2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Been ben zaten uykuyu seven biriyim ama son zamanlarda saat 10 da uykum geliyo esimi ise gondermeye zor kalkiyorum sonra hop geri uyuyorum bu saatlerde anca kalkiyorum

Ha bir de benim cinsel istek de sıffır sıffır sıffır. Hallam inşallah geri gelir nolur gelsin çünkü
HAHAHAH bu bende de böyle ama ben korkuyorum şuan kasıklarımda falan ağrı var diye yapmak istemiyorum bugün doktora bi sorucamm. birde benim saçlarım çok dökülmeye başladı ya

HAHAHAH bu bende de böyle ama ben korkuyorum şuan kasıklarımda falan ağrı var diye yapmak istemiyorum bugün doktora bi sorucamm. birde benim saçlarım çok dökülmeye başladı ya
Benimde saçlarım en başından beri dökülüyor. Büyük ihtimalle demir eksikliğinden kaynaklanıyor malum depodakiler bebiş kullanıyor bize bişi kalmıyor :)

Canim ben doktora dün sordumda cinsellik 3 ay yasak demek çok ciddi bir söz ben asla öyle birsey demem ama çok ilişkide de rahim gevşer aşırı ilişki olmamalı ilk 3 ay ama normal hayatınıza devam edebilirsiniz dedi

Ay bende de aynı durum ama zaten ilk 3 ay biz tatildeyiz 2.trimesterda enerjiyle birlikte libido da yükseliyo mesela
Bende aynı durumdayim bi ara bulantilar yoklamıştı ama şimdi iyiyim çok güzel acıkıyorum sürekli yiyesim var, inşallah bulantilar böyle hafif kalır hiç kusmam 6+6 yiz çünkü bugun ve bende izindeyim, erken kalkmıyorum ona rağmen öğlen 3-4 gibi tekrar bi uykum bastırıyor biraz uyuyorum iyi geliyor

10 gündür böyle, kaç haftalık olunca geçiyor bu meret ya. Gerçekten çok fena bişeymiş. Sabah kalkıp yürüyüş yapayım demiştim akşamdan, mutfağa kadar zor gittim.
12 hafta civarı geçer genelde bu 10 da olabilir 14 de canım

Büyük ihtimalle kusmadan böyle geçer canım artık. Ay tadını çıkar uyu, dinlen keyfine bak

Kızlar kese karından gözüktü yolksac kesesi de gözüktü hatta 2.5 mm imiş yolksac çok güzel dedi doktor kese boyutu falanda süper dedi haftaya kalp atışı için gel dedi
Ayy hadi maşallah bu demek oluyor ki kesenin içinde beben var. :) haftaya da kalp atışını duyarsın inşallah. Darısı başımıza

Testi yaptırmaya niyetim var evet yaştan ötürü düşünüyorum, bakalım şu haftalar geçsin

Kızlar kese karından gözüktü yolksac kesesi de gözüktü hatta 2.5 mm imiş yolksac çok güzel dedi doktor kese boyutu falanda süper dedi haftaya kalp atışı için gel dedi
Oyy maşallah kuzum hep böyle sağlıkla büyüsün güzel haberler alalım

Merkezdeyim. Doktor arayışındayım. Yücelene gideyim dedim. Doktorları hiç iyi değilmiş. Napcağımı bilemedim
Özel muayeneleri arastır canım istersen bi arastırma hastanesindeki doktorları arastır istersen büyük oldugu için doktor çok olur diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…