2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Her sabah bulantım olsun olmasin prilam dr içiyorum aşırı rahatım icmezsem o günüm zehir oluyor bulantı için mutlaka doktorunuzdan bişey yazmasını isteyin
bu gidişimde isteyeceğim. istifra ettirmiyor ama bir şeyde yedirtmiyor böyle olunca.

Benim 3. olacak inşallah :anneadayı: büyük 11 küçük 4 yaşında

34 yaşındayım 35 de doğacak bebişimiz

6+2 deyim hazımsızlık ve şişkinlik dışında bulantı yok. Bu 3. bebişim diğer iki oğlumda da olmamıştı benim bu da oğlan mı diye düşünmüyor değilim yani:KK48::KK48::KK48:
bendede ikiniglan var bu üçüncü bakalim neler yasiyacagiz. hep oglan geliyir aklimiza aslinda %50 ihtimal ikiside 🤣

kızlar benim saçım çok abuk subuk bir renk olarak kaldı. dibim gelince komik olacak yani. bi tarafım uzasın sağlıklı kendi saçım gelsin ara arada kestireyim diyor. bi tarafım 3-4 ay sonra organik boyalarla boya diyor. çok karasızım. 3-4 ay sonunda boya yapılabiliyormuşta.

kızlar benim saçım çok abuk subuk bir renk olarak kaldı. dibim gelince komik olacak yani. bi tarafım uzasın sağlıklı kendi saçım gelsin ara arada kestireyim diyor. bi tarafım 3-4 ay sonra organik boyalarla boya diyor. çok karasızım. 3-4 ay sonunda boya yapılabiliyormuşta.
Ben organik boyalarında aslında kimyasal olduğunu okumuştum. Boyaların kanıtlanmış bir zararı yokmuş, ancak ilk 3 ay dokunmamak daha iyi diyorlar. Sonrasında da diplere gelmeden boyatmak daha iyi olur diyorlar

Ben organik boyalarında aslında kimyasal olduğunu okumuştum. Boyaların kanıtlanmış bir zararı yokmuş, ancak ilk 3 ay dokunmamak daha iyi diyorlar. Sonrasında da diplere gelmeden boyatmak daha iyi olur diyorlar
aslında benimde niyetim o. açık renkli kalan kısımları koyultup dibime yakın bir renge boyayayım diye düşünüyorum. hamilelikte saç çok hızlı uzuyor diyolar aslında. belkide beklerim sağlıklı kendi saçım gelir.

Benim 3. olacak inşallah :anneadayı: büyük 11 küçük 4 yaşında

34 yaşındayım 35 de doğacak bebişimiz

6+2 deyim hazımsızlık ve şişkinlik dışında bulantı yok. Bu 3. bebişim diğer iki oğlumda da olmamıştı benim bu da oğlan mı diye düşünmüyor değilim yani:KK48::KK48::KK48:
Benimde 2 kızım var bu 3uncu su olacak Allahın izni ile. Erkek çocuklarda bulantı olmuyor mu?daha öncede duymuştum ama bazılarıda tersini söyledi hep. Aşırı acı yeme isteği turşu bunaltı erkek bebeklerde de oluyormuş. 2 çocuk doğurdum ama bulantı hangi haftalarda olırdu unuttum. Hatırlıyormusun uz siz
.

Ben de gebelik oluştuğu hafta bir anı kararla kızıla boyadım .sarıdan kızıla.suan da öyle kaldı ve sevmedim .ama bebek var şimdi boyatamayiz da .kendi rengim de kalsın istemiyorum.sikici bı durum😁

Ben de gebelik oluştuğu hafta bir anı kararla kızıla boyadım .sarıdan kızıla.suan da öyle kaldı ve sevmedim .ama bebek var şimdi boyatamayiz da .kendi rengim de kalsın istemiyorum.sikici bı durum😁
yaaaa bende kendi rengimi sevmiyorum hiç. belkide boyarım ama aslında düşüncem şu. sağlıklı şekilde uzasın kendi rengi gelsinde bebekten sonra güzel güzel istediğim renk tutsun üstüne diye düşünüyorum :KK48:

aslında benimde niyetim o. açık renkli kalan kısımları koyultup dibime yakın bir renge boyayayım diye düşünüyorum. hamilelikte saç çok hızlı uzuyor diyolar aslında. belkide beklerim sağlıklı kendi saçım gelir.
Ya bende bu ay hamile kalacağımı düşünmeden saçım açık renkli kalmış oldu dipleri geliyor ne yapsam diye düşünüyorum. Boya zararlı onu biliyorum ama organik için de zararlı olduğunu söylüyorlar ne yapsak ki 😒

yaaaa bende kendi rengimi sevmiyorum hiç. belkide boyarım ama aslında düşüncem şu. sağlıklı şekilde uzasın kendi rengi gelsinde bebekten sonra güzel güzel istediğim renk tutsun üstüne diye düşünüyorum :KK48:
Ben de bebek doğmadan önce güzelce boyatmak istiyorum.malum dost var düşman var😁😁

X