2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Biz de keseyi gördük ama 6+2 de kanamam oldu biraz doktora gittim bebeği net göremedi. Kalp atışını da net duyamadi. Moralim bozuldu.
Burda kanaması olan başka arkadaşlar da var doktor ilaç verdi ve düzeldi çok şükür. Sizede verdiler mi düzenli kullanın ilaçları inşallah sizinle kalır bebeğiniz

Burda kanaması olan başka arkadaşlar da var doktor ilaç verdi ve düzeldi çok şükür. Sizede verdiler mi düzenli kullanın ilaçları inşallah sizinle kalır bebeğiniz
Progestan verdi kanama gitti şimdi kahve rengi akıntı az az geliyor. İki güne tekrar gideceğim bakacak. Kese duzgundu HCG de yüksek çıktı dün 66245. Ama bebeği gorememesi canımı sıktı işte. Ben de burada benim gibi olan kişilerin yazılarını okuyup moral bulmaya çalışıyorum. Çok teşekkür ederim desteğin için 💕

Hoş geldiniz aramıza, gözünüz aydın ❤️
Sağlıkla kucağımıza alalım inşallah hepimiz 🤲🏼
Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için 🌸
Üzüldüm kaybınız için 😐 Kötu düşünme hep olumlu ol Rabb'im büyük sıkma canını 🥰
Çok sağol 🙏 evet ben de artık öyle düşünüyorum, hayırlıysa ve kısmette varsa önünde durulmaz. Bizim bilmediğimiz görmediğimiz bir şey vardır hayırlı olan

Biz de keseyi gördük ama 6+2 de kanamam oldu biraz doktora gittim bebeği net göremedi. Kalp atışını da net duyamadi. Moralim bozuldu.
Canım lütfen moralini bozma, bir hayır vardır. Gebeliğin en hassas dönemleri ilk üç ay. Sen kendine dikkat et, dinlen bol bol uzat ayaklarını. Ne olacağını hiçbirimiz bilemeyiz

Progestan verdi kanama gitti şimdi kahve rengi akıntı az az geliyor. İki güne tekrar gideceğim bakacak. Kese duzgundu HCG de yüksek çıktı dün 66245. Ama bebeği gorememesi canımı sıktı işte. Ben de burada benim gibi olan kişilerin yazılarını okuyup moral bulmaya çalışıyorum. Çok teşekkür ederim desteğin için 💕
Rica ederim 🤗
Evet çok kişi var birazdan onlarda yazar size zaten inşallah yolunda gider herşey 🤲
Daha erken gitseniz olmaz mı acaba içiniz de rahat etsin

Kızlar bende 25 değerle öğrendim perşembe günü. Cumartesi günü 50 olmuştu. 3 gün geçti şimdi tekrar kan vermeye gidiyorum. Benimde lekelenmem var öğrendiğim günden beri bakalım bugün progesterona da baktircam

Bu tür kanamalar bi çok hamilede görülüyo, progestan da kullanmışsınız her şey yoluna girecektir. Bebeği net görememesi gazdan bile olabilir. Gaz bile görüşü duyuşu çok etkiliyo

Rica ederim 🤗
Evet çok kişi var birazdan onlarda yazar size zaten inşallah yolunda gider herşey 🤲
Daha erken gitseniz olmaz mı acaba içiniz de rahat etsin
Erken gitsem yine göremeyecek daha çok uzulecegim belki iki gün sonra biraz daha belirginleşir diye düşünüyorum o yüzden bekliyorum. İnşallah yolunda gider gerçekten şu an tek isteğim 🙏

Kimisi 6+0da kalp atışı bile duyuyor kimisi keseyi bile göremiyor. Herkesin ki farklı. Bende çok heyecanlıyım daha ilk defa perşembe günü gitcem bende doktora. Aklıma sürekli kötü kötü şeyler geliyor. Dua ediyorum bol bol.
Benimde kötü şeyler geliyor tekrardan kötü süreci yaşamak istemiyorum rüyama bile girdi ya. Güzel haberlerle dönelim inşallah

