2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
6+3 gittiğiniz tarih geç döllenmeye göre düzenlenmiş tarihi miydi acaba

Ben 6+0 da gittim bebeği vs görürüm diye. Sadece keseyi gördük karından 5 +0 karından kese görülmemişti vajinal bakılmıştı. 6+0 da sadece karından bakıldı bende göremedim 1 hafta sonra tekrar gel dedi

Duzenlenmise göre aynı tarihimiz sanırım Nisan 5 demisti bana da. Şuan hamile miyim değil miyim diye düşünmek biraz canımı skyr ama yine de 1 parça ümidim var, bir yandan da kendimi hazırlyrm. Değişik bir şey. İnşallah haftaya cuma gününe iyi gider.
Sizin randevu.tarihnz nedir

Çin takvimine göre mi ona nasıl bakılıyor hiç anlamıyorum son regl tarihine göre mi yoksa döllendiği aya göre mi
Buradan bakabilirsin. Bana erkek çıktı. Rus takviminde kız çıktı. Hislerime göre erkek. Bunlar sadece eğlence.

Çarşamba günü. Ben kendimi iyiye de kötüye de hazırladım. Ama umarım iyi gider keseyi gördük en azından uterus içinde. Hayırlısı olsun moralimi bozmuyorum hiç şuan.

Progestan fitil kullanan arkadaşlar göğüs hassasiyetiniz devam ediyor mu? Acaba ilacın yan etkisi mi bu? Dokununca ağrı oluyor bende

Benim sürekli olarak vardı kanamam bildiğimiz uzun pedlerden takıyordum sürekli. Başta kahverengiydi ama bi ara kıpkırmızı geldi dedim ben regl oluyorum herhalde düşük yaptım. Doktora gittim vajinal muayenede kalp atışını duyduk o şekilde rahatladım.

Öncesinde bana coreasprinde vermişti belki onun etkisiydi o kadar kanamam olması ikinci gün bıraktırdı zaten coreasprini çok kanamam var diye. Onun yerine oksapar verdi her gün onu kullanıyorum şimdi. Süreklide kullanıcam muhtemeln. 10lu kutu bittiğinde gel oksapar için rapor çıkartalım kullanmaya devam edeceksin dedi. 20sinde tekrar gidicem kontrole bakalım. Yatmaya devam, umarım her şey yolundadır.)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…