2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar bide kan yenilenmesine göre cinsiyet belli oluyormuş YouTube da Cavit Çağ diye biri açıklıyor 😅 erkeğin kanı 3 yılda bir kadının kanı 4 yılda bir yenileniyormus en son kiminki yenilendiyse cinsiyet onunkinden oluyormuş 😂 çok karışık anlattım ama benimki bu sene yenilenmiş o zaman benimki kız 😂😂😂 inanmıyorum ama eğlenceli 😂

Malesef düşük yaşıyormusum bugun kesinleşti beni listeden silin lütfen tüm hamilelere saglıklı gebelikler diliyorum hepiniz saglıkla kucagınıza alırsınız inşallah.Ben bir süre buralarda olmuycam hakkınızı helal edin.
Başınız sağolsun. Acınızı çok iyi anlıyorum. Benim de başıma geldi. Sizi hiçbirimiz teselli edemeyiz. Düşüğün ardı bebek olur derler. Bizim bilmediğimiz bir hayır vardır. Kendinize çok dikkat edin🙏

Yüzük testini de yapın kızlar ilginç ama çoğu kişide doğru çıkıyo o da :) benim oğlumda doğru çıkmıştı, bunda kız çıkıyo bakalım :)
Bi de geçen bizim bi kaç akrabaya söyledim annemlere gelmişlerdi, sonra kadının biri benim haberim olmadan kafama çok az tuz atmış. Ondan sonra ilk burnunu ellersen erkek, ağzını ellersen kız oluyomuş. Bana bakıyolar dikkatli gülüyolar falan, önce kaşımı ellemişim ondan sonra da elimi dudağıma götürmüşüm. Başladılar kız kız demeye, noluyo dedim sonra anlattılar kız geliyo diyolar 😁

Kizlar benim gibi doktorun yanina giderken gizlice ses kaydi alan var mi 🙊 kalp atisini acip acip dinliyorum ❤
Gizlice değil direkt açık açık videoya alırım 😍 oğlumda videoya aldık hala izliyoruz, nasipse cuma günü bunu da alıcaz 🥰 dünyanın en güzel sesi ❤️

Kan tahliline göre bebeğin cinsiyeti | hesapla maksat eğlence 😂 ben yanlış hesaplamisim benimki erkek olcakmis 😂
Benim de erkek cikiyo heryerde 😁 ablamin bi arkadasi doktorun yaninda calismis galiba baya anliyomus yuzde 80 erkek dedi o da 😊 tabi basta hayirli saglikli uzun omurlu evlat olsun da insan merak ediyo ben evlenmeden once cinsiyetini dogdugunda ogrenmek isterim surpriz olur falan diyodum bi de 😂😂

Benim de erkek cikiyo heryerde 😁 ablamin bi arkadasi doktorun yaninda calismis galiba baya anliyomus yuzde 80 erkek dedi o da 😊 tabi basta hayirli saglikli uzun omurlu evlat olsun da insan merak ediyo ben evlenmeden once cinsiyetini dogdugunda ogrenmek isterim surpriz olur falan diyodum bi de 😂😂
Ay nasıl anlıyorlar ya 😍 bende aşırı merak ediyorum cinsiyetini ☺️ bir oğlum var çok şükür bide kız evlat duygusunu tatmak isterdim ama sağlıklı olsun yeterki ❤️

X