2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Bana da bazen kasik agrisi girior. mesela su an sol kasikta hafif batma var gibi .. ne kadar surer ki bu kasik agrilari acaba (5+3teyim)
Ben 6+3 devam ediyor regli sancısı gibi bu kaşık batması da bir iki gündür var dediğim gibi oğlumda bunların hiç birini yaşamadığım için ne zaman geçer bilmiyorım ama inşallah geçer 🤲🏻☺️

Kızlar dün kasığıma rahimime ve vajinaya aynı anda sancı girdi ağladım artık acile gittim çok şükür bi sıkıntı yok 10 mm olmuş kese 6 haftalık dedi 3-4 güne kalp atışı duyulur dedi size sorum sizinde hiç vajinanızda ağrı oluyo mu ? Sancı gibi
Ben 4+6dayım. Doktor kasık bölgende ani kramp ağrı olabilir demişti. Çok şükür hiçbiri olmadı ama sende oluyor anlaşılan. Normal bir durum içini rahat tut🌸

Biz ağustos da evlendik Kasım da çocuk düşünseydik Başak Burcu olabilirdi 😀 ama doğu görevimiz nedeniyle ilçedeyiz yol kapalı olduğu için kışın merkeze hastaneye gidemezdik o yüzden yeni düşündük ☺️ ama benim Ünv.tede ev arkadaşım akrepti. Akreplerin sezgileri çok kuvvetlidir değişik bir bakış açıları vardır lakin intikamcı kinci bir burçtur. Gerçi benim 23 Kasım gösteriyor tahmini, o da yay oluyor bakalım artık 🙈

Bana da bazen kasik agrisi girior. mesela su an sol kasikta hafif batma var gibi .. ne kadar surer ki bu kasik agrilari acaba (5+3teyim)
Benim 8. hafta olmak üzere hala çok nadiren oluyor. Özellikle gece uyurken donecegimde karnimdan güç alıyorum diye heralde çok sık oluyor 🙄

Gene olan bayanlar merhabalar bebişleriniz hayırlı olsun inşaallah sağlıkla mutlulukla huzurla kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim 🤲 bende 27 şubatta son adet tarihim 26- 28 günde bir adet oluyorum. Bugün döngümün 22. Günü döngümün 17. Gününden beri kasık batması ile başlayıp rahmime doğru batma yaşıyorum bugün 6. Günüm sizler de nasıl belirtiler oldu geçmek bilmeyen bi batmam var acaba diyorum inş diyorum 25-26 Mart gibi bat tarihim

Gene olan bayanlar merhabalar bebişleriniz hayırlı olsun inşaallah sağlıkla mutlulukla huzurla kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim 🤲 bende 27 şubatta son adet tarihim 26- 28 günde bir adet oluyorum. Bugün döngümün 22. Günü döngümün 17. Gününden beri kasık batması ile başlayıp rahmime doğru batma yaşıyorum bugün 6. Günüm sizler de nasıl belirtiler oldu geçmek bilmeyen bi batmam var acaba diyorum inş diyorum 25-26 Mart gibi bat tarihim
Döngün kaç gün falan bunlar çok önemli değil önemli olan yumurtan ne zaman çatladı; birde bugün 6. günüm dediğiniz neyde 6. gün anlayamadım.

Bu düşük kanaması 1 hafta sürdü benim normal adetim 4 5 gün sürer bu adet kanaması değil şuan kanamam bitti önümüzdeki ay adet olup bırakıcam korunmayı cnm
Aynen bende öyle düşünüyorum canım bir adet geçsin korunmayı bırakıcam inşallah gönlümüzce olur güzel haberlerini bekliyorum💕

Döngün kaç gün falan bunlar çok önemli değil önemli olan yumurtan ne zaman çatladı; birde bugün 6. günüm dediğiniz neyde 6. gün anlayamadım.
6 gündür batmam var çarşamba gününden beri, ovülasyon testi yapmadım ama akıntıma göre 11 Mart gibi yumurtlama yaşadım cumartesi pazar günü gibi yumurtlama çatlama yaşadım, döngümün 13. Günü gibi 17. Gününden itibarinde batmam var, 5-6 gün içinde bekliyorum reglimi,

Biz ağustos da evlendik Kasım da çocuk düşünseydik Başak Burcu olabilirdi 😀 ama doğu görevimiz nedeniyle ilçedeyiz yol kapalı olduğu için kışın merkeze hastaneye gidemezdik o yüzden yeni düşündük ☺️ ama benim Ünv.tede ev arkadaşım akrepti. Akreplerin sezgileri çok kuvvetlidir değişik bir bakış açıları vardır lakin intikamcı kinci bir burçtur. Gerçi benim 23 Kasım gösteriyor tahmini, o da yay oluyor bakalım artık 🙈

Bizim sizinle döngü tarihlerimiz epeyce yakın, benim de Yay burcu görünüyor, sağlıkla gelsinler inşallah 💐

6 gündür batmam var çarşamba gününden beri, ovülasyon testi yapmadım ama akıntıma göre 11 Mart gibi yumurtlama yaşadım cumartesi pazar günü gibi yumurtlama çatlama yaşadım, döngümün 13. Günü gibi 17. Gününden itibarinde batmam var, 5-6 gün içinde bekliyorum reglimi,
11 Mart yumurtlama olmuşsa genelde 10 yada 11. gün belli oluyor yani örneğin benim 27 şubat yumurtam çatlamıştı 9 Martta kan testimde de idrar testimde de belli oldu :) istersen bir idrar testi yap bugün, yarın bir daha yaparsın. Bende de dediğin kasıklarıma sanki küçük iğneler sokup çıkarıyorlar gibi batma oluyordu. Birde göğüslerimde hassasiyet vardı. Ama onun haricinde adet olacakmışım sancılar yaşamadım.

X