2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
NA
valla kuzum ben bi tek dün verdim 309 cıktı bat günüm bugündü normalde yarın tekrar vericem

22 temmuz beta: 29.2
28 temmuz beta:1128.89

Benimde kasık ağrım oluyor şu sıralar normal galiba.
Evet normaldir adet ağrısına benzetemedim ben bıçak batmasına benzettim senin de öyle mi ?
30.07.2022 167 değer bitanem adet 2 gun gecmisti
Başka ölctürmedim bu hafta içi tekrar baktirinca yazarım

Benim tahminim kız daha gebe kalmadan da hissediyodum hep kızım olcak hissi vardı tabi öncelikle saglıklı gelsin bebişler

Yok canım fazla artmamis normal artmış fakat çoğul gebelik her zaman beta hcg ile anlaşılmıyor onu da eklemek isterim

6+0 kuzum 5+7 değil :)
6. Haftada duyma ihtimalin yüksek
Ahaha gerçekten öyle mi hesaplanıyor
5+6’dan sonra direkt 6’ya mı geçiyor
Acemilik işte düzelttiğin için teşekkür ederim
Son regl tarihine göre hafta bu şekilde ama benim bi tık geç döllenme oldu bence ve ultrasonda hafta olarak daha az verecek diye düşünüyorum
Bu arada şunu da sorucam eğer karından bakamazsa vajinal ultrason yaptırayım mı?

Ben kullanıyorum 27 temmuzdan beri sabah akşam fitil verdi.
Esasında o gün 1 kes 1 damla geldiğini söylemiştim onun üzerine verdi.

bir de çook kötü bir durumun var sigara kullanıyorum ve birden pat diye kesmek zorunda kalmak beni depresyona soktu. Zaten en ince nikotin 1 mg olandan içiyordum bugün dayanamadım 2 tane içtim
Ben napıcam bu durumda olan var mı

Ben kullanıyorum 27 temmuzdan beri sabah akşam fitil verdi.
Esasında o gün 1 kes 1 damla geldiğini söylemiştim onun üzerine verdi.
Benimde 4 gündür leke olarak geliyor kahverengi. Doktorum kalp atışını duyalım ondan sonra progestan vs başlayacağız dedi. Bugün betam 942 yükseliyor kese görünmez zaten bu değerden karından bakalım dedi rahimde kalınlaşma olmuş muhtemelen kese oluşacak dedi. Bende perşembe gideceğim 5+1 oluyorum ini. Hepimiz keseleri görmeye başlarız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…