2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Malesef düşük yaşıyormusum bugun kesinleşti beni listeden silin lütfen tüm hamilelere saglıklı gebelikler diliyorum hepiniz saglıkla kucagınıza alırsınız inşallah.Ben bir süre buralarda olmuycam hakkınızı helal edin.

üzüntünü yürekten hissediyorum :KK200:
ama bazen Allahın bizim için yaptığı plan, bizim kendimize düşündüğümüzden çok daha iyisi olabilir..
yeniden sağlıkla başka aylarda kayıt oluşturacaksın
kendine gerçekten iyi bak , sen iyi ol ki herşey iyi olsun :KK200:

Geldim şimdi tam tahmin ettiğim gibi keseyi gördük,kalp atışı için 10 gün sonra tekrar gideceğim.Ayni şeyi kızımda da yaşadım telaşa mahal yok 😂

seni de tebrik ederim tecrübeli anne :anneadayı:

Ya burda bi arkadaş demisti ya instagramda tahmin yapan biri varmış bluepink teorisimi ne ben ona dayanamadim yaptırdım, hatta günah olur mu diye tereddüt ettim fal gibi mi olur diye ama bebek anne karnına düştüğünde cinsiyeti belliymiş zaten bunların ki sadece tahmin nolacak ki dedim, bana yuzde 68 kız dedi, herkes kiz diyor zaten ben erkek hissediyordum ama ramzi ye göre sanki kesedeki durusuda kiz, bende baya heralde kiz moduna girdim🤣
Ahh ahh bende çok merak ediyorum kaçıncı haftada belli olur acaba😂

Senin bu yazdığını görmeden yazmisim , hatta eşime korkarak söyledim kızar mı acaba diye korktum çünkü haklı olarak ne farkedecek ya diyo, bide inaniyormusun sanki diyor, ama insan valla merak ediyormuş ben niye insanlar sabredemiyor diyordum önceden şimdi valla merak ediyorum tutamıyorum kendimi😂
Ne kullandınız kız anlamadım ben merak ettim

Ne kullandınız kız anlamadım ben merak ettim
Canim instagramda ücretli tahmin yapan sayfalar var, neye göre yaptıkları da belli değil ama rus ve Çin takvimi değil diyorlar, hep işte doğru bildiklerinin mesajlarını yayınlıyorlar, yani zaten yüzde 50 tutacak buna inanılır mi derseniz bence de çok haklisiniz😊iste eşinin senin doğum tarihi, biliyorsan yumurtlama ve son adet tarihini fln soruyorlar.ona göre işte şu ihtimalle kiz , erkek vs. Diyorlar

Acele etmene gerek yok canım ama sağlık ocağında yaptırdıkların dışında hastanede
D vitamini
B12
Antikorlar

Bunlara baktirman gerekiyor saglik ocaginda bu üçü yokmuş artık
ipticim sen bu sağlık ocağında bakılmayanlar için anladığım kadarıyla devlet hastanesine gittin yaptırmaya
sen laboratuar testleri için hiç özel hastaneye gitmeyeceksin hepsini devlette halledeceksin sadece kontrole özele şükran hanıma gideceksin galiba değil mi?

Canim instagramda ücretli tahmin yapan sayfalar var, neye göre yaptıkları da belli değil ama rus ve Çin takvimi değil diyorlar, hep işte doğru bildiklerinin mesajlarını yayınlıyorlar, yani zaten yüzde 50 tutacak buna inanılır mi derseniz bence de çok haklisiniz😊iste eşinin senin doğum tarihi, biliyorsan yumurtlama ve son adet tarihini fln soruyorlar.ona göre işte şu ihtimalle kiz , erkek vs. Diyorlar

ee hiç mantığa oturan nokta yok istedikleri bilgilere bakıldığında referans noktası neresi bu tahminin :KK70:

Ay ben ilk oğlumda yaptım bende bu şans varken gene aynı çıkar %50 hem erkek hem kız çıkmıştı ya ben daha da yapmam 🤓

Tabi ben Çin takvimi Rus takvimi yaptım o ayrı konu

Eklentiler

• 5C3933FE-9492-4501-9AD8-EE2E1E041ED3.jpeg
    5C3933FE-9492-4501-9AD8-EE2E1E041ED3.jpeg
    95,3 KB · Görüntüleme: 57
Baktırdım canım 60 tl kız ddi 😂😂

X