2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Taze anneler oruç tutacak mısınız? Doktora danışmayı unutmuşum o yüzden soruyorum. Doktoru oruç tut, tutma diyen oldu mu?

Kızlar özel saglık sigortası yaptıran varmı

Devlet zaten annelik sigortası yapıyor hamilelik kaydını yaptırınca canım. Ama yanına özel sağlık sigortasının katkısı ne olur bilmiyorum
Özel hastaneler için geçerli oluyor canım ben iki çocugumuzla medicalpark da dogurmuş ve kontrollerime oraya gitmiştim

Taze anneler oruç tutacak mısınız? Doktora danışmayı unutmuşum o yüzden soruyorum. Doktoru oruç tut, tutma diyen oldu mu?
Bana kendini iyi hissedersen tut dedi ama ben kendimi tutabilecek güçte hissedemiyorum. Yemek yememek sorun değil ama su içememe durumundan dolayı sanırım tutmayacağım.

Kızlarım selam. Ya benim bugün çok tuhaf bir akıntım oldu yaşayan var mı sorayım dedim. Konu da açtım ama dönen olmadı. Tuvalete gittigimde camasirda baya açık Sarı akıntı gördüm üzerinde toplu iğne başı kadar kahverengimsi bir parça vardı. Temizlenmek için ayağa kalkınca içimden sallanan bir akıntı gördüm ve şok oldum affınıza sığınarak söylüyorum 6-7 cm sümük gibi uzamisti
Var mı aranızda boyle bişey yasayan ya çok tuhaftı gerçekten

Benim de kahverengi lekelenmem ve çok ağrım var bugün tekrar doktora gittim pek pozitif konuşmadı kanaman olunca acile git deyip progestan verdi 6+4 teyim yolk sac göründü
Merhaba , yolk saç 6+4 de mi gözüktü , önceden kontrolde gözükmedi mi ? Bende 5+2 de gittim vajinal baktı ama gözükmüyor verdiği resimde gerçi doktorum bir şey demedi hiç 2 hafta sonra gel kalp atışına bakalım dedi

Kızlar bende size bir şey sorayım tüp bebek ile hamile kaldım sat göre 5+2 yken kontörler gittim alttan baktı , yolk saç ile ilgili hiçbir şey demesi ama benim kafama takıldı gözükmüyor bende , 2 hafta sonra gel kalp atışına bakalım dedi gönderdi erken mi sizce, üzdüm kendimi bu hafta hep neden yok diye , doktora sordum erken dedi ama internette okuduğum insanlar 5 nci haftada görmüş bazıları

Eklentiler

• ECF1AD0B-89CA-4EC5-A4CE-EE58EAF57185.jpeg
    80,1 KB · Görüntüleme: 68
Hıc takma kafana bana da yolk molk dıyen olmado kesen guzel gayet 2 hafta sonra gel dedi

Devlet zaten annelik sigortası yapıyor hamilelik kaydını yaptırınca canım. Ama yanına özel sağlık sigortasının katkısı ne olur bilmiyorum
Ya bu devlet nasıl annelık sıgortası yapıyor . Hıc sıgortası olmayan için mi .

Özel hastaneler için geçerli oluyor canım ben iki çocugumuzla medicalpark da dogurmuş ve kontrollerime oraya gitmiştim
Bende medicalde yaptım . Şimdi kalp atısını duymayı beklıyorum karar vermek için . Ne kadar kaç muayene testler ıcınde mi bi arastıracagım .

Bende medicalde yaptım . Şimdi kalp atısını duymayı beklıyorum karar vermek için . Ne kadar kaç muayene testler ıcınde mi bi arastıracagım .
Gebelik sonrası sadece 1 sigorta şirketi yapıyor ve o da baya yüksek fiyatla. Bana normal gitmek daha mantıklı geldi. Öncesinde bilseydim böyle şartları olduğunu, gebe kalmadan önce yaptırırdım. O zaman baya uyguna geliyor

Ben tutmayı düşünmüyorum açıkçası, çabuk acıkıyorum ve açlık anında midem bulanıyor. Ama yine de yarın doktoruma soracağım, değerlerim düşük ve gebeliğimin başlarında biraz sorun yaşadığım için korkuyorum açıkçası. Sorunca sana da söylerim ama her gebelik farklı ilerliyor , yardımcı olur mu sana bilemedim

Sağol canım benim de sabah bulantılarım başladı biraz kahverengi akıntım da olmuştu ama tutmak istiyorum yine de. Sonuçtan bana da haber verirsen çok sevinirim randevu bulup da soramıyorum çünkü

Merhaba, internette bu akıntılarım normal olduğu yazıyor ama ben yaşamadım. Akıntılarım oluyor ama daha sıvı anlattığına göre

Ben de aynıyım, sık sık acıkıyorum ve yemezsem gözüm kararıyor ve midem bir garip oluyor. O yüzden ben de tutamayacağım

Bende 5. Haftada gittiğimde hiç bişey gözükmedi şuan 6+4 üm bugün hem yolk hem bebek göründü. İlk gebeliğimde 5. Haftada göremediğim için ağlamıştım içiniz rahat olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…