317EBE7-CFC1-41B7-81E9-53F1438FE803.jpeg
    72,3 KB · Görüntüleme: 40
Meslektaşız Harika 🥰 ben de bi süredir evdeyim tedavi süreci zorlayıcı oldu işle birlikte ara vermek durumunda kaldım. Şimdilik evden devam ediyorum bebeğimi biraz büyütüp sahalara geri dönerim 😁 evet beyaz geceler Rus edebiyatını seviyorum 😊 ben de çok memnun oldum Nargizulya ❤️
Ben rus edebiyatını liseye kadar çok okudum çok kitap bitirdim. Şimdi hiç sevmiyorum çok ağır geliyor bana nedense.
İnşallah hep beraber güzel bir hamilelik süreci geçiririz.
İyi ki tanıştık ya. Ben mesela hiçbir şey bilmiyormuşum testler falan hamilelik hakkında burdaki kızlar baya bilgililer sağolsunlar çok şey öğreniyorum.

X