2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Canım karanfil yağıyla tampon yap iltihabi azaltir ve uyusturur. Doktoruna bunu sor bazı doktorlar diş tedavilerinin sıkıntı olmayacağını söylüyor
Gidince soylicem muhakkak ama karanfil yağı yok yarın alayım tuzlu suyla gargara yaptim yapmaz olaydım kusturdu beni

Gidince soylicem muhakkak ama karanfil yağı yok yarın alayım tuzlu suyla gargara yaptim yapmaz olaydım kusturdu beni
Benim kizima hamileyken 32. Haftada dişim uçtan köke kadar ikiye ayrılmıştı. Normalde izin verilmeyen bir dönemdi ama yapılabilecek bir şey olmadığından doktorum onaylanmıştı

Amin inşallah güzel bir dönem geçirirsiniz hepiniz ben öğrenene kadar sadece dua

Benim kizima hamileyken 32. Haftada dişim uçtan köke kadar ikiye ayrılmıştı. Normalde izin verilmeyen bir dönemdi ama yapılabilecek bir şey olmadığından doktorum onaylanmıştı
Ben hamilelikte dişlerimi kaybettim üst çenemde sadece 3 tane kendime ayit dişim var geri kalanı yaptırdım ama tabi herkeste böyle birşey olacak diye birşey yok benim genetik vitamin eksikliğim var ondan

İltihabın kuruması için gebelikte kullanilabilen antibiyotik vericek bana da muhtemelen

Ben hamilelikte dişlerimi kaybettim üst çenemde sadece 3 tane kendime ayit dişim var geri kalanı yaptırdım ama tabi herkeste böyle birşey olacak diye birşey yok benim genetik vitamin eksikliğim var ondan
Benim annem de her hamileliginde 1 diş kaybetmis
Ay inşallah bu sefer kaybetmem ya

İyi geceler kızlar. Uyumayan var mı aranızda? Benim karnım çok şişiyor ya karpuz gibi oluyor resmen. Gaz var şişkinliğin sebebi. Sizde de oluyor mu? Normalde çok az gaz çıkar benden. Davul gibi şiştim. Sizin oldu mu? Normal mi bu bileniniz varsa deneyimlerini paylasın

Bende böyleyim karnım gaz yüzünden ağrıyor resmen, bende buna bir çözüm arıyorum. Bilen birileri varsa yardımcı olsun gerçekten sıkıntılı bir durum. Otururken falan resmen karnım ağrıyor artık

Canım doktor sebebini söyledi mi? Baika doktora gitmeyi denedin öi? Bazen ultrason kalitesi kötü oluyor. Şu an kaçıncı haftadasın
Canım.gunaydin 2 ayrı doktora gittim biri fakültede diğeri devlet Hastanesi'nde. 1er hafta arayla. Geç döllenme olabilir dedi sebebi ama haftaya randevu ile belli olacak kesin değil.

Rahatlaa keyfine bak en güzel zamanlar ben igne vurmaktan her yerim mosmor oldu
Bana da iğneler çok fazla morarma yaptı. Her defasında farklı kişinin iğne vurmasıyla bir kaç tane madde belirledim;
-enjektörde hava kalırsa net bir şekilde morluk yapıyor
-iğnenin açısı dik olursa morluk yapıyor
-bir anda hızlıca tüm ilaç enjekte edilirse sonrası çok acılı oluyor

Bunlara dikkat etmelerini istediğimi söylüyorum, o zaman hiç morluk olmadan hatta yapıldıktan sonra yara bandı yapıştırmak için baktığımızda iğnenin yerini bile bulamayarak bir iğne seansi geçirmiş oluyorum. Benim iğnelerim progestan dex ve oksapar. Oksaparı artık koldan yaptırıyorum. Sadece progestan göbekten. Göbeğim biraz dinlenmiş olacak böylece. Sonra dilersem tekrar göbeğe geçeceğim. İnşallah kısa zamanda iğnelerden kurtuluruz

Günaydın canım. Valla ben de aynı durumdayım. Gaz var, bi de çok kabızlık sorunum var. Karnım 3-4 aylık gibi. Şişkinlik normal bu dönemde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…