2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Dun baya kahverengi lekelenmem oldu ondn aksm acile gittim dusuk ignesi yaptilr karindnnkese gorundu bakalm cuma gitcem tekrr randevumu ozmna aldm cnku bgun hala lekelenmem var az az. Bakalm Rabbim bana bağışlar insaallah aminnn.
Sen nasıl oldun ses çıkmadı senden merak ettim

Cnm Bnımde 23 Kasım gösteriyor ama sezeryan olcagı için akrep burcu olacak buyuk ıhtımal Allah izin verirse

Ben 2012 Kasım annesiyım
Evde Bi akrep var

Ben yay burcuyum

Kızlar merhabalar 6+0 kese var yolk var kalp atışı için 2 hafta sonra gel dedi , idrar yollarımda enfeksiyon için tek kullanımlık toz verdi ama doktoruma sormayı unuttum kasık ağrısı adet olacakmış gibi ağrı hariç göbek deliğinin etrafında çekilme gibi ağrı yaşayan oldu mu ?

Sağ olun bı hafta sonra tekrar çağırdı bı hafatada hem bebek hem kalp atımı duyar miyim hiç bilmiyorum iple çekiyorum resmen
Duyarsın hiç merak etme zaten bebeği görmeye ayrı çagırmıyorlar kese ve kalp atımına çagırıyorlar.
Bende baya tuhaflık var ciddi uyku sorunu yaşıyorum uykuya dalamiyorum gece kendimi bildim bileli kolay kolay uykuya dalamazdim zaten o hala devam ve buna saat 2-3 gibi uyanıp en az 1 saat debelenmek eklendi delircem gerçekten
Yaa ilk gebelık mı ? O uyku sorunu ondandır heyecan heyecan
Rahimde yok ama kasıklarım da belimde cok agrı var . Genelde sol kasık
23 kasım gösteriyorsa normal doğum degılse yay mümkün degıl Bende bir yay olarak isterdim yay olsun ama napalım akrebede razıyım yeter ki akrep olsun

Var var hepsi var normal bebege alısıyor vucut. Hormonlar değişiyor . İlk 3 ay zor telaşlı sonrası güzel Allahın izniyle

Benimde aynı adet sancısı gibi sancım yok adet günü olur zaten benim tek sancım, cumartesi günü göğsümde çimdik atar gibi kımıl kımıl sanki minik elektrik verilmiş gibi hissettim bi kaç saat sonra geçti oda ama geçtiğimiz çarşamba gününden beri kasık ve rahmime doğru batmam var sanki oraya bir kalem sokmuşlar yeri var arada kalemi işinde çeviriyorlar gibi batma oluyor, bilemedim yoksa başka göğsüm ne şiş başka bir şeyimde yok, bilmiyorum ya

İnşallah vardır bişey canım sen ya yarını bekle yada bugün test yap bakalım varsa silikte olsa çıkar ama bugün çıkmadıysa bir iki güne tekrar yaparsın çünkü benim ilkinde çıkmadı sonra 3 gün sonra bir daha yaptın çıkmıştı

İnş cNımm inş çıkar bakalım ya bugün ilk idrarımı yaptım ama yarın yada öbür günü mü beklesem hala ağrım var geçmiyor ya sol bacağıma da kilodun lastik kısmı var ya Kaşığın üstünden olan oradan bacağıma vuruyor

Ara ara giriyor bahsettigin ağrı canım.,korkma bişey olmaz

Ben yasıyorum iki gündür canım

Kızlar bugün tam 5hafta,,az önce doktordan geldim ,kese karindan gözüktü bı sorun yok dedi .ama az önce kahve rengi leke geldi, böyle yaşayan var mı aranızda

Kızlar bugün tam 5hafta,,az önce doktordan geldim ,kese karindan gözüktü bı sorun yok dedi .ama az önce kahve rengi leke geldi, böyle yaşayan var mı aranızda
Ben yaşadım. İki gün sabahları birer damla şeklinde kahverengi lekelenme tarzında geldi. Ama çok hareketliydim o dönem. Doktora göründüm. Kesenin iyi sorun yok deyip gönderdiler. İki gün sonra da ayıptır söylemesi 1 buçuk ped dolduracak kadar kan geldi ve acile yattım. İğne yapıp progestan hap verdiler. İlk gittiğimde progestan verselerdi belki de kanamam olmazdı. Neyse. O zaman bu zamandır da dinleniyorum. Sen de bol bol dinlen. Lekelenme kırmızıya dönecek gibiyse mutlaka doktorunu görün. Benim de 5. Haftada olmuştu

Çok teşekkür ederim canım.karnim da biraz ağrıyor,daha az önce doktordan geldim .sorun yok dedi keseyi gördük dedi. Ne oldu diye çok merak ediyorum.

Kızlar kilo alma korkunuz varsa diyetisyenle ilerleyin. Kontrollü kilo alırsınız hem. Ayrıca bebeğin gelişimi içinde artı oluyormuş. Ben öyle yapıyorumm. Sürekli uyku halindeyim. Onun dışında sabahları midem bulanıyor gibi ama değil gibide. Çoğunuzun aksine iştahım aşırı kapalı. Normalde çikolata için kurşun atar kurşun yerim. Onu bile çekmiyor canım. Yoğurt, çorba, portakal, cacık falan öyle fresh şeyler çekiyor sadece canım. Ben bu gebelikte yenmemesi gereken şeylere takıldım. Mesela mayonez yasakmış çiğ yumurtadan dolayı. ama kaşıklarca yiyecek halimiz yok. Haftada bir yesek ne olur ki yani? Ben pastırma jambon çok severim. Onu da pişirmezsen yiyemezsin dedi doktor. Yasak olunca daha çok yiyesi geliyor insanın ya. Tiramisuda yiyemezsin dedi yıkıldım. Sonra ton balığıda yasak civadan dolayı dedi.

Kizlar cima günü 153 tü değerim bugun 621 olmus iyimi sizce bidaha kan aldirmama gerek varmi yoksa doktora gitmeyimi bekliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…