2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Satım normalde 22 haziran
Ama doktor haftasına 6+1 dedi. Böyle hesaplayınca satı 28 haziran saymalıyım.
İki sat arasındaki fark 6 gün oynarken
Beklenen doğum tarihi arasındaki fark niye 4 dün oldu anlamadım😃😃
İşte ilk haftalar hesaplar hiç tutmuyo her doktora gidişte farklı sonuçlar çıkıyo kuzum. Bak gör bi kaç haftaya normal sat tarihini bile yakalar

YAa evet karından çok küçük dedi
Vajinal baktı ben daha ağzım yüzüm demeden bir kalp atışı duydum 5-6 sn tuttu tutmadı eşimle ne olduğunu şaşırdık 😂😂
Bir sonraki muayenen ne zaman olacak canım. Bana doktor 3 hafta sonra gel dedi ama ben 4 hafta sonra düşünüyorum

Bir sonraki muayenen ne zaman olacak canım. Bana doktor 3 hafta sonra gel dedi ama ben 4 hafta sonra düşünüyorum
Ben de sordum bi daha ne zaman gideyim diye 3 hafta sonra git dedi. İstanbula dönücem şu an edremitte idareten bi doktora gittim çünkü.

Sen tecrübelisin neden 4 haftayı uygun gördün?

İşte ilk haftalar hesaplar hiç tutmuyo her doktora gidişte farklı sonuçlar çıkıyo kuzum. Bak gör bi kaç haftaya normal sat tarihini bile yakalar
İnşallah kafam çok karıştı çünkü
Bi de hiç pozitif yumurtlama görmemiştim
Bu bebe ne zaman oldu diye hesabın içinden çıkamadık eşimle 😂😂😂

Kızlar günaydın ya ben çok ağlak biri oldum ya herşeye ağlıyorum herşeye alınıyorum çok sinir bozucu.
Çok stres yapıyorum kalp atışını ya duymamazsam diye çok korkuyorum.

Kızlar günaydın ya ben çok ağlak biri oldum ya herşeye ağlıyorum herşeye alınıyorum çok sinir bozucu.
Hepimiz aynı durumdayız merak etme 😇 önce beta hcg sonra keseyi görme sonra kalp atışını duyma sonra kan testleri vs… o kadar çok etap var ki bir sonrakinin stresine bir de bu hormonlar eklenince dağılıyoruz
Korkmamamaya hep iyi düşünmeye çalış. Her şey çok güzel sağlıkla ilerleyecek hepimiz için 😇🍀🍀

Hiç öyle düşünme, hepimiz duyucaz inşallah canım. Kontrolün ne zaman

güüünaydın kızlar
güzel haberle geldim 🌸
Doktordan çıktım , bebişin kalp atışını duyduk 6+1miş bugün 🫣😇😇🧡🧡🧡🧿🧿🧿🥳🫠🤩
Yaa maşallah 😍 benide haftaya çarşamba çağırdı 6+0 oluyorum o zaman degerlerde tahminen 4000-5000lerde oluyor acaba bebisi görebilir miyim bende 🙈

Yaa maşallah 😍 benide haftaya çarşamba çağırdı 6+0 oluyorum o zaman degerlerde tahminen 4000-5000lerde oluyor acaba bebisi görebilir miyim bende 🙈
Açıkçası değerim kaç bimiyorum canım
Ama bugün 6+1 im
seninde görünür hayırlısıyla😇
Ay harika 😍şimdi benimki 5 hafta 1 günlük. Haftaya perşembe gidiyorum dr a. Eğer ben de duyarsam içim rahatlayacak. En önemli muayene kısmı bu sanki😇
İnşallah sen de duyarsın pıt pıt 😇

Sabredicez canım. Benim kendi doktorum bana randevuyu taaa 2 eylüle verdi 8 haftalık olucam. Uzak biraz doktorum, çok git gel yapmana gerek yok dedi ama benim dayanmam mümkün değil. Yakınımda başka bi doktorum var özel muayenehanesi var ona gitcem haftaya cuma kalp atışlarını duymaya

Selamlar
Ben de 2022 Temmuz ayı tüp bebek transferi topiğinden geliyorum. Sat: 5 temmuz 2022. Hesaplamama göre Nisan ortası beklenen doğum tarihi. Yaşım 35.
Bu 3. Hamileliğim ancak diğerleri kürtaj ve düşükle sonuçlandı malesef
Bugün ilk defa ultrasona girdim, kese göründü. Umarım her şey yolunda gider hepimiz için. Allah isteyen herkesi anne yapsın, kucağını boş bırakmasın😇🙏🏻🙏🏻
Hayırlısı olsun canım.Bu defa tutunsun🙌🏻

Kuzum ya sen bunuda atlatıcaksın ins bebişe ve sana zarar olmadan merak etme bol bol dinlen askım bişey yapma
Hiçbişey yapmamayı planlıyorum iki hafta canım , diğer tüm işler bekleyebilir. Benim güçlü bebişimle Bunu da atlatıcaz inanıyorum 😇🙏 çok saol senin randevun ne zamandı?

G Gzmyts53 sende görünce bende merak edip progesteron baktırdım 19 çıktı benim. Hemen de doktora gitmek istemiyorum doktor arayışındayım. Haftaya bugün falan gitsem nasıl olur acaba. Şuan sanırım 5+1 olarak gözüküyorum ama benimki bence geç döllenme gibi geliyor bana.

X