2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Canim bende de öyle hatta sende içinde bise var baya net bende pek yok oda, yolk sac fln doktora sormadim unuttum, doktorda hicbise demedi , yarin kalp atışım var o zamana netleşir zaten.
Bunda yolk sac gayet görünüyo kuzum, içinde yuvarlak bi şey var bak

Canim bende de öyle hatta sende içinde bise var baya net bende pek yok oda, yolk sac fln doktora sormadim unuttum, doktorda hicbise demedi , yarin kalp atışım var o zamana netleşir zaten.
Ben de koyayım ama en minili benim ki sanırım :) yolk sacını nasıl anlıyorsunuz bizi de aydınlatabilir misiniz

Eklentiler

• 89B6EFF6-4439-42D6-82C8-80668D1338C0.jpeg
    107,4 KB · Görüntüleme: 44
Keseden cinsiyet tahmini yapan görmüştüm burada. Neye göre tahmin yürütüyorlar acaba
Hahah ben söylemiştim bi arkadaşa ama bi şey bildiğimden ya da inandığımdan değil :) daha önceki gebeliğimde burda öğrenmiştim, 5-6 haftalarda kese yusyuvarlak top gibiyse erkek, biraz eğri fasulye gibiyse kız oluyo demişlerdi. Benim oğlumda gerçekten yusyuvarlaktı kese, tesadüfen onda tuttu :) doğruluk payı yoktur herhalde :)

Benim oğlum da fasülye gibiydi vallahi bende tam tersi diye biliyorum ama galiba nub teorisinin doğruluk payı var

Zaten ihtimal yüzde elli, birinden biri tutacak. Ama ihtimalleri duymak bunun üzerine düşünmek eğlenceli. ben tam tersini duymuştum aslında kese yuvarlaksa kız, uzunsa erkek olarak. bu yuvarlak bi kese mi peki

Eklentiler

• C49C21AC-BD14-4B0E-A4FB-11B07EF555A6.jpeg
    119,5 KB · Görüntüleme: 37
Ben de koyayım ama en minili benim ki sanırım :) yolk sacını nasıl anlıyorsunuz bizi de aydınlatabilir misiniz
Yolk sac kesenin içinde küçük içi boş bi yuvarlak oluyo canım. Seninkinde göremedim ama boyutu küçük olduğundandır, biraz daha büyüyünce görünür. Ya da doktor görmüştür ama yolk sacın olduğu açıdan çekememiştir fotoğrafı

:) bir de çin takvimine göre cinsiyet belirleme var. O da ilginç. Ne kadar doğrudur bilmiyorum ama ben bilgilerimi girdim ve erkek bebek gösterdi sonucu. Ben de hep öyle hissediyorum niyeyse. Bence anneler hisseder.

Zaten ihtimal yüzde elli, birinden biri tutacak. Ama ihtimalleri duymak bunun üzerine düşünmek eğlenceli. ben tam tersini duymuştum aslında kese yuvarlaksa kız, uzunsa erkek olarak. bu yuvarlak bi kese mi peki
Bence bu yuvarlak bi kese :) oyy miniğe de bak ya maşallahh

İcimden kız geçti ama kese yuvarlak diye degil hissiyat

:) bir de çin takvimine göre cinsiyet belirleme var. O da ilginç. Ne kadar doğrudur bilmiyorum ama ben bilgilerimi girdim ve erkek bebek gösterdi sonucu. Ben de hep öyle hissediyorum niyeyse. Bence anneler hisseder.
Çin takvimi benim oğlumda tutmadı ya kız diyodu erkek oldu. Rus takvimi tuttu :) şimdi de Çin takvimi erkek, Rus takvimi kız diyo. Ben çok fazla kız hissediyorum :)

merhaba arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım:) birşey danışmak istiyorum size . dün 5+3 ken karından baktı doktor. kese göründü ama bana sanki küçük gibi geldi 4.4mm. normal mi sizce bu

merhaba arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım:) birşey danışmak istiyorum size . dün 5+3 ken karından baktı doktor. kese göründü ama bana sanki küçük gibi geldi 4.4mm. normal mi sizce bu
Hoş geldin aramıza canım
Ben de dün ilk kez gördüm keseyi. Ama geç döllenme benim 4-5 gün kadar geride. Sata göre dün 6+0 dım ama doktor 5+1 5+2 civarında kese dedi 8 mm di. Senin de belki bi kaç gün geç döllenmedir. 2-3 gün geriden geliyo olabilir

Cinsiyette ramzi 6.hafta ama sağda mi solda mi bilmek lazımmış rahmin neresinde yerlesme ona tamamen uydurma diyorlar
Nub büyük olasilikla doğru cikiyormus o zaten taa 12. Haftada
Banada herkes kiz diyor ama erkek ya hep hayalimde aklimda erkek var
Bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…