2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
bir de çook kötü bir durumun var sigara kullanıyorum ve birden pat diye kesmek zorunda kalmak beni depresyona soktu. Zaten en ince nikotin 1 mg olandan içiyordum bugün dayanamadım 2 tane içtim
Ben napıcam bu durumda olan var mı😞😞
Merhaba bitanem seni çok iyi anlıyorum bende sigara kullanıyordum. İçindeki melekten yardım iste ben onu düşündüm gün boyu ben içtiğimde ona ne olur diye çok korktum içmeyip kötü hissedeceksin,içince de kötü hissedeceksin her türlü bari içmeyip kötü hisset daha kârlı ve kendimi telkin ediş şekilim eğer ona bisey olursa o doğduktan sonra ya da karnımda ona birsey olduğunda hangi sigara benim acımı dindirir? Paketlerce içsem dindirmez bunları dusun lütfen bu gün ağzıma sürmediğim ilk gündü çok zorlandım ama yaptım sende yapabilirsin kendine inan içimizdeki melekler bize her şeyi başarma gücü verir ben inanıyorum yapamazdım asla sigaradan vazgeçemezdim yaptım Annelik konu evlat olunca yapamam diye birsey bırakmıyormuş zamanla dahada anlarız tabi. Biraz uzun oldu ama şu an canım sigara hiç istemiyor Süt içiyorum ayran içiyorum su içiyorum aklıma geldikçe sende yapabilirsin canim bir sabah uyandığında o ilk sigarayi hiç yakma gerisi daha kolay. Başaracaksın canım.

Merhaba bitanem seni çok iyi anlıyorum bende sigara kullanıyordum. İçindeki melekten yardım iste ben onu düşündüm gün boyu ben içtiğimde ona ne olur diye çok korktum içmeyip kötü hissedeceksin,içince de kötü hissedeceksin her türlü bari içmeyip kötü hisset daha kârlı ve kendimi telkin ediş şekilim eğer ona bisey olursa o doğduktan sonra ya da karnımda ona birsey olduğunda hangi sigara benim acımı dindirir? Paketlerce içsem dindirmez bunları dusun lütfen bu gün ağzıma sürmediğim ilk gündü çok zorlandım ama yaptım sende yapabilirsin kendine inan içimizdeki melekler bize her şeyi başarma gücü verir ben inanıyorum yapamazdım asla sigaradan vazgeçemezdim yaptım Annelik konu evlat olunca yapamam diye birsey bırakmıyormuş zamanla dahada anlarız tabi. Biraz uzun oldu ama şu an canım sigara hiç istemiyor Süt içiyorum ayran içiyorum su içiyorum aklıma geldikçe sende yapabilirsin canim bir sabah uyandığında o ilk sigarayi hiç yakma gerisi daha kolay. Başaracaksın canım.
ne güzel yazmışsın çok teşekkür ederim telkinlerin içinn..
Bir şekilde bebeğimle daha çok bağ kurduğumda, aidiyetim arttığında bu hislerim daha güçlü olcak biliyorum.
Şu an kendim bile hamileliği oturtamadığım için kafamda birden bir sürü şeyden kendimi soyutlama fikrine alışamadım. Denicem başarıcam
İnşallah Allah bana sigaradan tiksinmeyi nasip eder 🥲

Bir şekilde bebeğimle daha çok bağ kurduğumda, aidiyetim arttığında bu hislerim daha güçlü olcak biliyorum.
Şu an kendim bile hamileliği oturtamadığım için kafamda birden bir sürü şeyden kendimi soyutlama fikrine alışamadım. Denicem başarıcam
Zor bisey elbette kolay değil kendini kasma henüz çok yeni afallaman normaldir evet o bağ o kadar güçlü ki herseyin üstünden gelirsin. Ben tiksinmedim kendimi düşünce yoluyla tuttum. Aminn inşallah tiksindirsin Allahim bizi şu sigaradan 🙏🏻

bir de çook kötü bir durumun var sigara kullanıyorum ve birden pat diye kesmek zorunda kalmak beni depresyona soktu. Zaten en ince nikotin 1 mg olandan içiyordum bugün dayanamadım 2 tane içtim
Ben napıcam bu durumda olan var mı😞😞
İçimde binbir suçlulukla sigara içerken okudum iletini. 😮‍💨 beta öğrendiğim gün covid olduğumu da öğrendim biraz fazla endişeye kapıldım eşim çok hasta bi yandan onunla ilgileniyorum sürekli ateşi yükseliyor. Dolayısıyla uyuyamıyorum ve sigaradan uzak durmak ekstra zor. Bugün iki tane içip günü kapattım. Şartlar psikolojik olarak ağır diye kendimi zorlamıyorum ama hergün aklımda bırakmak var. Bunu sadece bir bağımlı anlar. 🥺

