2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Senin gayet güzel değerin

Beni haftaya çarşamba çağırdı 6+0 olunca

Beni haftaya çarşamba çağırdı 6+0 olunca
Biz şimdi 6 temmuzda oldukya bi de adetim düzenli olmadığı için döngü süresini bilmiyorum 6 temmuz yazınca haftam 5+1 gözüküyor. Seninde öyle o zaman. Bende haftaya perşembe cuma günü gibi gitmek istiyorum.

Merhaba Nisan anneleri benim de adet günüm 3 4 gün geçti ama daha test yapmadım sanki her an adet olabilir gibi hissediyorum ve ara ara çok acıkıyorum 2 3 gün daha bekliyeceğim bir taraftan gebelik olabilir bir taraftan acaba kist yada başka bir sorun mu var diye endişe ediyorum sanki midem de biraz bulanıyor test sipariş verdim gelmesi 1 2 günü bulur acaba eczaneden test alsam mı şimdi beklesem mi bilemedim karışık duygular içindeyim acabalar daha öncede adetim 3 4 gün geciktiği olmuştu ne yapacağımı bilemiyorum

Satım normalde 22 haziran
Ama doktor haftasına 6+1 dedi. Böyle hesaplayınca satı 28 haziran saymalıyım.
İki sat arasındaki fark 6 gün oynarken
Beklenen doğum tarihi arasındaki fark niye 4 dün oldu anlamadım
Benim sat 27 Haziran. Dün 6. Hafta dedi bana gün vermeden. beklenen doğum tarihini de 3 nisan olarak verdi. Kendi hesaplarımızdan farklı

Yaa 10 gün ama yolk kesesi bulanık diye haftaya perşembe gel dedi ilk gözükmüyor dedi snra net olmayan görüntü var tabi dedi ve ben aşırı paniğim
Canım sıkıntı yapma ultrasonun kalitesine göre de değişiyor. Hepimiz duycaz o kalp atışını Allah'ın izniyle

Oy maşallah minnoşa yolk görünüyo canım panik yapma. Ay erkek hissettim, yusyuvarlak kese

Nasıl dayanabiliyosuun :) baya gecikmiş ben olsam çoktan test yapmıştım canım :)

Test sipariş verdim diye gidip alasım gelmiyor Bi tarafımda git al diyor sanki adet olacak gibi de hissediyorum oldum olacam diye bekliyorum ama olmayanda bilirim kafasıkarışık hissediyorum
Adet olacak gibi hissetmek de zaten hamilelik belirtisi. Bi de baya gecikmiş, var gibi bi şeyler :) hayırlı sonuçlar olsun

Ben de sordum bi daha ne zaman gideyim diye 3 hafta sonra git dedi. İstanbula dönücem şu an edremitte idareten bi doktora gittim çünkü.

Sen tecrübelisin neden 4 haftayı uygun gördün?
Kızımda o şekilde gittim canım iste bir sonraki randevumu 10+4 gibi gitsem kontrolunde de ikili test zamanı oluyor
Bir sonraki de 16. Haftada cinsiyet öğrenirim diye dusundum

Kizlar bugun gittim devlete 6+0 dayim kalp atisi var ama zayif erken oldugu icin olabilir takip edelim dedi biraz stres yaptim

Eklentiler

• 20220811_103635.jpg
    42,2 KB · Görüntüleme: 45
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…