2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
O kadar çok istiyorum ki hamileliğimin tadını çıkaracağım zamanları. Benim hikayem birazcık talihsiz başladı biliyorsun aynı gün covid olunca. Zaten aşılamayla olduğu için 15 temmuzdan beri pek ayakta kalamıyorum. Onu atlattım bu kez kanama alanı göründü kese altında. Bi haftadır da bu yüzden yatıyorum. Şikayet etmiyorum buna şükür ama stresliyim haliyle hepimiz gibi 🤷🏻‍♀️ Normalde haftaya randevum ama bugün ağrım olunca yarın için başka bir hastaneden randevu aldım farklı bir doktor görüşü almak istedim. Burada artık büyüyen karınlarımızı cinsiyetleri isim fikirlerimizi konuşacağımız günleri iple çekiyorum 💙
Zorlu yollardan geçiyosun belki ama sonu çok güzel bi yol, bu günler de geçicek. Tabi farklı bir doktor görüşü almakta da fayda var canım

Eşim diyor dün ee hadi büyüsün artık 😂😂 yaa dimi oda alısverisi atsak fln artık odalarımızı göstersek bir sürü ıvır zıvır varmıs :) o değilde ben daha bebek bezlemeyi bile bilmiyorum napcam🥹🥹🥹🥹🥹
Otomatik yükleniyo kız :) biz de annem kayınvalidem falan kaldılar hep dönüşümlü, 1 hafta hep onlar bezledi ama sonra bi yaptım ki meğer ben biliyomuşum zaten bu işi dedim 😃

Sevinmesi gereken yerde ne ayıbı ya 🤦🏻‍♀️ bende kalp atışını duymadan söylemek istemiyorum kayınvalidemlere. Zaten sevineceklerini de sanmıyorum pek adım kıskanca çıkacak çünkü eltimden bir ay sonra ben hamile kaldım 😅 halbuki ben geçen sene mayıstan beri uğraşıyorum hamile kalmak için tamamen tesadüf :) beni de bu dert aldı şimdiden sanki onun hamile kalmasını beklemişim gibi 🤷🏻‍♀️
Ufff bu eltiler 🤦🏼‍♀️ Görüşmüyorum mutluyum 🤣

Mayıstan beri uğraştığını biliyorlarsa hiç dertlenme. Bilmiyorlarsa da allahın takdiri der geçersin. Strese hiç ihtiyacımız yok şu aralar, böylesi bir konudan dolayı da hiç gerilme lütfen. Allah 2nize de sağlıklı evlatlar nasip etsin 🙏🏻

Ben oğlumu doğurduğumda 24 yaşındaydım. Kardeşim yeğenim vs yok gördüğüm ilk küçük bebek kendi oğlum oldu. Ama ben tutmayı bile bilmiyordum. Eşimin kardeşleri yeğenleri olduğu için o tecrübeliydi 2 ay gaz sancılarını falan o çıkardı tuttu hep :KK70: Allahtan annemde yanımda olduğu için o süreçte annem ve eşim halletti düşün anayım ben ama bebeği tutamıyorum korkuyorum bi şey olcak diye kundağa falan sarıp tutuyordum emzirirken falan çok komikti. Bakalım bunda nasıl olcak :) benim en sevdiğim bebe süreci en az 4 5 aylık olan bebeler. Öncesinde tutması emzirmesi alt değiştirmesi her şey çok zor.
Heh sende bendensin canım bende yenidoğan bebeklerden korkarım cok minikler bişe olcak sanırım hep ya neyse bu otomatik anne yükleniyormuş ya bakalım nasıl olcaz😂😂

Kullandığınız ürünlerde bir değişiklik yaptınız mı kızlar? İnternette dolaşırken kimilerinin şampuana duş jeline varana kadar organiğe, doğal içeriklere geçtiğini gördüm. Yoksa o kadar derin düşünmeye gerek yok mu?🤔 Bazen elime telefonu alınca bile tedirgin oluyorum radyasyona maruz bırakıyor muyumdur diye.😕
İlk iş güneş kremimi değiştirdim. Solante pregna ya geçtim. Şampuan, duş jeli, vücut kremi, deodorant falan zaten uzun yıllardır yves rocher kullanıyorum parabensiz vs diye. Açıkçası tüp bebek olduğu için en ufak bir ihtimali bile göz ardı etmek istemiyorum. Kardeşim abarttığımı söylese de maddi durumum el verdiği müddetçe yapabildiklerimde organik ve doğala geçeceğim

