2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar merhaba 9. Haftadayım uzun suredir bulantım var bugün ilk defa çıkardım. Doktorum ilac verdi onu kullanıyorum normalde ama bugün unutmuşum. Bulantı icin neler yapıyorsunuz

Burda zencefil iyi geliyor diyen arkadaşlar vardı ama nasıl kullanıldığını bilmiyorum. Ben de ilaç kullanıyorum ama akşam yatmadan önce 2 doz alıyorum gün içinde benim de aklımdan çıkıyor bide uyku yapıyor 😴 Gün içinde midem kötü olunca da biz hamişlerin dostu çubuk kraker yiyorum bastırıyor 😀

Aynı şekilde birlikteliği çok vurguladı doktor kesinlikle yasak olarak. Günlük işlerime devam etsem de uzun süre ayakta kalmamaya çalışıyorum ağır kaldırmak zaten kesinlikle sakıncalı. Çok geçmiş olsun , Umarım birlikte atlatırız bi an önce 🙏
İnşallah, hayırlısı ile en kısa zamanda atlatırız. Ben de mümkün oldukça yatıyorum su süreçte. Uzun süre ayakta durunca ağrım oluyor zaten, hatırlatıyor bana. Rabbim şifa versin. Geçmiş olsun.

Kızlar merhaba 9. Haftadayım uzun suredir bulantım var bugün ilk defa çıkardım. Doktorum ilac verdi onu kullanıyorum normalde ama bugün unutmuşum. Bulantı icin neler yapıyorsunuz

Benim de bulantılarım iki gündür başladı. 3 gün önce doktora gittiğimde yok, demiştim. İlaç da başlamadım. Oğlumda da maalesef bu şekilde olmuştu. Uzun süre yaşamıştım. Çubuk kraker, leblebi vs deneyerek bir şeylerin iyi geldiğini bulmuştum o dönem. Bakalım bu miniğe neler iyi gelecek 🙈

Eklentiler

• IMG-20220812-WA0011.jpeg
    IMG-20220812-WA0011.jpeg
    53,5 KB · Görüntüleme: 44
Hamilelik sizi de daha soft daha dingin yaptı mı kızlar. Ben kendimi hiç olmadığım kadar sevgi dolu hissediyorum , uzaktan yakından desteğini gördüğüm herkese minnet doluyo içim. Geçirdiğim zor süreçlerin de etkisi olabilir, ya da hormonlarım beni sakinleştiriyor 😅

Beni daha da cadılaştırdı hamilelik 🤦‍♀️ Bir sinirleniyorum bi ağlıyorum sonra unutup gülüyorum, olan eşime oluyor 😂😂 Seninki ne güzelmiş ama huzurlu, inşallah böyle devam eder hamileliğin boyunca :nazar:

Kızlar dün üşüttüm biraz bugun boğazım acıyor halsizlik var ama ateşim yok doğal takviyelerle geçirmeye çalışıyorum bir yandan da endişeliyim bebişe bir şey olur mu diye😣

Ben rus edebiyatını liseye kadar çok okudum çok kitap bitirdim. Şimdi hiç sevmiyorum çok ağır geliyor bana nedense.
İnşallah hep beraber güzel bir hamilelik süreci geçiririz.
İyi ki tanıştık ya. Ben mesela hiçbir şey bilmiyormuşum testler falan hamilelik hakkında burdaki kızlar baya bilgililer sağolsunlar çok şey öğreniyorum.
Ayy ne güzel .ben Rus okulunu bitirdim..Azeri olmağıma bakmayarak🥰

Merhaba değerli anne adayları,​

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfa
sında (tıklayın)hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebileceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 24-03-2023

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebileceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

ANNE ADAYIANNENİN YAŞISON ADET
TARİHİ
ŞEHİRKAÇINCI ÇOCUKİLK KİLOİSİM
CİNSİYETİ
GERÇEKLEŞEN DOĞUM TARİHİ
@BarbieveKen
33​
22 Haziran​
İstanbul​
1​
58​
@Nare196
26​
25 Haziran​
Hatay​
1​
55​
N NastenkaAleksey
32​
27 Haziran​
Balıkkesir​
1​
55​
@ipti
30​
27 Haziran​
İstanbul​
2​
82​
Mei-chan Mei-chan
30​
26 Haziran​
Mersin​
1​
67​
@cankus_
30​
28 Haziran​
3​
73​
@ejce
32​
29 Haziran​
Bursa​
1​
43​
@gebelikyolunda
26​
29 Haziran​
1​
56​
A AloeeVeraa
30​
29 Haziran​
İzmir​
2​
60​
Papatya0593 Papatya0593
29​
30 Haziran​
Ankara​
1​
62​
@E B R U
26​
30 Haziran​
Bursa​
1​
55​
@Armi2021
30​
1 Temmuz​
1​
65​
@meva126
29​
1 Temmuz​
Hatay​
1​
93​
@Hemsiree2e
28​
1 Temmuz​
Çanakkale​
1​
82​
@kayramberamveram
30​
2 Temmuz​
Ankara​
4​
90​
@leilani
33​
3 Temmuz​
İstanbul​
1​
57​
@melodit
34​
3 Temmuz​
İstanbul​
1​
74​
Lelamor Lelamor
31​
4 Temmuz​
3​
53​
@Rprnn
26​
4 Temmuz​
1​
60​
@laviniaam
28​
4 Temmuz​
1​
60​
@sultansultan90
30​
4 Temmuz​
İstanbul​
1​
60​
@meltem kececi
27​
6 Temmuz​
1​
68​
@TurnaBulut
25​
5 Temmuz​
İstanbul​
2​
53​
@bshk1993
29​
6 Temmuz​
Zonguldak
2​
50​
Niqu Niqu
34​
6 Temmuz​
Tekirdağ​
1​
57​
@kertenkelebekim
30​
6 Temmuz​
İstanbul​
1​
60​
25​
6 Temmuz​
Tekirdağ​
2​
65​
@sadecebirii
32​
7 Temmuz​
Tekirdağ​
1​
53​
Tatlizarafet Tatlizarafet
36​
7 Temmuz​
İstanbul​
2​
82​
@manolya2909
26​
7 Temmuz​
Adana​
1​
60​
@Anne adayi48
29​
7 Temmuz​
Muğla​
1​
94​
@bernisko
27​
8 Temmuz​
Ankara​
1​
57​
@Z e r d e c a l
29​
9 Temmuz​
İstanbul​
1​
62​
@ilkyaznisan
31​
11 Temmuz​
İzmir​
1​
65​
@BUKITOKI
28​

10 Temmuz​
Tekirdağ​
1​
56​
@ZorluBekleyis
28​
16 Temmuz​
Van​
1​
46​
@Black87
35​
17 Temmuz​
Ankara​
2​
67​
Ben de bugun dahil oldum 🥰

Ben rus edebiyatını liseye kadar çok okudum çok kitap bitirdim. Şimdi hiç sevmiyorum çok ağır geliyor bana nedense.
İnşallah hep beraber güzel bir hamilelik süreci geçiririz.
İyi ki tanıştık ya. Ben mesela hiçbir şey bilmiyormuşum testler falan hamilelik hakkında burdaki kızlar baya bilgililer sağolsunlar çok şey öğreniyorum.
Ben de aylardır çok şey öğrendim burada. Umutsuzluğa düştüğümde hep içten mesajlarla toparladım kendimi 🥰 inşallah hepimiz için herşey çok güzel olur 🙏

X