2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244

üzüntünü yürekten hissediyorum
ama bazen Allahın bizim için yaptığı plan, bizim kendimize düşündüğümüzden çok daha iyisi olabilir..
yeniden sağlıkla başka aylarda kayıt oluşturacaksın
kendine gerçekten iyi bak , sen iyi ol ki herşey iyi olsun

Geldim şimdi tam tahmin ettiğim gibi keseyi gördük,kalp atışı için 10 gün sonra tekrar gideceğim.Ayni şeyi kızımda da yaşadım telaşa mahal yok

seni de tebrik ederim tecrübeli anne

Ahh ahh bende çok merak ediyorum kaçıncı haftada belli olur acaba

Ne kullandınız kız anlamadım ben merak ettim

Ne kullandınız kız anlamadım ben merak ettim
Canim instagramda ücretli tahmin yapan sayfalar var, neye göre yaptıkları da belli değil ama rus ve Çin takvimi değil diyorlar, hep işte doğru bildiklerinin mesajlarını yayınlıyorlar, yani zaten yüzde 50 tutacak buna inanılır mi derseniz bence de çok haklisiniziste eşinin senin doğum tarihi, biliyorsan yumurtlama ve son adet tarihini fln soruyorlar.ona göre işte şu ihtimalle kiz , erkek vs. Diyorlar

Acele etmene gerek yok canım ama sağlık ocağında yaptırdıkların dışında hastanede
D vitamini
B12
Antikorlar

Bunlara baktirman gerekiyor saglik ocaginda bu üçü yokmuş artık
ipticim sen bu sağlık ocağında bakılmayanlar için anladığım kadarıyla devlet hastanesine gittin yaptırmaya
sen laboratuar testleri için hiç özel hastaneye gitmeyeceksin hepsini devlette halledeceksin sadece kontrole özele şükran hanıma gideceksin galiba değil mi?

ee hiç mantığa oturan nokta yok istedikleri bilgilere bakıldığında referans noktası neresi bu tahminin

Ay ben ilk oğlumda yaptım bende bu şans varken gene aynı çıkar %50 hem erkek hem kız çıkmıştı ya ben daha da yapmam

Tabi ben Çin takvimi Rus takvimi yaptım o ayrı konu

Baktırdım canım 60 tl kız ddi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…