2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Yaa saglıkla gelsin .. Erkek çoğunlukta yıne .. Bak bu yuzden erken öğrenmek hiç ıyı degıl . Net öğrenmek en ıyısı.
Ya ben bayılıyorum sonbahar ve orman temalı şeylere. Bizde ilk birkaç sene yetecek hemen her şey var ama şimdi şu tilkili örtüyü almaya gidiyorum galiba
Bende aynıyım hersey var ama o tilkiliyr bende bayıldımmm. Erkek olursa alırım bende hemen

Yaa maşallah sağlıkla, mutlu büyüsünler. Bu sene erkek senesi gerçekten, grubumuzda erkek anaları baya fazlalaştı :)
Sağlıklı doğsun da isterse çift cinsiyetli olsun diyorum bazen ama eşim kızıyor öyle deyince neyse, (en azından) Türkiye’de öyle doğmasın tabii mümkünse. Hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım

Ben 2 tane dün hastane çıkışı aldım ama böyle büyük paket değil alt üst birde zıbını var birde evde var böyle bir takım 1 tanede 0.3 var bi kaç tane daha 0,3 alsam yeter bence kaç kilo doğacağını bilmiyoruz çünkü ama ilk dönemde sürekli değiştiriyorlar ya bayanda ihtiyaç oluyor kafam karıştı biraz bide hastane için krem rengi güzel sade bi tulum istiyorum 2 takım 245 geldi indirimle

Eklentiler

• C23F42E1-5424-4827-A8DB-AB948F22AF5E.png
    174 KB · Görüntüleme: 69
  • 51A03830-4F6F-4FA2-B20C-64A28DF9EA99.png
    164,5 KB · Görüntüleme: 69
Teşekkürler. Hepimizinki sağlıkla gelsin
Yaa, ama kızın ne günahı var? Bence kız olursa da alın Yetişkin versiyonu olsa ben kendime alırdım valla

Selamlar ,
2 li tarama için kan verdim arkadaşlar devlet cinsiyet söylemiyor baktım nub denen şeyi de göremedim cinsiyet tahmini alabilir miyim bana kız gibi geldi nedense içime öyle doğdu sizce ?
Bence de tam belli olmuyor açısından kaynaklı ve devletimizin muhteşem kalitesi ultrasonlarından kaynaklı olarak ama sağlıklı ve gönlünden geçen gibidir umarım

Güle güle kullansın canım. Ben iki takım 2 tulum almıstım. Yenıdogan olarak sonrasını 0-3 3-6 aldım şimdide cok kucuk almam kurutma makınasındada cekıyor pamuklar. Tulum alabılırsın bi tanede .
Teşekkürler. Hepimizinki sağlıkla gelsin
Yaa, ama kızın ne günahı var? Bence kız olursa da alın Yetişkin versiyonu olsa ben kendime alırdım valla
Ya kıza uygun gelmedi bana ya Ben kız versıyonunu bulayım onuda atarım Bende bunu alırım bak buldum

gözünüz aydın sağlıkla gelsin inşaallah :)
bende fetal sonucu bekliyorum

Ben toz sabundan sonra temiz içerikli, tercihen organik bebek deterjanlarıyla devam ettim iki yaşına kadar falan. (Gerçi alerjik bir bünyesi yoksa ilk üç veya altı aydan sonra çok fark etmiyor tabii)
Hatta bir ara temiz içerikli diye abidik gubidik bir şeyler kullandım ama memnun kalmadım. İçeriği temiz ve bilindik markalar tercih edilmesini öneririm, organik damgalı olması da iyi olabilir ama organik olunca temiz içerik olmuyor tabii otomatikman, dikkat etmek gerek. İçerik okumayı bilmeyenler internette bunları araştıran influencerları takip edebilir ama her önerilerine balıklama atlamamak gerek (atladık, memnun kalmadık), içerik okumalarından faydalanmak yeterli bence.

Aynen ya yeter sanırım 5,6 takım küçük benim oğluşum bile o minik halinden büyüdü ya hemen çok çabuk büyüyorlar minikler

ahh inşaallah. teşekkür ederim. bugün 5. gün kan vereli
Benimki yurtiçinde bakıldığından 4 iş gününde çıktı (ortalama 5-7 iş günü, max 10 gün demişlerdi, inşallah doğru bakmışlardır) ama genelde ortalama 10 iş gününde çıkması bekleniyor.

Evet canım ama devlette 16 dan önce görselde söylemeyi tercih etöiyorlarmış varmı acaba önceden öğrenen geçen özeldeki doktorum erkek gibi şimdilik dedi 17 haftada çağırdı yarın 14+5 oluyorum
O doktordan doktora değişiyor bence cnm. Ben hem üniversite hastanesinde hemde özele gidiyorum 12 haftalıkken üni deki prof. Direk söyleyeyimmi cinsiyeti dedi. Bir başka arkadaşım özelde 20. Haftada zor öğrendi bebişin pozisyonundan dolayı erkek bebek olmasına rağmen göstermedi. İnşallah görebileceğiniz net pozisyonlar verir bebişler

Bu da çok güzelmiş Renkleri daha güzel hatta ama benim oyum tilkiliye tabii yine

açıkçası sonradan keşke yurtiçi firması olsaydı dedim. umarım cuma çıkar benimde

Benim muayenemde güzeldi iyi dedi bebek başka bilgi vermedi maalesef bana gösterdi ama minnoşumu pek rahattı uyuyordu sanırım kocaman olmuştu ultrasonda gayet net güzeldi ama dr resmî çok kötü çekiyor cinsiyeti belli değil dedi

Eklentiler

• 387E6DC6-0191-411F-AD6E-A4FD665D156A.jpeg
    94,9 KB · Görüntüleme: 70
bakalım 17.haftada görüselim dedi o zamana cinsiyet tam netlesir ama erkeğe adapte oldum sağlıkları yerinde olsun canım herkes anca konusuyor zaten kime neyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…