2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ya ahahah bende ole her sabah kalkıyorum diyorum annene hatırlat günaydın de 10 dk sonra öğürttürüyo valla mutlu oluyorum ahahah
Bak ne güzel varlığına Bin şükür
İşte yazması bile o kadar kolay geliyor ki insana ama yaşaması çok başkaa çok şükür herşeye vala Rabb'im verdi inşallah devamını da hayırlısıyla yaşarız kucağımıza alıp öpüp koklamak nasip olur

İnşallah İnşallah, sağlıkla mutlulukla ilerlesin gebeliklerimiz

Normalde sağlıklı bir çiftin 1 yıl sürebiliyormuş, o nasıl bir doktor anlamadım...2-3 ay bir şey değil yani. Ultrasona göre mi yumurtan kötü dedi yoksa AMH testi sonucundan mı?

Canım benim de iki damla pembe akıntım oldu 1 sefer doktorum o yüzden 10 gün progestan başladı test yapmadan. Kalp atışını duyunca bıraktık kanama alani yok diye
D vitaminini ben hep kullanıyordum normal zamanda da
Folik asit de kullanıyorum.

Senin yaşında çok küçükmüş kuzum ya
Daha 26 yaşındasın ve 4 senedir çocuk istiyormuşsun. Neyse ki yaştan dolayı kredin varmış
Allahta nasip etti
30dan sonra insanın hiç tahammülü olmuyor
Kaç senedir evlisin?

Ben bunda sormadım ama oğlumda doktor 3 ay önermiyorum riske atmayalım dedi. Bunda da 3 ay ben no :)

Merhaba canım hoş geldin buraya çok şükür sağlıkla büyüsün hep

Hoş geldiniiz, hayırlı olsun hep sağlıkla büyüsün, sağlıkla kucağımıza alalım inşallah hepimiz

Evet yaş avantaji vardı çok şükür 4 yıldır evliyim ilk ay korunmuştm sadace eşim hep dio o ilk ayın lanetiydi bizi bırakmadı 30 dan sonra da çok sorun değilmiş 35 den sonrası zorluyormus tabi herşey nasip kısmet çok şükür gerçekten bu günleri görmek nasip oldi ama inanır mısın keseyi görmeme rağmen ben halen hamile olduğuma inanamıyorum mucize benim için gerçekten büyük mucize

Benim şaşırdığım ben 32 yaşında ancak bebek sahibi olma kararını zor bela aldım sen 22 yaşında nasıl bu kadar hevesliydin
Sana ve cesaretine şapka çıkarıyorum
Sağlıkla kucağına almanı diliyorum

30 yaşından sonra bazı şeyler ha 30 ha 35 gibi geliyor insana, hiç farketmiyor biliyormusum o aralık şıpp diye geçiyor.
Bir 30 plus olarak Çok şükür ben bebek için çok beklemeyenlerdenim

Normalde sağlıklı bir çiftin 1 yıl sürebiliyormuş, o nasıl bir doktor anlamadım...2-3 ay bir şey değil yani. Ultrasona göre mi yumurtan kötü dedi yoksa AMH testi sonucundan mı?
Canim amh 0.8 cok kötü değil ama yumurtalarim ocak ayında 5 tane mart ayında sadece 2 taneydi, bende acele ediyorlar diye cok doktora gittim bi sene bekle desinler diye, hacettepe de doktor hormonlarima bakıp bu degerler ile en az bi sene dene öyle gel ama gelmişken bi yumurtaliklarina bakayim dedi görünce aaa cok kötü hemen tup bebek cok az yumurtan var dedi , sonra 2 prof a gittim 2 side hemen tup bebek yapalım yumurta az dedi, hatta doktorlarin bu tepkisin duyunca dedim benim yumurtalar heralde olgunlasmiyorda bi ara yumurtlama testi ile denedim hakkaten yumurtlmadigim aylarda oldu, ama öyle böyle derken tup bebek hep ertelendi sonra kendi oldu cok şükür ...

İnşallah inşallah hepimiz gönül rahatlığıyla alırız kucağımıza minnakları
Hahahaha teşekkür ederim Ya aslında Cesaret değilde eşim Cok istiyordu abisinin 13 yıldır çocuğu olmuyor oda hep Kendi için korkuyordu bir an önce yapalım istiyordu bide ben evliliğimin 4. Ayında kist ameliyatı oldum bir yumurtalığm alındı bende korkmaya başladım biraz biraz ya olmazsa diye o yüzden erkenden başladık çocuk beklemeye
Ne güzel işte hiç uğraştırmamis sizi yanlış anlamayın kesinlikle lafım size değil ama hemen anne olcam diyip hemen hamile kalanlar ne kadar şanslı olduklarını hiç bilmiyorlar

Bugün bu ayıya cok güldüm ya

Ben de öylrrre

Bugün bu ayıya cok güldüm ya
İyi yapmışsın
Düşününce hepten kalkışılması zor bir karar olarak insanın kafasını kurcalayıp duruyor
Bundan sonra evinizden bebek sesleri hiç eksik olmasın inşallah kapıyı açtın devamo da gelir

Evet bu forumda okudukça gerçekten şükredilmesi gereken bir durum diye düşündüm ben de ..
Tabi Nasip kısmet işi
Umarım sonu da güzel olur

Bana doktor çarşamba günü iki hafta ilişki yok sonra gündelik hayatımıza ufak ufak devam edebiliriz dedi. Benim istisnai bi durum var kese altında kanama var o yüzden muhtemelen yasakladı ama kalp atışını duyana kadar beklemekte fayda var diye düşünüyorum ben de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…