2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Peki yarın doktora gittiğimde aç mı olmalıyım sizce? Yoksa gebelikte yapılan testlerde tok olmak sorun olmaz mı? 1 kez gittim şimdiye kadar.
Yarın kontrole gidiyorum. İlk gidişimden 10 gün sonra yani.
Hiç tahlil yaptırmadı doktor. Yarın yapar mı bilmiyorum ama yapsa iyi olur sanırım. 🙄
Tabiki testler için çağırıyor birde bebişi görüp kalp atışını duyabilmek için çağırıyor

sen ne burcusun tatlım :KK70:

kesinlikle insan seçmek lazım.. :KK200:
güzel haberleri verirken videoya çekiyorum o videoları izledikçe güç buluyorum yürekten sevinen bir avuç insan var orada
benden daha çok sevinme yani öyle diyeyim
bir de hepsi yeni anne, ve anne olanlar daha çok seviniyor sanırım :anneadayı:
Balık 🤭😁

Kızlar bişe sorucam bu rus takvimiyle çin takvimi cok saçma değilmi rus da kız cıkıyorum çinde erkek cıkıyorum su tabloya bakın burda hemen hemen çoğumuz 30 yasız son adetimiz temmuz ztn hepimizin çine göre erkek mi olcak smdi 😂😂😂
Bana her ikisi de kız veriyor ama gerçek mi bilemem çok da inandığım bir şey değil 🙈

Kızlar bişe sorucam bu rus takvimiyle çin takvimi cok saçma değilmi rus da kız cıkıyorum çinde erkek cıkıyorum su tabloya bakın burda hemen hemen çoğumuz 30 yasız son adetimiz temmuz ztn hepimizin çine göre erkek mi olcak smdi 😂😂😂
Benim kız canım buna göre bende baktım 😂😂ama farklı bişeye denk geldim Instagram da cinsiyet öğrenme için onu deniycem size de söyliyim acaba doğru mu çıkacak bakalım. Pet bardağa karbonat koyuyosun sabah ilk idrarını başka kaba yapıyorsun idrarı karbonatın içine katiyosun köpürme tarzı bişey olursa erkek hiç birşey olmazsa kız😂😂

Benim kız canım buna göre bende baktım 😂😂ama farklı bişeye denk geldim Instagram da cinsiyet öğrenme için onu deniycem size de söyliyim acaba doğru mu çıkacak bakalım. Pet bardağa karbonat koyuyosun sabah ilk idrarını başka kaba yapıyorsun idrarı karbonatın içine katiyosun köpürme tarzı bişey olursa erkek hiç birşey olmazsa kız😂😂
Yaaa şaka ahahaha denedinmi onu peki

Kızlar selam şu sağdaki beyaz nokta nedir bilen varmı?

Eklentiler

• 2460A6FE-FBC8-462F-A6AB-21FCC37D8711.jpeg
    2460A6FE-FBC8-462F-A6AB-21FCC37D8711.jpeg
    62 KB · Görüntüleme: 58
Kızlar gittim bugün doktora kese var dedi benim Rahim ters olduğu için bebeği göremedi haftaya hem kalp atışı hem bebek için çağırdı kese güzel sağlıklı görünüyor dedi hayırlısı bakalım ay mutlu oldum kdkdkkdkd inşallah hepimiz güzel güzel haberler missler gibi gebelik dönemi geçirelim inşallah 🤗

Canım ben de 2 tane yakın arkadaşıma söyledim. Dayanamadım. Öteki arkadaşlarım da işe başlayınca öğrenecek saklamayacağım. Ama akrabalara söylemiyorum henüz. Sen ne düşünüyorsun bu konuda? İnsanlara söylemek için bekleyecek misin? Herkese diyesim geliyor ama en azından 8 hafta olsun diyorum.

Bu ikili testi de ben dr yap derse yaptırırım herhalde. Dr ne derse dinlemek istiyorum nedense. Ne olacaksa olsun artık. 😐

Bi de şunu soracağım. Ben sigortalıyım. Özele gidiyorum. Buna rağmen sağlık ocağına da kaydolmalı mıyım gebeyim diye? Yoksa her şeyi zaten özelde yapacağım diye düşündüm. Bilgin var mı?
Canım zaten sağlık ocağında takibinin yapılması gerekli. Beni bugün aradılar sağlık ocağından gebelik in sisteme düştü dedi. Orda gebelik takipleri yapılıyor.

tebrikler canım gözün aydın

inşallah şu tatsız kanama işinden de kısa süre içerisinde kurtulursun. doktor süreçle alakalı birşey demiyor mu? ne zaman bitermiş falan?

yaaa ne ciciiiiii :KK200: ben de haftaya 26 ağustosa gün aldım acaba öne mi çeksemmm
sağlık ocağı çağırdı bazı testleri yaptırmaya gerçi ama doktora gitmediğim için yeterli olan tüm testleri sağlık ocağı yapacak mı şu an bilmiyorum. geç mi kalıyorum tahliller için?

çoooook tebrikler darısı kalp atışına pıt pıt :KK200:

öğlen en yakın arkadaşıma mutlu haberi verdim (ancak yüzyüze gelebildim çünkü) onun yaşı ileri ama 25 yaşında da olsam o testi yaptırırdım. mutlaka fetal dna ya da nifty adı her neyse yaptır diyor. (o yaptırdı) oysa ki doktor ikiliye baktır riskli çıkarsa yaptır demişti. yine düştük ikileme :KK43:
Acele etmene gerek yok canım ama sağlık ocağında yaptırdıkların dışında hastanede
D vitamini
B12
Antikorlar

Bunlara baktirman gerekiyor saglik ocaginda bu üçü yokmuş artık

X