2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Kızlar kese karından görüldü sata göre daha küçük dedi doktor geç döllenme de olabilir dedi yolk saç görünüyor mu acaba

Bende baya tuhaflık var ciddi uyku sorunu yaşıyorum uykuya dalamiyorum gece kendimi bildim bileli kolay kolay uykuya dalamazdim zaten o hala devam ve buna saat 2-3 gibi uyanıp en az 1 saat debelenmek eklendi delircem gerçekten

Kızlar dün kasığıma rahimime ve vajinaya aynı anda sancı girdi ağladım artık acile gittim çok şükür bi sıkıntı yok 10 mm olmuş kese 6 haftalık dedi 3-4 güne kalp atışı duyulur dedi size sorum sizinde hiç vajinanızda ağrı oluyo mu ? Sancı gibi

Benim 5 haftalık şuana kadar vajinada bi ağrı olmadı. Ama regl olucakmışım gibiyim sürekli

Ben ara ara regli ağrısı çekiyorum vajina kısmında baskı ağrı hissediyorum ama bazen bir ağrı giriyor regli oldum sanıyorum çok ilginç geliyor Banada

Ben ara ara regli ağrısı çekiyorum vajina kısmında baskı ağrı hissediyorum ama bazen bir ağrı giriyor regli oldum sanıyorum çok ilginç geliyor Banada
Bana da bazen kasik agrisi girior. mesela su an sol kasikta hafif batma var gibi .. ne kadar surer ki bu kasik agrilari acaba (5+3teyim)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…