2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Üçüncü gündeyim daha hafifledi ama acile zor attım ben kendimi. Migrenim de yoktu ama hamilelikten dolayı hortlayabiliyormuş hatta annem dedi kş inşallah kalıcı olmaz baş ağrın

Bizi doktor 14. Haftada kız ama sakın birşeyler almaya başlamayın demıstı
Değişir mi bilmem ama gönlünden geçen neyse o olsun inşallah ..
Ay aldigim heryerden degisim fisi istiyorum nolur nolmaz diye kimiside degisim olmuyo dedi heves edip mavi bi kac sey aldim insallah elimde patlamaz yoksa burdan bi erkek annesine hediye ederim artik bosa gitmesin

bir arkadasimin 7. Aya kadar kiz demislerdi sonra erkek dediler ve oglu oldu :) tam tersi oluyor mu bilmiyorum. Ama yine de alisverisi cok abartmayin bence :)
İste kiz diyip erkege donen oluyomus ama iste erkek denilipte kiz cikan oldumu merak ettim iki mavi zibin bir mavis biberon bi kac erkek bebek corabi aldim kendimi zor dizginliyorum

İste kiz diyip erkege donen oluyomus ama iste erkek denilipte kiz cikan oldumu merak ettim iki mavi zibin bir mavis biberon bi kac erkek bebek corabi aldim kendimi zor dizginliyorum
Daha once düşüğüm oldugu icin ve su an ikiz oldugu icin ben cok korkuyorum hala bir sey almaya fln. ama 12 haftadan ve dna testinden sonra tutabilir miyim kendimi bilmiyorum. 5. Ayi beklemek istiyorum :)

Daha once düşüğüm oldugu icin ve su an ikiz oldugu icin ben cok korkuyorum hala bir sey almaya fln. ama 12 haftadan ve dna testinden sonra tutabilir miyim kendimi bilmiyorum. 5. Ayi beklemek istiyorum :)
Sizinde mi ikiz kaç haftalıksınız düşüğüm kaybım olmadı ama aynı endişe bende de var ikiz gebelik daha zormuş bunu anladım bende sağlıkla gelsinler zamanında inşallah

Benim de baş ağrım var, burnum kanıyor. Sabahları erkenden uyanıyorum, sonra bidaha uyuyamıyorum. Gün içinde de hep uykulu geziyorum. Ah bugun çok dert anlattım

Hangi firmaya yaptırdınız ben de yaptırdım sonuç bekliyorum

evet kontrolden geldik kızlar renkli ultrasonda bacaj arasi bos olarak gordum ama dontorum bu haftalar kesinlikle soylemiyor ya tahmini bile yok iyiyiz simdilik cok şükür erkek gibimi dedim hayir dedi kiz gibi sanki dedim yoo dedi soyasosu 1ciftyesilgozz Al_pi

Eklentiler

• 6CE87B60-AA3D-42BB-A424-2168522F8F1A.jpeg
    125,1 KB · Görüntüleme: 65
  • 0CCCA0CD-462C-407E-921E-A697B8077865.jpeg
    177,1 KB · Görüntüleme: 58
  • 20294D34-797D-433E-B6A1-4D37F0124F3F.jpeg
    140,7 KB · Görüntüleme: 57
  • 3226B59E-2BED-4DBE-AC45-31E5C8CA1922.jpeg
    105,9 KB · Görüntüleme: 61
  • 306C7E4E-1A8F-477E-A03D-24E3115DBDE9.jpeg
    69,4 KB · Görüntüleme: 62
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…