2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Hadi bakalım son yarım saat Bencede anlarsın bacak arasına gecınce zaten hemen anlasılıyor Hayırlı haberlerle gel

Merhaba canım çok teşekkür ederim hepimiz sağlıkla evladımıza kavuşalım inşallah sonuçlar bu şekilde çıkıyor.. tüm kromozomsal hastalıklara bakılıyor Eki Görüntüle 3247259
Merhaba, sonucumuz birebir aynı :) Herhalde aynı yerde yaptırdık ama oranlar falan birebir herkese aynı sonucu mu yazıyorlar ne yapıyorlar cinsiyet kız mı dediler size de ?

Benim doktorda öyle yalnız değilsin :) Sedye yok çatal var ama ön kısmında ayak koyma yeri de var yani oturur pozisyondayım bacaklarım açık değil Allahtan yoksa gerçekten tuhaf bir görüntü

Kızlar bugün doktora gidecek olan var mı? Şöyle güzel haberler ve fotolar gelsin ki şu ruh halinden çıkıp azcık keyifleyeneyim :)
Haftasonu nipt sonucum çıktı. Çin, rus, kan yenileme vb. hiç bir teori tutmadı :) Etrafımdaki herkes erkek hissediyordu beni de öyle odakladılar. Kız olduğunu öğrenince şok, mutluluk hepsini bir yaşadım. Şimdi de ultrasonda erkek der mi diye düşünüyorum bu test kesin sonuç veriyor dimi

Kesin kesiin :) Ramzi ile Nub teorisi de mi tutmadı :)

Burda ve birkaç yerde okuduğum kadarıyla uzun süreli bakıldığında bebeğe ısı veriyormuş. Ama anksiyeteye şöyle bir çözüm bulunabilir, ben kötüyüm demek ki bebiş sağlıklı yani benim tutulduğum tek dal o en azından

Herkese selam umarım herkes iyidir çok aktif takip edemiyorum kızım ufak bir de dehşet baş ağrısı yaşıyorum prilam bittiği için mide bulantım da cabası.. benim gibi aşırı baş ağrısı yaşayan var mı??

Sürekli bakmadığın sürece bişey olacağını sanmıyorum. Geçen sene Ekim anneleri grubundaydım orda alıp kullanan bi kaç kişi vardı. Tek sorun şu bebek daha küçük olduğu için bazen yeri tespit edilemiyor ve kalp sesi duyulamıyor öyle olunca daha fazla strese girmem dersen al

Kizlar ben 13. Hafta kontrolumde cinsiyetine bana doktor erkek dedi cok buyuk olasilikla diye konustu bende kiz olabilirmi biraz daha baksaniz diye espirili konusuyoduk yok yok erkek diyelim biz dedi simdi ben heyecandan hevesten mavis mavis seyler aldim degisirmi ya oyle cinsiyet erkek gorununce genelde kiz denilirse degisme olasiligi yuksek olabilir diyolar erken tahminde 13. Haftada net gozukurmu acaba

Ben yasiyorummm cok fena bas agrisi hatta nedenini cozemedim cok su iciyorum acaba sac boyatmaya alistim boyayamadigim icin agrimi yapiyor diye bile dusunmeye basladim

Canım nasıl cıktı sonucun

Bizi doktor 14. Haftada kız ama sakın birşeyler almaya başlamayın demıstı
Değişir mi bilmem ama gönlünden geçen neyse o olsun inşallah ..

Yok bu sefer kalp sesini duyamaz hastaneye koşarım doğru

Ben hamileliğimin başından beri kavga ediyorum bütün hırsımı ondan çıkarıyorum herkese alınıyorum bazı hamilelikler de hormonlar çok oynuyormuş hatta annem kız hamileliğinde daha çok olur diyip hala kızım olacağına inanıyor ama yok bence tamamen hormonlarla alakalı bende az önce durduk yere sataştım kaçtı evden

bir arkadasimin 7. Aya kadar kiz demislerdi sonra erkek dediler ve oglu oldu :) tam tersi oluyor mu bilmiyorum. Ama yine de alisverisi cok abartmayin bence :)

Haha mantıklı evet. Ama üç gündür iyi hissetmediğim için bebeği de merak ediyorum içgüdüsel işte

Bende de yorgunluk baş ağrısı hafif hafif kasıklarda batma var kızlar. Çok şükür kabızlık yok hatta karnımın sisi biraz indirim diyebilirim oda tedirgin etmiyor değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…