İçimde binbir suçlulukla sigara içerken okudum iletini. 😮‍💨 beta öğrendiğim gün covid olduğumu da öğrendim biraz fazla endişeye kapıldım eşim çok hasta bi yandan onunla ilgileniyorum sürekli ateşi yükseliyor. Dolayısıyla uyuyamıyorum ve sigaradan uzak durmak ekstra zor. Bugün iki tane içip günü kapattım. Şartlar psikolojik olarak ağır diye kendimi zorlamıyorum ama hergün aklımda bırakmak var. Bunu sadece bir bağımlı anlar. 🥺
Canım cok geçmiş olsun iyimisiniz

İnsallah tiksinirsin kuzucum 🙏

Kızlar merhaba. Bat 30 temmuzdu. 30 temmuz akşamı hcg 40,44 çıktı. İki gün sonra yani 1 Ağustos'ta tekrar kan tahlili verdim. 115,24 çıktı. Sizce nasıl gidiyor? Artış 3 kata yakın ama değer de önemli mi sizce

Eklentiler

• 3FDAA41A-5ABF-40B3-8D92-4BD8BF6CA53C.jpeg
    3FDAA41A-5ABF-40B3-8D92-4BD8BF6CA53C.jpeg
    41,6 KB · Görüntüleme: 34
Ben normal doğum yaptım canım. Senin aciklik bu kadar çoksa nasıl sezeryane almışlar acaba merak ettim. Mutlaka doktorlarin bildiği bisey vardır ama bazen hastaneler bu konuda maalesef ticari amaçlar güdüyor. Bu sebepten yüzde yüz emin olamiyosun degil mi. Seni çok iyi anlıyorum. Bu yüzden ben hastane ve doktor konusunu çok iyi araştırdım. Kadın doğum doktorum o kadar iyi ve ilgili ki. Aldığı her para helal ona. Şimdi ikincide de whatsapp dan her yazdığıma açıklama yapıyor anlatıyor. İşini severek yapan doktorlar gerçekten iyiki varlar. Ben sanci çekerken (suni sanci aldim) odada artık dayanamadım ağrıya ve bayılacak gibi oldum. Sezeryan istiyorum beni sezeryane alin diye bagiriyordum ve doktorum yanıma geldi. Seni suan sezeryana alsam benim de kolayima gelir ama bak açıklığın çok iyi. Buraya kadar 5 saat sanci çektin. Bu noktada pes etme diye resmen almadı sezeryana ve normal doğum yaptım. Doktor gerçekten çok etkili. Ama normal doğum diye de diretmemek lazim. Benim acı eksiğim yüksek sanıyordum ama o sancilardan sonra, ikinci için normal dogum diye israrda şüpheliyim🤣
Aynen dediğin sebepten şüpheliyim ben de canım, hayırlısı olsun hakkımızda inşallah, ben istanbuldayım sen nerdesin, belki aynı doktora takip olabilirim ben de

Kızlar merhaba. Bat 30 temmuzdu. 30 temmuz akşamı hcg 40,44 çıktı. İki gün sonra yani 1 Ağustos'ta tekrar kan tahlili verdim. 115,24 çıktı. Sizce nasıl gidiyor? Artış 3 kata yakın ama değer de önemli mi sizce
gayet iyi canım gerisi artık rutin takibe kalmış hayırlı olsun :)

Gunyadin kizlar🌸 Bi kac saat sonra keseyi gormek icin gidicem bana dua edin insallah olmasi gereken yerde gozukur 🙏
İnş. Güzel haberlerle gelirsiniz. Bizde heyecanla bekliyoruz 🥰
Bence artış iyi. Artış önemli değer zaten arttıkça büyüyecek

X