2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Canım e nabızda kan testi sonucunun aşağısına doğru iyice baktın mı? Bende hemogram erken çıktı baktım baktım yok diğerleri. Sonra aşağıya doğru inince Bi baktım sonradan eklenmiş ama aşağıda kalmış. Hemogram üstte duruyor. İyice aşağılara doğru Bi bak istersen sende
Gözümden kaçmasın diye direk aratıyorum. Ama hala gelmedi sonuç

Bugün gittim sağlık ocağına 3 tüp kan aldı. Folik asit i 12. Haftaya kadar kullanacağımi söyledi.
5 tane tetenoz aşısı var ikisini gebelikte üçünü de lohusadan sonra yapacaklarmis
Bide yarın çıkacak sonuçlara göre demir ilacı verebilirim dedi

Kızlar beni doktorum yarın için çağırmıştı yani 6+0'da. Çok ara bi zamanda çağırdı diye düşünüyorum kese gözükür bebek gözükmezse aşırı kafaya takıcam çünkü. Ama gitmemde lazım ilaçlar kullanıyorum bitiyolar yarın, daha keseyi bile görmedim yarın görücem nasipse. Ama bebek gözükmezse 🥺

bence duyacaksın ben de 6+1'de duydum :KK49:

kızlar bugün eşimi SMA testi için yolladım.
ilkten eşi hamile olana yapmıyoruz zaten 6 ay sonra çıkıyor çocuk doğar o zamana demişler almamışlar ama ben araştırdığımı ve hakkımızın olduğunu söyle dedim ve geri gitti bu sefer yapmışlar hatta eşi gebe diye not eklemişler çabuk çıksın diye. Hayırlı sonuçlar inşallah :dua:

eşim gebe olduğunu söyleyince hemşire aradı beni bize bildirmediniz kayıt açmalıyım dedi. Ben o işi tamamen unutmuştum size de hatırlatayım sağlık ocağına gebe kaydı açtırmayı unutmayınız :KK24:

aa bilmiyordum folik asitin bi noktada bırakıldığını?
sen hangi marka kullanıyorsun folik asit?

ben de haftaya gitmeye karar verdim. 2 hafta sonra olmuş oluyor benimde. Ama öylesine bir devlet hastanesinden randevu almıştım asıl kendi doktoruma da bir sonraki hafta gideceğim. Bi arkadaşım ilk 3 ay 2 haftada bir gitsen iyi olur dedi.
Gebyfoll kullanıyorum ben bir de sorvagen omega 3 tüketiyorum

Selamlar, beni de ekleyebilir misiniz gruba🌿 özel mesaj mı atmalıyım buradan mı yazmalıyım bilemedim. Bugün keseyi gördük sonundaaa çok mutluyum sevinmek için erken olduğunu bilmeme rağmen🌸 aranızda olmak çook güzel

Yaş 33
İstanbul
Son adet 3 temmuz geç döllenme olduğu için şu an 4 haftalık görünüyor
57 kilo ile başladım🤦🏻‍♀️
İlk bebeğim olacak kısmetse

Selamlar, beni de ekleyebilir misiniz gruba🌿 özel mesaj mı atmalıyım buradan mı yazmalıyım bilemedim. Bugün keseyi gördük sonundaaa çok mutluyum sevinmek için erken olduğunu bilmeme rağmen🌸 aranızda olmak çook güzel

Yaş 33
İstanbul
Keseyi gördükten sonra neden sevinmek için erken olsun ki 🙊
Nasip olmuş tutunmuş size çok şükür sağlıkla ilerler kucağınıza alırsnz inşallah 💜🦋💕

kızlar bugün eşimi SMA testi için yolladım.
ilkten eşi hamile olana yapmıyoruz zaten 6 ay sonra çıkıyor çocuk doğar o zamana demişler almamışlar ama ben araştırdığımı ve hakkımızın olduğunu söyle dedim ve geri gitti bu sefer yapmışlar hatta eşi gebe diye not eklemişler çabuk çıksın diye. Hayırlı sonuçlar inşallah :dua:

eşim gebe olduğunu söyleyince hemşire aradı beni bize bildirmediniz kayıt açmalıyım dedi. Ben o işi tamamen unutmuştum size de hatırlatayım sağlık ocağına gebe kaydı açtırmayı unutmayınız :KK24:
Hayırlı sonuçlar olsun inşallah

