2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Kız bu cok kullanıslı bunu cocuk hareketlendiğinde baş tacın yaparsın cok amaclı

Evet aramıza hosgeldin 2 oğlan annesi

Bunu neredeyse bir yıl kullandım çok kullanışlı

Evet aramıza hosgeldin 2 oğlan annesi
Hoş bulduk sağlıkla gelsinler.

Biz bu arada hala kimseye söylemedik. Pazartesi doktor randevum var, bebek yerinde duruyorsa artık yavaştan söylerizama asıl evdeki oğlana (4,5 yaş) nasıl anlatacağız, acaba erken mi ona söylemek için, 20. Haftayı mı beklesek, diye kara kara düşünüyorum. Papatya220 , Al_pi ve diğer anneler, siz nasıl yaptınız acaba?

Selamlar ,
2 li tarama için kan verdim arkadaşlar devlet cinsiyet söylemiyor baktım nub denen şeyi de göremedim cinsiyet tahmini alabilir miyim bana kız gibi geldi nedense içime öyle doğdu sizce ?
Aman boş verin, o cihazlarla hiç söylemesinler. Ben dayanamayıp perinataloga sormuştum (hastanedeki en iyi cihaz ondaydı), yüzde altmış kız demişti ama test sonucu farklı çıkmış

Ben kızımda battaniye müslin havlu alt değiştirme örtüsünü zaradan almıştım taş gibi çıktı şimdi kardeşi kullanacak inşallah. İlk çocuğu olanlara tavsiyem en kalitelisini bulun alın böyle devamlı kullanılacak ürünleriilkine aldıklarımı ekledim ikincileri pazardan giydiririz

Eklentiler

• IMG_6775.png
    701,5 KB · Görüntüleme: 80
  • IMG_6776.png
    534,9 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_6779.png
    243,9 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_6777.png
    237,7 KB · Görüntüleme: 75
Ay güle güle kullansın inşallah bebiş benim de anne tarafım Alman oradan bu Priam’ın elektrikli versiyonunu aldırmayı düşünüyorum e-priam diye geçiyor. İzmir’in yokuşlu yollarında oturunca maalesef beni elektrikli kendi itişli kurtarır dedim. Umarım çok yer kaplamaz arabada

Söylemedi canım pekte uğraşmadı zaten 13 haftada özeldeki doktorum erkek gibi şimdilik diğer kontrolde kesinleştiririz dedi bu dr baktımı ona bile emin değilim göremedim bişey dedi sadece

Kizlar bi bakarmisiniz ikili testimde free beta hcg ve papp a degeri normalmi anlamadim googledan baktim aciklayici bisey bulamadim anlayaniniz varmi

Kızlar cinsiyetimizi öğrendik bugun çok şükürr şu 1.20 yazan ne oluyo doktor iyi demişti ama heyecandan dınlemedım bıle

Eklentiler

• IMG_20230517_111117.jpg
    80,8 KB · Görüntüleme: 82
Deterjan araştırıp aldım iki Farklı marka battaniye de aldım incelerden ama müslin bulamadım henüz önerilere göre bakarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…