2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Selam canım.Nihayet 34 yaşında birisi geldi..yoksa yalnız hiss ediyordum kendimi😂Benimde İn şa Allah ilk çocuğum olucak..ama kalb atışına hala duymadım..çok şükür sen duydun..sağlıkla büyüsün

Her yerde yaşlı olmaya alıştım ya :p şaka bir yana, inşallah en yakın zaman da sen de kal atışını duyarsın. Çok tebrik ediyorum seni :)

Yaa benim mide bulantim başladı, kusma öğürme yok ama kötü kötü bulanıyor, 6 haftada oldumya baslamadi heralde olmayacak herkesin bulanmiyormus zaten diye ne seviniyordum 😓

Yaa benim mide bulantim başladı, kusma öğürme yok ama kötü kötü bulanıyor, 6 haftada oldumya baslamadi heralde olmayacak herkesin bulanmiyormus zaten diye ne seviniyordum 😓
Hamile olduğunuzu hatırlarsınız her öğurmede bulanmada iyi taraflarindan bakın olaylara her zaman

Benim sabah kalktığım zaman kahvaltı yapmayı geciktirince baya bulanıyo, sonra aynı şekilde gün içinde aç kaldığım zaman başlıyo. Ama kusma isteği gelecek kadar kötü değil. Bir de hiç et yiyesim yok, sadece ekmek ve patates gibi şeylere yöneliyorum

Benim sabah kalktığım zaman kahvaltı yapmayı geciktirince baya bulanıyo, sonra aynı şekilde gün içinde aç kaldığım zaman başlıyo. Ama kusma isteği gelecek kadar kötü değil. Bir de hiç et yiyesim yok, sadece ekmek ve patates gibi şeylere yöneliyorum
Suan biraz acıktım ondan mı acaba ama bisey yiyemem ki kusarım gibi geliyor, dun fln hic yoktu ya 😩

Bence de, iyi ki var diyorum şu an ama daha da kötüleşirse bilemem :)
Bende aynı şekilde iyiki diyorum çok bekledim bu günleri Rabb'im nasip etti gelen herşeye de seve seve razı oluyorm hatta mutlu ediyor hamileyim ya hamileyim diyorum 🤪😍🤰🥰🥰💕💕🤲🤲 her bünye farklı ya bazıları cidden çok kötü oluyor yemeden içmeden kesiliyor 🙊🙊

Bende aynı şekilde iyiki diyorum çok bekledim bu günleri Rabb'im nasip etti gelen herşeye de seve seve razı oluyorm hatta mutlu ediyor hamileyim ya hamileyim diyorum 🤪😍🤰🥰🥰💕💕🤲🤲 her bünye farklı ya bazıları cidden çok kötü oluyor yemeden içmeden kesiliyor 🙊🙊
😅Bende zor buldum ya ocaktan beri tüp bebek dediler doktor doktor gezdim neler neler tüp bebekten de korkuyordum baslayayim derken bu ay mucize gibi geldi bebis ama canim cok tatli demek ki, inşallah sizin gibi olabilirim, biraz böyle demenizde motive etti dedim mutlu olmaya calisayim😍🌸

😅Bende zor buldum ya ocaktan beri tüp bebek dediler doktor doktor gezdim neler neler tüp bebekten de korkuyordum baslayayim derken bu ay mucize gibi geldi bebis ama canim cok tatli demek ki, inşallah sizin gibi olabilirim, biraz böyle demenizde motive etti dedim mutlu olmaya calisayim😍🌸
Yaaa bende sizin gibi bu ay tedaviye başlayacaktım ve 4 yılin sonunda mucizem geldi buldu beni ve aynı şekilde acaip korkuyordum o ignelerden geceleri ben nasıl yapcam iğneleri diye uyku tutmazdi 😢😢 o yüzden kolay değil anne olmak 🥰🤰 bizi yormadan geldiyse her haliyle baş göz üstüne 🤲❣️❤️ olumlu bakalım herşeye birazda neyden korksak o geliyor başımıza o yüzden rahat olcaz Rabb'im kolaylığını verir 🌹🌹🧿

Ya ahahah bende ole her sabah kalkıyorum diyorum annene hatırlat günaydın de 10 dk sonra öğürttürüyo valla mutlu oluyorum ahahah😂😂

Yaaa bende sizin gibi bu ay tedaviye başlayacaktım ve 4 yılin sonunda mucizem geldi buldu beni ve aynı şekilde acaip korkuyordum o ignelerden geceleri ben nasıl yapcam iğneleri diye uyku tutmazdi 😢😢 o yüzden kolay değil anne olmak 🥰🤰 bizi yormadan geldiyse her haliyle baş göz üstüne 🤲❣️❤️ olumlu bakalım herşeye birazda neyden korksak o geliyor başımıza o yüzden rahat olcaz Rabb'im kolaylığını verir 🌹🌹🧿
Ya benim çok uzun süre olmadi korunmayali siz daha cok beklemissiniz 2-3 ay olmustu ki korunmayali ben bi doktora gittim,doktorlar cok kötü yumurtalarin hemen hemen tup bebek dediler, gittiğim doktorların hepsi de öyle dedi 4 ude ama bebek isi tamamen nasip işi işte Rabbım verdi mucizelerimizi hamdolsun binlerce kez , Rabbim isteyen herkese versin hayirlica, çünkü olmayacak hissini yaşamayan bunu duymayan anlayamıyor, anneme bile dedim çünkü hep ne abartıyorsun olur modundalardi, bakın doktor böyle dedi diyorum, inanmıyorlarda, şimdi olduya biz sana demiştik diyorlar ama ne çektiğimi ben bilirim

X