Merhaba değerli anne adayları,​

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfa
sında (tıklayın)hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebileceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 24-03-2023

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebileceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

ANNE ADAYIANNENİN YAŞISON ADET
TARİHİ
ŞEHİRKAÇINCI ÇOCUKİLK KİLOİSİM
CİNSİYETİ
GERÇEKLEŞEN DOĞUM TARİHİ
B BarbieveKen
33​
22 Haziran​
İstanbul​
1​
58​
@Nare196
26​
25 Haziran​
Hatay​
1​
55​
@NastenkaAleksey
32​
27 Haziran​
Balıkkesir​
1​
55​
@ipti
30​
27 Haziran​
İstanbul​
2​
82​
@Mei-chan
30​
26 Haziran​
Mersin​
1​
67​
@cankus_
30​
28 Haziran​
3​
73​
ejce ejce
32​
29 Haziran​
Bursa​
1​
43​
@gebelikyolunda
26​
29 Haziran​
1​
56​
A AloeeVeraa
30​
29 Haziran​
İzmir​
2​
60​
Papatya0593 Papatya0593
29​
30 Haziran​
Ankara​
1​
62​
@E B R U
26​
30 Haziran​
Bursa​
1​
55​
@Armi2021
30​
1 Temmuz​
1​
65​
@meva126
29​
1 Temmuz​
Hatay​
1​
93​
@Hemsiree2e
28​
1 Temmuz​
Çanakkale​
1​
82​
@kayramberamveram
30​
2 Temmuz​
Ankara​
4​
90​
@melodit
34​
3 Temmuz​
İstanbul​
174​
@Lelamor
31​
4 Temmuz​
3​
53​
Rprnn Rprnn
26​
4 Temmuz​
1​
60​
@laviniaam
28​
4 Temmuz​
1​
60​
@sultansultan90
30​
4 Temmuz​
İstanbul​
1​
60​
@meltem kececi
27​
6 Temmuz​
1​
68​
@TurnaBulut
25​
5 Temmuz​
İstanbul​
2​
53​
@bshk1993
29​
6 Temmuz​
Zonguldak
2​
50​
@Niqu
34​
6 Temmuz​
Tekirdağ​
1​
57​
@kertenkelebekim
30​
6 Temmuz​
İstanbul​
1​
60​
25​
6 Temmuz​
Tekirdağ​
2​
65​
@manolya2909
26​
7 Temmuz​
Adana​
1​
60​
@Anne adayi48
29​
7 Temmuz​
Muğla​
1​
94​
@Z e r d e c a l
29​
9 Temmuz​
İstanbul​
1​
62​
@Black87
35​
17 Temmuz​
Ankara​
2​
67​
Yaş:28 Sat:16 Temmuz Şehir:Van 1. Çocuk Kilo: En son 46 ydi😂

Keseyi gördükten sonra neden sevinmek için erken olsun ki 🙊
Nasip olmuş tutunmuş size çok şükür sağlıkla ilerler kucağınıza alırsnz inşallah 💜🦋💕
Canım benim geçen yıl bu zamanlar 7 haftalıkta bir düşüğüm oldu, o yüzden çok kaptıramıyorum kendimi. Geçen yıldan beri de kısmet olmadı bir daha gebe kalmak. Bebeği kucağıma alsam yine ya nasip diyeceğim gibi 😂

Yaş 33
İstanbul
Hoş geldiniz aramıza, gözünüz aydın ❤️
Sağlıkla kucağımıza alalım inşallah hepimiz 🤲🏼

Canım benim geçen yıl bu zamanlar 7 haftalıkta bir düşüğüm oldu, o yüzden çok kaptıramıyorum kendimi. Geçen yıldan beri de kısmet olmadı bir daha gebe kalmak. Bebeği kucağıma alsam yine ya nasip diyeceğim gibi 😂
Üzüldüm kaybınız için 😐 Kötu düşünme hep olumlu ol Rabb'im büyük sıkma canını 🥰

X