2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Bize de haber versene merak ettim
Benim battan 5 gün sonra 12373 çıkmıştı betam. Laboratuvarı arayıp yanlışlık olup olmayacağını sordum sonuç kesin dediler. Sonrasında geri arayıp yanlışlık olabilir başka labaratuvara gönderilip yeniden değerlendirileceğini söylediler. Bugün diğer laboratuvardan sonuç geldi 3000 çıkmış. Tabi doğruysa.

İşlenmiş etler, az pişmiş etler, çiğ yumurta içerdiği salmonella riskinden dolayı yasak. Ton balığında yüksek civa var o yüzden yasak pizzayı etsiz tercih ederseniz yasak olmaz :))
Etsiz de olmaz bence ya nette iyi piserse ve sıcak yenirse çok sık yenmedikce sorun olmaz diyo ama gel de güven ben mayonezi de bilmiyodum dün az da olsa yedik hatta. Ne yesek Google mi bakcaz anlamadım

Etsiz de olmaz bence ya nette iyi piserse ve sıcak yenirse çok sık yenmedikce sorun olmaz diyo ama gel de güven ben mayonezi de bilmiyodum dün az da olsa yedik hatta. Ne yesek Google mi bakcaz anlamadım
Valla doktor bana dürümün içine marul bile isteme güzel yıkıyorlar mı belli değil dedi et köfte vs bunların içi pembe olmazsa yiyebilirmişiz.

Bence bir kereden bir şey olmaz endişe etmeyin ama genel olarak dikkat edilmesi gerekiyor. Süt konusu da öyle çok çabuk bakteri ürettiği için dolapta iki günden fazla beklemiş sütü asla kullanmamak gerekiyor.
Bakteriler konusunda derslerden hakimim ama Ben sebzeler için internetten kontrol ediyorum daha çok, maydonoz tehlikeli olabilirmiş mesela. İlk zamanlarda sanırım hep bakacağız google a

Evet maydonozu duymuştum neyseki çok aram yok

Yok artık ya nasıl bir yanlıslıksa

Arkadasın biri tiramusu demiş dün tiramusu yedim vicdan azabı tammmm birdaha da yemem

Benim doktorum da fazla bı kısıtlama yok büyük balık ton balık yemeyin fazla çay içmeyin kahve günde 1fincan , aşağı yukarı böyle oruç da tavsiye etmiyorum dedi

Benim doktorum da fazla bı kısıtlama yok büyük balık ton balık yemeyin fazla çay içmeyin kahve günde 1fincan , aşağı yukarı böyle oruç da tavsiye etmiyorum dedi
eğer sağlıklı bir gebelikse ve bebeğin gelişimi suyu geride değilse otucun tutulması taraftarıyım kızımda yedi aylıktım bir gün bile atlamadım ve gayet güzel geçti sonradan bir ay tutmak daha zor geliyor bana

Nasıl bir yanlışlık yapılabiliyor ya, çok sinir bozucu. Keşke şikayet etseniz

Bende tutmayı deneyeceğim zorlamadığı sürece tutulur bence. Bu dönemde bulantıdan hiç bişey yiyemeyenler oluyor sonuçta. Sahurda iyi yedikten sonra sorun olmaz inşallah. Zaten oruç olmadığım halde bile canım yemek istemiyor açlık hissi olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…