Ya kızlar dünden yemeğimi yapayım ddim işten gelince yeriz diye yemek yaparken midem bulandı etli bezelye yapmıstım ddim bugun geçer o hissim sonra gün boyu aklıma gelip tiksindim bgn eve gelirken ddim ben o tencerenin kapagını bile açmak istemiyorum o derece bulandım bezelyeden ddim sonuc pidecide solugu aldık😂😂 böyle tiksinme yasayan oldumu hiç yemek yaparken nasılsınız valla allah affetsin ya
Sizinle aynı gidiyoruz sanırım bende de bugün öğlen oldu aynısı 😇 kuru fasulye yaparken eti pişirirken eşime sordum hatta “sence de ette tiksindiren bir koku var mı” diye 😂 ama ben yine de yedim 🤣 sadece normalden daha az yedim, canım pek istemedi, yemezsem geç saatte acıkırım diye yedim açıkçası

Ufff bu eltiler 🤦🏼‍♀️ Görüşmüyorum mutluyum 🤣

Mayıstan beri uğraştığını biliyorlarsa hiç dertlenme. Bilmiyorlarsa da allahın takdiri der geçersin. Strese hiç ihtiyacımız yok şu aralar, böylesi bir konudan dolayı da hiç gerilme lütfen. Allah 2nize de sağlıklı evlatlar nasip etsin 🙏🏻
Amin canım bende görüşmüyorum 😅 isteyen istediğini düşünebilir valla, ben onun hamilelik haberine sevinip tebrik etmiştim oda aynı inceliği gösterirse ne âlâ ☺️

Kıslar Kıslar :)
Ben geldim yaklaşık 3 - 4 gündür yoktum yazdıklarınızı okudum katılmak isteyenleri listeye ekledim bilginiz olsun :)
Size güzel haberlerle geldim 3 gündür vajinal ağrı batma falan oluyordu bugün biraz arttı doktoruma yazdım hemen gel dedi
Korkarak ve ağlayarak doktora gittim ama bide ne görelim bizim pıtırcığın kalbi atıyor kurban olduğum 🙏 şuan çok mutluyum allah tez zamanda hepinize duyursun sağlıcakla kucaklarımıza alalım 🙏
Yaaa ne kadar güzel çok sevindim. Maşallah. Biz de duysak biz de yazarız.
Bu arada nereye katılmak isteyenleri listeye eklesimiz anlamadım ben de yeniyim grupta

😍 doktora gittiniz mi? Kese görüldü mü?
Bugün acillik oldum da tansiyonum 14 8 çıktı kasık ağrım vardı baktı doktor kese var bebekte oluşuyor gözüküyor dedi çarşamba randevum var asıl o zaman bebek oluşmuş olur net öğrenirsin dedi şükür var inşallah cumada özele gidicem ilk Oğlumdada kimyasalımda da gittim hayırlısı inşallah

Kıslar Kıslar :)
Ben geldim yaklaşık 3 - 4 gündür yoktum yazdıklarınızı okudum katılmak isteyenleri listeye ekledim bilginiz olsun :)
Size güzel haberlerle geldim 3 gündür vajinal ağrı batma falan oluyordu bugün biraz arttı doktoruma yazdım hemen gel dedi
Korkarak ve ağlayarak doktora gittim ama bide ne görelim bizim pıtırcığın kalbi atıyor kurban olduğum 🙏 şuan çok mutluyum allah tez zamanda hepinize duyursun sağlıcakla kucaklarımıza alalım 🙏
Çok sevindim tebrik ederim 🎉🎉🎉
Sağlıkla gelsin inşallah 🎈

Yaaa ne kadar güzel çok sevindim. Maşallah. Biz de duysak biz de yazarız.
Bu arada nereye katılmak isteyenleri listeye eklesimiz anlamadım ben de yeniyim grupta
1. Sayfada liste var kuzucum
Son adet tarihin
Yaşın
Yaşadığın şehir
Hamile kaşdığındaki kilon
Kaçıncı çocuk
Bu bilgileri yazıyoruz canım

Arkadaşlar 9. Gün 151 11. Gün 320 değeriyle hamileliğimi öğrendim size bişey sormak istiyorum evimizde klozet yok alaturka tuvalet problem olur mu 😀
Hoş geldiniz hayırlı olsun bebişiniz 😍 hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah. Bi sorun olacağını sanmıyorum tuvaletin

X