2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Yasaklar çok sıkıntı ben de gittim deli gibi salamlı sosisli pizza ve bol sosisli kumru falan aşermeye başladım aşermek denirse gel de kafayı yeme napcaz böyle bilmiyorum

Çok geçmiş olsun canım geçti mi peki nasılsın şuan benimde Çarşamba dan belli pregestan içmeyi unuttuğum anda tekrar kahverengi leke geliyo hatta dün gece kötü oldum midem bulandı yattigim gibi uyumuşum haliyle unuttum içmeyi gece uyandım hemen lekelenme olmuş sen neler yapıyorsun

Yasaklar çok sıkıntı ben de gittim deli gibi salamlı sosisli pizza ve bol sosisli kumru falan aşermeye başladım aşermek denirse gel de kafayı yeme napcaz böyle bilmiyorum
Evet yaa yasak olanı daha çok istiyor insanın canı. Normalde hergün kahve içerim. Kahve çekmiyor mesela canım. Çünkü neden limitlide olsa içebiliyorsun ton balığı yemeden nasıl yaparım diye düşünüyorum deli gibi. Sanki her hafta yediğim bir şeymiş gibi.

Oruç tutacakmsn kızlar
Ben tutamayacağım. Normal şartlarda da kan değerlerim yerlerde, şimdi gebelik olunca folik asit dışında takviyede kullandırmıyorlar. Bebeği riske atmak istemiyorum, zaten progestan kullanıyorum. Rabbim o insiyatifi vermiş bizlere

Normalde deli gibi nargile içen bir insandım evde nargilemiz vardı onu bile hiç canım istemiyor ki en çok o konuda zorlanacagimi düşünürdüm ama pizza saçma bir şekilde hassas noktam oldu Allah yardımcımız olsun

Pizza neden yasakmış ya hiç bilmediğim şeyler, ton balığına da şaşırdım daha dün almıştım oysaki çok da yemem de öyle bi alasım gelmişti dün herşey yasak olabilir zaten çok iştahı açık biri değilimdir de keşke sigara serbest olsaydı en azından bir tane

İşlenmiş etler, az pişmiş etler, çiğ yumurta içerdiği salmonella riskinden dolayı yasak. Ton balığında yüksek civa var o yüzden yasak pizzayı etsiz tercih ederseniz yasak olmaz :))

Benim de bugün geldi kahverengi leke.korkmali mıyım,doktor progestan başlayalım dedi .5hafta tam bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…