2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar gittim bugün doktora kese var dedi benim Rahim ters olduğu için bebeği göremedi haftaya hem kalp atışı hem bebek için çağırdı kese güzel sağlıklı görünüyor dedi hayırlısı bakalım ay mutlu oldum kdkdkkdkd inşallah hepimiz güzel güzel haberler missler gibi gebelik dönemi geçirelim inşallah 🤗
Hayırlı olsun🥰 Bende de ters rahim durumu var, normale göre biraz daha geç göreceğiz sanırım. Karından mı baktı size?

Malesef düşük yaşıyormusum bugun kesinleşti beni listeden silin lütfen tüm hamilelere saglıklı gebelikler diliyorum hepiniz saglıkla kucagınıza alırsınız inşallah.Ben bir süre buralarda olmuycam hakkınızı helal edin.
Ah çok üzüldüm, acınızı içimde hissediyorum😔 Allah acınızı dindirsin, göğsünüzü ferahlatsın. Bir an önce toparlanırsınız inşallah, kalbimiz dualarımız sizinle❤️

Kızçeler günaydın. Bugün randevusu olanlar bizi ayrıca bilgilendirirse sevinirim. Özellikle @Gzmyts53 senle aynı gibiyiz senden güzel bir kese ve kalp atışı bekliyorum Allahın izniyle. Bende yarın gideceğim çok heyecanlıyım. Biraz önce beta baktım 3472 çıktı değerim. 8 ağustosta 129,, 10 ağustosta 324tü. Bugün 17 ağustos ve 3472 çıkmış sanırım artışı iyi diyebilir miyiz?
Canım keseyi gördüm kalp atışı yok henüz, yumurtlama tarihim geç,aslında 5 haftalık,42 haftalik doguruyorum sata göre,o yüzden alıştim artık😂

Malesef düşük yaşıyormusum bugun kesinleşti beni listeden silin lütfen tüm hamilelere saglıklı gebelikler diliyorum hepiniz saglıkla kucagınıza alırsınız inşallah.Ben bir süre buralarda olmuycam hakkınızı helal edin.
Çok çok üzüldüm canım 😔 biliyorum içindeki acıyı, nolur yıpratma kendini. İnşallah en yakın zamanda sağlıklı bebişin gelsin 🤲🏼❤️

Çok üzgünüm Allah tan sana sabır diliyorum daha önce bu acıyı yaşamış biri olarak seni çok iyi anlıyorum.. en kısa zamanda sağlıklı gebelik diliyorum canım 🙏

Kızlar bişe sorucam bu rus takvimiyle çin takvimi cok saçma değilmi rus da kız cıkıyorum çinde erkek cıkıyorum su tabloya bakın burda hemen hemen çoğumuz 30 yasız son adetimiz temmuz ztn hepimizin çine göre erkek mi olcak smdi 😂😂😂
Ya burda bi arkadaş demisti ya instagramda tahmin yapan biri varmış bluepink teorisimi ne ben ona dayanamadim yaptırdım, hatta günah olur mu diye tereddüt ettim fal gibi mi olur diye ama bebek anne karnına düştüğünde cinsiyeti belliymiş zaten bunların ki sadece tahmin nolacak ki dedim, bana yuzde 68 kız dedi, herkes kiz diyor zaten ben erkek hissediyordum ama ramzi ye göre sanki kesedeki durusuda kiz, bende baya heralde kiz moduna girdim🤣

Kızlar ben bir delilik yaptım instagrmdaki ücretli uygulamayı kullandım 😂😂😂😂
Senin bu yazdığını görmeden yazmisim , hatta eşime korkarak söyledim kızar mı acaba diye korktum çünkü haklı olarak ne farkedecek ya diyo, bide inaniyormusun sanki diyor, ama insan valla merak ediyormuş ben niye insanlar sabredemiyor diyordum önceden şimdi valla merak ediyorum tutamıyorum kendimi😂

Hayırlı olsun🥰 Bende de ters rahim durumu var, normale göre biraz daha geç göreceğiz sanırım. Karından mı baktı size?
2 türlüde baktı karından kese bile gözükmedi alttan bakınca göründü malesef ilk oğlumuda 10 haftalıkken görmüştüm özelde 6 haftalıkken gördüm bakalım cuma veya salı özelede gidicem 15 gün arayla devletede özelede gidicem ilk doğumu devlette yaptım ama 2. Doğumu özelde yapmayı planlıyorum devlet zor ne kadar imkan olsada eşimin desteğine en çok ihtiyacım olduğu dönemde yanıma aldırmadılar o yüzden özel daha iyi

X