2023 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Düzgün birini bulursan bakıcı hayat kurtarıcı ama nedense anneler korkuyor... sonuçta güvenmeden bırakmıyoruz
ben yanındayım ya benim bide hep gözümün önünde her konuda yardımcı gibi oluyor , gerçekten verdiğim en doğru karar o olmasa yemek falan yiyebilir miydim bilmem

Ya ben de evde spor yapmak istiyorum yaptığım zaman kaslarım çok güzel çıkmıştı, vücudum güçlenmişti. O zamanlara dönmek istiyorum 🥲 Ama kilo vermek istemiyorum kızlar bu nasıl olacak? 😕 öyle salon vs yok buralarda, evde leslie ile kırk günde çok güzel fizik yapmıştım 🥲 Daha dik duruyordum 😌
Canım ben dört ayda iki kilo falan verdim o kadar pilates yaptım düşün yani kilo verdirmiyor gerçekten pilates direkt şekillenme odaklı. Üst karından 8 cm inceldim öyle söyleyim alt karından 6 cm. Görenler inanamıyor çok motive gidiyorum ben. Eğer gidemiyorsan ebru sallının falan pilates videoları var bence evde onu da yapabilirsin bir iki ekipmanla. Mutlaka faydası olur.

Ğ

ne güzel ya ben bir türlü spora gidemiyorum. Evde ne yetinmeye çalışıyorum kendi kendime 🥹 kızların istekleri bitmiyor. Büyük kız ergenlik zamanlarında Alya eğitime git gel ilgilen sürekli bi aktivite oyun ev işi yemek derken zaten bi bakmışım akşam olmuş 😃
Canım öyle gerçekten baktığın zaman cidden zaman yok ben de akşam alini esime bırakıyorum o uyutuyor ben gidiyorum 1 saat. Evde olsam yapacak iş bulurum o bir saatte de. O şekilde akşam ayarlayabilirsin sen de belki

Canım varya ama gerçeği yapıyor vurma ısırma elindekini atma ve sn lik, sürekli tırnaklarını kısaltıyorum çünkü direk alıyor derisini, gözüne parmak sokmaya çalışıyor ödüm kopuyor varya hem onu koru hem iyice inatlaşmasın diye çok nazik yaklaşmaya çalışıyorum bak oğlum o kardeşin cicik yap diyorum bi tane cicik yapıyor sonra gene pat 😑
İşte bir süre çok yaklaştırma aman Allah korusun canım dediğim gibi o da daha bir bebek. Anlasaydı zaten yapmazdı bunları. En azından 6/7 ay uzak tutmaya çalış yanında hep ol saniyelik olsa bile elin üstünde olsun hep kalkan gibi. Küçüğü oturmaya başlayınca ve emeklemeye bunları yapmaya cesaret edemez. Hem de yavaş yavaş anlar onun da bir bebek olduğunu canım. Allah yardımcın olsun. Benim 6 yaşındaki yeğenim bile alyadan makas alacağım ayağına çimdik atıyor kız çığlık ata ata ağlıyor gözümün önünde senin dediğin gibi saniyelik. Gözümün içine baka baka yapıyor. Ve senin oğlun daha 1,5 yaşında bebek. İnan bana o hiç anlamıyordur.

Canım öyle gerçekten baktığın zaman cidden zaman yok ben de akşam alini esime bırakıyorum o uyutuyor ben gidiyorum 1 saat. Evde olsam yapacak iş bulurum o bir saatte de. O şekilde akşam ayarlayabilirsin sen de belki
Psikolojik olarak hazır olamıyorum aklımda sürekli Asya, Alya, kocam üst üste dağ gibi gözümün önünde beliriyorlar. Neyse biraz daha sıkayım kendimi. İşe başladığım zaman artık Allah izin verirse iş çıkışlarına ayarlayacağım. Kilolarım gitti ama nedense göbek biraz var gibi. Onu eritip kas yapmak istiyorum. Ben zaten akşama kadar alyayı indir kaldır yürümediği için. 😂 Hayır o kadar yüke neden kas oluşmadı anlamıyorum. Bir de üstelik sporda yapıyorum. Tamam çok şükür aldıklarımı verdim ama ne bileyim bence başka yerden verdim göbekte kaldı 😂

Canım senin oğlun yemeye basladi mi? Ikimizin derdi büyüktü ya...benimki artık kendi yiyor. Bakıcısinda yediklerine şok oluyorum benle o kadar yemiyor ama bence anne sütü aldığı için...sen veriyor musun anne sütü?
Evet emiyor hala, beni görünce direkt memee memee 😅 yemesi de normal canım çok şükür. Bazen iştahla yiyor bazen zorla yiyor ama öyle büyük bir sorun yaşamıyoruz 🙏🏻 umarım o sıkıntılı günler geri gelmez.

Canım ben dört ayda iki kilo falan verdim o kadar pilates yaptım düşün yani kilo verdirmiyor gerçekten pilates direkt şekillenme odaklı. Üst karından 8 cm inceldim öyle söyleyim alt karından 6 cm. Görenler inanamıyor çok motive gidiyorum ben. Eğer gidemiyorsan ebru sallının falan pilates videoları var bence evde onu da yapabilirsin bir iki ekipmanla. Mutlaka faydası olur.
Pilates hiç denemedim canım. Onda çok fazla esneme hareketi olmuyor mu? Ben sol kolumu çok hareket ettirmemeliyim o nedenle yapabilir miyim emin olamadım 🤔 yüzemem mesela, yoksa sırtım için en iyisi yüzme.

Bu her şeyi atma olayı bizde de var kızlar bu normal bir evre o zaman 🤯 bir de çıkan sesten inanılmaz zevk alıyor ama komşulara da yazık 🤦🏼‍♀️

Bu her şeyi atma olayı bizde de var kızlar bu normal bir evre o zaman 🤯 bir de çıkan sesten inanılmaz zevk alıyor ama komşulara da yazık 🤦🏼‍♀️
Benım oglum da ayaklandıgından berı balkondan aşagı bır seyler atmayı cok sevıyor. Bazen bır sey bulamayınca yerdeki tozları alır atar. Bugun okulun bahcesıne goturdum balkon gıbu alanı var onune koydum taş kozalak vs hadı at atacagın kadar dedım Bıktırma yontemı uyguladım 😁

X