Selam kızlar 6 + 5 den selam. Doktordan geliyorum. Kalp atışını duyduk. Vajinal ultrasondan baktı yine. Yalniz kafamı karıştıran 4 sene önce oglumdayken 6 + 2de 125 mi ne. Şimdi baktım da eski konulara. Tam hatırlamıyorum ama 120li bsey yazmışım konu açmışım burada. Suan 6 + 5de kalp atışı duyduk ama dakikada kaç attigini öğrenecek kadar bir veri alamadık. Daha erken dedi doktor. Ama ilk gebeligimde niye erkenden duymuştuk ve hatta sayi bile elde etmişiz. Biraz tedirgin oldum. Bunda sadece kalp atışı var dedi. 2 hafta sonra gene randevu verdi. Bebeği de gördük bu arada. Minicik bisey zaten kesenin kenarında kararti gibi duruyo😊 Haftasına göre uyumlu dedi. Ama kalp atışı durumu canımı sıktı biraz. Sizler kaçıncı haftadasiniz ve kalp atışı kimler kaç duydu.

Bugün gittim sağlık ocağına 3 tüp kan aldı. Folik asit i 12. Haftaya kadar kullanacağımi söyledi.
5 tane tetenoz aşısı var ikisini gebelikte üçünü de lohusadan sonra yapacaklarmis
Bide yarın çıkacak sonuçlara göre demir ilacı verebilirim dedi
A a iyi hallettin kuzum işleri sonuclar ne zaman cıkar acaba

66.245 değil de 6.245 olmasın?
Bu arada degeriniz çok yüksek ve bebek gozukmuyorsa ikiz ya da ucuz ihtimali var. Bu ihtimali doktorunuz söyledi mi

Selam kızlar 6 + 5 den selam. Doktordan geliyorum. Kalp atışını duyduk. Vajinal ultrasondan baktı yine. Yalniz kafamı karıştıran 4 sene önce oglumdayken 6 + 2de 125 mi ne. Şimdi baktım da eski konulara. Tam hatırlamıyorum ama 120li bsey yazmışım konu açmışım burada. Suan 6 + 5de kalp atışı duyduk ama dakikada kaç attigini öğrenecek kadar bir veri alamadık. Daha erken dedi doktor. Ama ilk gebeligimde niye erkenden duymuştuk ve hatta sayi bile elde etmişiz. Biraz tedirgin oldum. Bunda sadece kalp atışı var dedi. 2 hafta sonra gene randevu verdi. Bebeği de gördük bu arada. Minicik bisey zaten kesenin kenarında kararti gibi duruyo😊 Haftasına göre uyumlu dedi. Ama kalp atışı durumu canımı sıktı biraz. Sizler kaçıncı haftadasiniz ve kalp atışı kimler kaç duydu.
merhaba

biz 6+1'de gittik. Dinleticem demeden birden açtı açmasıyla kapaması bir oldu. duyamadık bile doğru dürüst
bize de şu an sana burda yazabileceğim bir değer vermedi, kalp atışı var dedi kapadı konuyu
ben zaten oyle bir şeyi sormam gerektiğini bilmediğim için sormadan kalktım
demek ki bazı doktorlar problem yoksa çok detaya girmiyorlar böyle düşünelim :KK28:

Bence bu kadar asiri irdelemeyin ve kıyas yapmayın her gebelik farklıdır bir problem olsa doktor söylerdi doktorlar em ufak bir riski bile söylüyor

merhaba

biz 6+1'de gittik. Dinleticem demeden birden açtı açmasıyla kapaması bir oldu. duyamadık bile doğru dürüst
bize de şu an sana burda yazabileceğim bir değer vermedi, kalp atışı var dedi kapadı konuyu
ben zaten oyle bir şeyi sormam gerektiğini bilmediğim için sormadan kalktım
demek ki bazı doktorlar problem yoksa çok detaya girmiyorlar böyle düşünelim :KK28:
Evet bana da kalp atışı var problem yok dedi. 2 hafta sonra geldiğinde sanırım dakikada kaç attığını ogrenicez. 120 ile 160 arası atması gerekiyormuş. Kalp atışları daha yavaş ise sorun olduğu anlamına geliyormuş. Bu yüzden de tedirgin oldum ama inş sorun yoktur 🙏

X