2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Tabiki testler için çağırıyor birde bebişi görüp kalp atışını duyabilmek için çağırıyor

Balık

Bana her ikisi de kız veriyor ama gerçek mi bilemem çok da inandığım bir şey değil

Benim kız canım buna göre bende baktım ama farklı bişeye denk geldim Instagram da cinsiyet öğrenme için onu deniycem size de söyliyim acaba doğru mu çıkacak bakalım. Pet bardağa karbonat koyuyosun sabah ilk idrarını başka kaba yapıyorsun idrarı karbonatın içine katiyosun köpürme tarzı bişey olursa erkek hiç birşey olmazsa kız

Yaaa şaka ahahaha denedinmi onu peki

Kızlar gittim bugün doktora kese var dedi benim Rahim ters olduğu için bebeği göremedi haftaya hem kalp atışı hem bebek için çağırdı kese güzel sağlıklı görünüyor dedi hayırlısı bakalım ay mutlu oldum kdkdkkdkd inşallah hepimiz güzel güzel haberler missler gibi gebelik dönemi geçirelim inşallah

Canım zaten sağlık ocağında takibinin yapılması gerekli. Beni bugün aradılar sağlık ocağından gebelik in sisteme düştü dedi. Orda gebelik takipleri yapılıyor.

Acele etmene gerek yok canım ama sağlık ocağında yaptırdıkların dışında hastanede
D vitamini
B12
Antikorlar

Bunlara baktirman gerekiyor saglik ocaginda bu üçü yokmuş artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…