2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
İnşallah canim tekrar kan baktırdığımda yazarım sonucu burada ultrason fotoğrafları da paylaşırız umarım birbirimizle konuşarak guzel bi dönem geçiririz
İnsallah canım ben zaten hiçbişey bilmşyorm ilk defa hamilelik ögrenicez insallah burda hepimiz aydınlatalım birbirimizi kızlar

Merhaba geç döllenme bir sorun teşkil etmez yinede doktorunuz sizi bilgilendirir bende salı günü görüneceğim sizin gibi merakla bekliyorum

Kızlar doktora gittikçe haber verelim herşeyi ben hiçbişey bilmiyorum yardımcı olalım birbirimize

Merhaba kızlar
Yeni gelenlere öncelikle hayırlı olsun demek istiyorum, Allah sağlıklı bir şekilde bu serüveni tamamlamayı nasip etsin herkese
Uygulamada bugün 5+5 görünüyorum
Çarşamba günü için doktora randevu alıcam
5+7 ‘de keseyi görüyorum galiba, kalp atışını duyma ihtimalim yüzde kaç??

Merhaba kalp atışı için erken olabilir ama emin değilim çünkü okuduklarım dayanarak 6. Haftada da duyan var 7. Haftada da .
Herkesin bebisi sımsıkı sarılsın annelerine inşallah üzmesinler bizi

Benim de 2. Bebek ve benim de ilki 3 yaşında. Yani 2 ay sonra 3 yas olacak. Ne tesadüf ben de koc burcuyum. Bakalim koc burcu bebeleri nasıl oluyomus
ben de merak ediyorum valla erkek olsun istiyorum ama ne çıkacak bakalım :)
hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına al inşallah,
ilkinde 10 cm açıklıkla, ıkınma hissim gelmediği halde acele ederek 2 dk sonra çataldan kaldırıp bu dogum zor olur diye sezaryene aldılar, benim için hala muamma, gerekli miydi normal olabilir miydi bilmiyorum
özel hastane klasigi mi yoksa çatı dar mıydı gercekten bilmiyorum
bunda normal olsun istiyorum seninki nasıl olmuştu

6+0 kuzum 5+7 değil :)
6. Haftada duyma ihtimalin yüksek

Merhaba kızlar benimde bugün 4+5 lekelenmem oluyor 4 gündür. Cumadan beri cuma betam 275 ti
Bugün 943 çıktı. Doktor herhangi bir şey kullanma dedi.kese görününce progestan vs. Kullanacağız dedi progestan kullanmaya başlayan var mı

Benim bugün sabah bulantim oldu ilk kez ve akıntim asiti arttı.

Ben normal doğum yaptım canım. Senin aciklik bu kadar çoksa nasıl sezeryane almışlar acaba merak ettim. Mutlaka doktorlarin bildiği bisey vardır ama bazen hastaneler bu konuda maalesef ticari amaçlar güdüyor. Bu sebepten yüzde yüz emin olamiyosun degil mi. Seni çok iyi anlıyorum. Bu yüzden ben hastane ve doktor konusunu çok iyi araştırdım. Kadın doğum doktorum o kadar iyi ve ilgili ki. Aldığı her para helal ona. Şimdi ikincide de whatsapp dan her yazdığıma açıklama yapıyor anlatıyor. İşini severek yapan doktorlar gerçekten iyiki varlar. Ben sanci çekerken (suni sanci aldim) odada artık dayanamadım ağrıya ve bayılacak gibi oldum. Sezeryan istiyorum beni sezeryane alin diye bagiriyordum ve doktorum yanıma geldi. Seni suan sezeryana alsam benim de kolayima gelir ama bak açıklığın çok iyi. Buraya kadar 5 saat sanci çektin. Bu noktada pes etme diye resmen almadı sezeryana ve normal doğum yaptım. Doktor gerçekten çok etkili. Ama normal doğum diye de diretmemek lazim. Benim acı eksiğim yüksek sanıyordum ama o sancilardan sonra, ikinci için normal dogum diye israrda şüpheliyim

Kızlar herkes bu mesajdan alıntı yapıp beta hcg değerlerini hangi gun kac cikmis yazabilir mi. Karşılaştırmak istiyorum. Benimki normalden fazla artmış gibi geldi. Ama aşırı bir artış da değil. 3.gunde 5 kat artmış. İkiz gibi ihtimaller beni korkutuyor

Benim;
27 07 2022 : 122
30 07 2022: 614

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…