2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Günaydın güzel anneler😍 Bana günaydın yok çünkü ben aslında hiç uyanmıyorum😂 Benim gibi olan var mı? Gözümü açamıyorum, sürekli uykum var, ev kedisi gibi aralıklı bir şekilde 15 saat falan uyuyorum ve çok halsizim. Bulantılarını yazmış herkes ama uyku ve halsizlik yok mu kimsede?
Been 🙋‍♀️ ben zaten uykuyu seven biriyim ama son zamanlarda saat 10 da uykum geliyo esimi ise gondermeye zor kalkiyorum sonra hop geri uyuyorum bu saatlerde anca kalkiyorum 🙊

Ha bir de benim cinsel istek de sıffır sıffır sıffır. Hallam inşallah geri gelir nolur gelsin çünkü🙏
HAHAHAH bu bende de böyle ama ben korkuyorum şuan kasıklarımda falan ağrı var diye yapmak istemiyorum bugün doktora bi sorucamm. birde benim saçlarım çok dökülmeye başladı ya :KK43:

HAHAHAH bu bende de böyle ama ben korkuyorum şuan kasıklarımda falan ağrı var diye yapmak istemiyorum bugün doktora bi sorucamm. birde benim saçlarım çok dökülmeye başladı ya :KK43:
Benimde saçlarım en başından beri dökülüyor. Büyük ihtimalle demir eksikliğinden kaynaklanıyor malum depodakiler bebiş kullanıyor bize bişi kalmıyor :)😊

Canim ben doktora dün sordumda cinsellik 3 ay yasak demek çok ciddi bir söz ben asla öyle birsey demem ama çok ilişkide de rahim gevşer aşırı ilişki olmamalı ilk 3 ay ama normal hayatınıza devam edebilirsiniz dedi😅

Ay bende de aynı durum ama zaten ilk 3 ay biz tatildeyiz 😁 2.trimesterda enerjiyle birlikte libido da yükseliyo mesela 🤭
Bende aynı durumdayim bi ara bulantilar yoklamıştı ama şimdi iyiyim çok güzel acıkıyorum sürekli yiyesim var, inşallah bulantilar böyle hafif kalır hiç kusmam 😅 6+6 yiz çünkü bugun ve bende izindeyim, erken kalkmıyorum ona rağmen öğlen 3-4 gibi tekrar bi uykum bastırıyor biraz uyuyorum iyi geliyor😊

10 gündür böyle, kaç haftalık olunca geçiyor bu meret ya. Gerçekten çok fena bişeymiş. Sabah kalkıp yürüyüş yapayım demiştim akşamdan, mutfağa kadar zor gittim.
12 hafta civarı geçer genelde bu 10 da olabilir 14 de canım

Bende aynı durumdayim bi ara bulantilar yoklamıştı ama şimdi iyiyim çok güzel acıkıyorum sürekli yiyesim var, inşallah bulantilar böyle hafif kalır hiç kusmam 😅 6+6 yiz çünkü bugun ve bende izindeyim, erken kalkmıyorum ona rağmen öğlen 3-4 gibi tekrar bi uykum bastırıyor biraz uyuyorum iyi geliyor😊
Büyük ihtimalle kusmadan böyle geçer canım artık. Ay tadını çıkar uyu, dinlen keyfine bak 😍

Kızlar kese karından gözüktü 😍 yolksac kesesi de gözüktü hatta 2.5 mm imiş yolksac çok güzel dedi doktor😍 kese boyutu falanda süper dedi haftaya kalp atışı için gel dedi 🥰🥰
Ayy hadi maşallah bu demek oluyor ki kesenin içinde beben var. :) haftaya da kalp atışını duyarsın inşallah. Darısı başımıza 💜

gerçekten mi çabuk geçiyor bana koca bir yıl gibi geliyor :d

senin de mi niyetin var teste canım baya ilgilisin sende konuyla?

yaaa iptiii senle benimki akran sayılır aramızda 2 gün var. seninki hareketlendiyse benimki de öyledir.
nasıl hareketlenmiş anlatsana biraz. bi de hangi testleri yaptırdın?
Testi yaptırmaya niyetim var evet yaştan ötürü düşünüyorum, bakalım şu haftalar geçsin 🎈

Kızlar kese karından gözüktü 😍 yolksac kesesi de gözüktü hatta 2.5 mm imiş yolksac çok güzel dedi doktor😍 kese boyutu falanda süper dedi haftaya kalp atışı için gel dedi 🥰🥰
Oyy maşallah kuzum hep böyle sağlıkla büyüsün güzel haberler alalım ❤️

X