2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Bende baktım liste yok. Birde ben ayarlardan yaptım bebeğimin doğacağı tarihi ama çıkmıyor nedense 🙄
Forum seçeneklerinden başkalarının mesaj altındaki imzalarını görüntüle yazısına tik atıp kaydedin benimde bulmam zor oldu görünmüyordu şimdi çıkıyor 😂

Ya bende bu ay hamile kalacağımı düşünmeden saçım açık renkli kalmış oldu dipleri geliyor ne yapsam diye düşünüyorum. Boya zararlı onu biliyorum ama organik için de zararlı olduğunu söylüyorlar ne yapsak ki 😒
Benimde öyle işte. Zaman geçtikçe komik duracak🤣 3. 4. Aydan sonra zararı yok diyolar. Ya Allah bismillah diyip boyatçaz herhalde sjdjdjd

Vajinal ultrasonda baktırsam bişey olur mu yani bir sıkıntı oluyor mu? Öyle de baktırırım tabi çıkarsa o da
Hayır bir sıkıntı olmuyor, doktorlar da tercih ediyorlar ilk aylar için özellikle. Ama doktorunuzun kendi kararı tabiki

kızlar benim saçım çok abuk subuk bir renk olarak kaldı. dibim gelince komik olacak yani. bi tarafım uzasın sağlıklı kendi saçım gelsin ara arada kestireyim diyor. bi tarafım 3-4 ay sonra organik boyalarla boya diyor. çok karasızım. 3-4 ay sonunda boya yapılabiliyormuşta.
Yaa hamile oldugumu anladıgım an boyasam mı ki dedim ama yapamadım 😂😂
Diğer gruplarda anne listesi var
Bizim topik şu an yöneticide . Yapmak isteyen olursa msj atsın topıgı onun üstüne yaparlar oda düzenler ilk sayfayı. Ben 2017 de yapmıştım şimdi zaman bulup gıremıyorum bile bazen .
Forum seçeneklerinden başkalarının mesaj altındaki imzalarını görüntüle yazısına tik atıp kaydedin benimde bulmam zor oldu görünmüyordu şimdi çıkıyor 😂
Ayy ben bunu ara ara dıyorum kaldırmıslar mı 😅 Allah razı olsun kızımda en çok özendiğim şeydi şimdi yeniden heyecanlandım .

Kızlar hepinizi alıntı layamadım çok teşekkür ederim 🥰

Yaa hamile oldugumu anladıgım an boyasam mı ki dedim ama yapamadım 😂😂

Bizim topik şu an yöneticide . Yapmak isteyen olursa msj atsın topıgı onun üstüne yaparlar oda düzenler ilk sayfayı. Ben 2017 de yapmıştım şimdi zaman bulup gıremıyorum bile bazen .

Ayy ben bunu ara ara dıyorum kaldırmıslar mı 😅 Allah razı olsun kızımda en çok özendiğim şeydi şimdi yeniden heyecanlandım .
Rica ederim bende üzülmüştüm kaldırıldı diye buldum şükür 😂

X