2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kuzum kullandirmaz muhtemelen 3. Aydan sonra iyi düşün bebisin seninle karnında sağlıkla büyüsün diye çekiyorsun bu çileyi.
Doğduğunda çekeceklerin daha cok biliyosun
Ahh bilmem mi beni en cok zorlayan uykusuz geceler ve gaz çıkartma seansları gaz çıkarma Allahtan babaya ait sabaha kadar deliksiz uykulara elveda

Kızlar benimde bu gün belirtim yok..biraz korktum..sonra yazdıklarınızı okuyunca rahatladım..kalb atışına belki rahatlatın..ama inanmıyorum rahat olurum13 haftaya kadar sorunsuz gelib çıksak..bence sonra rahatlarız

Ahh bilmem mi beni en cok zorlayan uykusuz geceler ve gaz çıkartma seansları gaz çıkarma Allahtan babaya ait sabaha kadar deliksiz uykulara elveda
Benim için de diş zamanı uykusuzluğu en zoru. Normalde yarim saat uyuyordu zaten. Diş zamanı 10 dk. Ay delirecektim o dişleri çıkarmasa biz sonra implant yaptırırız dediğimi biliyorum

bir şey sorucam instagramda bi tane hesaba denk geldim çin rus takvimi diil başka bir yöntemle hesaplama yazmış sayfa sahibi. Dünya kadar mesaj paylaşmış ücretli bir sayfa. %83 tutan sonuçlar diyor
Bu yöntemden haberiniz var mı?

Benim için de diş zamanı uykusuzluğu en zoru. Normalde yarim saat uyuyordu zaten. Diş zamanı 10 dk. Ay delirecektim o dişleri çıkarmasa biz sonra implant yaptırırız dediğimi biliyorum
Yaaa hahahahahah ben dişte hiç zorluk çekmedim kendi kendine çıkardı çocuğum ama gaz olayı cok kötüydü ya sabaha karşı 4te kovaya ılık su koyup oğlumu da onun içine koymuştuk bakiyodu bize bu deliler napiyo diye ahahhsd

Aa bana demesine göre 9. Haftanda bi daha git doktora dedi burdaki doktor. Hatta ipti ile konuşunca 10. Hafta olur dedi. 12. Haftayı mı beklemeliyim?
Ne zaman bir sonraki görüşme
Valla ben de hiç bilmiyorum hatta sağlıklı mı nasıl anlayacağım diye soruyorum hep..
9. Hafta doktora git dedi bana burdaki doktor ben duydum ya kalp atışını
Sen de 10.hafta gitmeyecek miydin canım 9. Hftaya mı çektin?

Demek ki hepimiz ayrı bir yerden çekiyoruz ben de şükür gaz çekmedim

10. Hafta olacak kuzum 7 Eylülde gitmeyi düşünüyorum

Bemim de 9. Haftaya denk geliyor 9+3 olacak kısmetse doktor aslınsa sekizinci haftanın sonunda çağırdı ama şehir dışında olduğumuz için 3 haftanın tam sonuna aldık randevuyu

10. Hafta olacak kuzum 7 Eylülde gitmeyi düşünüyorum
Seninle aramızda kaç gün vardı?
Ben bugün 6+4’üm
7 eylülde tam 10 haftalık oluyorum
Bemim de 9. Haftaya denk geliyor 9+3 olacak kısmetse doktor aslınsa sekizinci haftanın sonunda çağırdı ama şehir dışında olduğumuz için 3 haftanın tam sonuna aldık randevuyu
Ne zaman tam günü randevunun

Benim bugün 6+6 kuzum 10+2 olacağım inşallah
Tamam ben de o güne randevu alıcam
Bu arada eşime denin doktorundan bahsettim
İstersen denemelik ilk kontrolüme sen de oraya git dedi. Hastane dışı muayenehane olduğu için Aklıma takılan şunlar;
-tahlillerini nerede yaptıracaksın?
-doğumuna illaki gelip yetişiyor mu?
-doğum için hastane işini nasıl ayarlıyorsunuz
-süreç boyunca cep telefonunu veriyor mu?

Ay kanayan yaram uykuu :) oğlum hala zaman zaman çok uykusuz. Hele 2.5 yaşına kadar resmen yarımşar saat uyuyup uyanıyoduk

Yok canım 12.haftaya kadar bi kere daha git kontrole, ne durumda gelişimi nasıl bakılması iyi olur. Hem sen görürsün için rahat eder. Demek istediğim artık önemli eşik 12.haftada ikili tarama ve ense kalınlığı, burun kemiği ölçümü

Ay kanayan yaram uykuu :) oğlum hala zaman zaman çok uykusuz. Hele 2.5 yaşına kadar resmen yarımşar saat uyuyup uyanıyoduk
Tam rahatlığa alışmışken yeniden başa dönmek biraz korkutuyor olsada herşeye değer onlar için ama yine de uykusuzluktan cok korkuyorum ha bide seneye 1. Sınıf annesiyim müthiş bir kaos

Selamlar hepinize
Geç döllenme ile düzenlenmiş batim 27 Haziran görünüyor. Geçtiğimiz cuma günü 6+3deyken bile kalp atışı duyulmadı, yolk kesesi görülmedi vaj. Bakıldığı halde.
Haftaya tekrar gel dedi ama bu zamanlarda gidip sadece kesesi görünen var mı benim gibi?

O zaman illa hergün olcak diye bişe yok kuzum dimi içim rahatldı
Arkadaşım diyo ki ben 8.ayımda cam siliyordum. O kadar rahat geçirdim. Normal bir süreç gibi geçirebilecek kadar şanslı oluruz umarım. Bulantısız ağrısız sızısız. O yüzden rahat ilerliyorsa hiç canını sıkma. Bende de belirtiler gelgitli. Göğsüm hep ağrıyo ama dokununca bi o geçmedi bende herhalde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…