2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Ya ne güzellll aile de kimde var

Kızlar benimde bugün her günden daha kötü midem. Bulantı gibide değil çok farklı. Ne olacak böyle
Her sabah bulantım olsun olmasin prilam dr içiyorum aşırı rahatım icmezsem o günüm zehir oluyor bulantı için mutlaka doktorunuzdan bişey yazmasını isteyin

5 +3 de doktora gidicem kalp atışı duyulmaz o zaman değil mi bulunduğumuz yer ilçe çünkü doktor 2 saat uzaklıkta gitmişken duyarız diyordum ama erken sanırım daha

5 +3 de doktora gidicem kalp atışı duyulmaz o zaman değil mi bulunduğumuz yer ilçe çünkü doktor 2 saat uzaklıkta gitmişken duyarız diyordum ama erken sanırım daha
Evet biraz erken bir tarih ama ben vajinal ultrasonda 5+6 da duyabildim. Ama karından asla duyulmaz,

Kızlar merhaba benim gibi ikinci bebeğini bekleyen var mı ? Varsa ilkiyle kaç yaş var arada
Benim 3. olacak inşallah büyük 11 küçük 4 yaşında
Kızlar kaç yaşındasınız. Çocuğunuzu kaç yaşında elinize alıcaksınız :)
34 yaşındayım 35 de doğacak bebişimiz
Kızlar mide bulantınız nasıl? Benim hiç midem bulanmadı daha 5+0 dayım
6+2 deyim hazımsızlık ve şişkinlik dışında bulantı yok. Bu 3. bebişim diğer iki oğlumda da olmamıştı benim bu da oğlan mı diye düşünmüyor değilim yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…