2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Biri 6 haftalık bırı 9 haftalik yavru kuşum sizce ne

Eklentiler

• IMG_20230514_203418.jpg
    IMG_20230514_203418.jpg
    81,6 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_20230514_203330.jpg
    IMG_20230514_203330.jpg
    102,7 KB · Görüntüleme: 59
Kızlar cinsiyet partisi yapan oldu mu aranızda? Ben pandemide evlendim. Düğünüm kınam nişanım falan hiçbir şey olmadı. Acaba diyorum buna özenip parti şeklinde mi yapsam bir akıl verir misinizzzz
13. Hafta kontrolüne gittiğimizde doktor cinsiyeti öğrenmek istermisiniz diye sordu. İstemedik, büyük oğlumuzla birlikte gidip öğreneceğiz. Kısmet olursa bu çarşamba gideceğiz ve doktorumuz balon patlattırıyor 😍

kızlar merhaba, 16 haftalık ikiz gebeliğim var. benim sol tarafıma yattığımda sürekli bir ağrım oluyor. Normal otururken ya da yürürken ağrı yok, bastırınca hissediyorum ama sola yatınca başlıyor. Bu yüzden hiç sola yatamıyorum. Aynı durumu yaşayan var mı. Doktorum tatile gitti 30 unda dönecek. Acaba sıkıntılı bir durum var mıdır diye korkuyorum.

kızlar merhaba, 16 haftalık ikiz gebeliğim var. benim sol tarafıma yattığımda sürekli bir ağrım oluyor. Normal otururken ya da yürürken ağrı yok, bastırınca hissediyorum ama sola yatınca başlıyor. Bu yüzden hiç sola yatamıyorum. Aynı durumu yaşayan var mı. Doktorum tatile gitti 30 unda dönecek. Acaba sıkıntılı bir durum var mıdır diye korkuyorum.
Canım sanmıyorum sıkıntılı bir durum olduğunu, bebekler büyüyor artık, senin bide 2 taneymiş :)
Solda konumlanıyorlardır büyük ihtimalle, üzerine yatınca da ağrı hissediyorsundur.
Böyle sol konumda olunca genelde kız diyorlar

Günaydın kızlar. İşten güçten yoğunluktan anca girdim. İnşallah hepiniz iyisinizdir. Bebişler de iyilerdir umarımm. Günlerdir geniz tıkanıklığı ve burun kanaması yaşıyorum. Kafaya huniyi takmak üzereyim :KK53:

Günaydın kızlar. İşten güçten yoğunluktan anca girdim. İnşallah hepiniz iyisinizdir. Bebişler de iyilerdir umarımm. Günlerdir geniz tıkanıklığı ve burun kanaması yaşıyorum. Kafaya huniyi takmak üzereyim :KK53:
Benim de son bir kaç gündür yoğun kanıyor. Hatta günde beş kere falan kanıyordur, can sıkıcı biraz 😢 tansiyonumu ölçüyorum o sırada normal geliyor, sanırım seçim gündemi stresi de tetikledi.Genzim tıkalı ve keyifsizlik hali mevcut. Bebeğim iyi ama çok şükür 🙏

Benim de son bir kaç gündür yoğun kanıyor. Hatta günde beş kere falan kanıyordur, can sıkıcı biraz 😢 tansiyonumu ölçüyorum o sırada normal geliyor, sanırım seçim gündemi stresi de tetikledi.Genzim tıkalı ve keyifsizlik hali mevcut. Bebeğim iyi ama çok şükür 🙏
Umarım bunlar da geçer . Hamilelik sonrası artık vücudumu da bağışıklık sistemimi de tanıyamaz oldum ben. Bebiş iyiyse hiç canımızı sıkmıyoruz genelde bir şeye zaten :)

Benimde ikiz bebekler bazen kramp girercesine acı oluyor ama sürekli bi ağrım olmadı daha 11 haftadayım büyüdükleri için oluyo olabilir 16 hafta az bi hafta değil büyüyolar 😍 magnezyuma başladın mı başka bi doktora görünebilirsin için rahat eder

Canım sanmıyorum sıkıntılı bir durum olduğunu, bebekler büyüyor artık, senin bide 2 taneymiş :)
Solda konumlanıyorlardır büyük ihtimalle, üzerine yatınca da ağrı hissediyorsundur.
Böyle sol konumda olunca genelde kız diyorlar
inşallah canım geçen hafta doktorum tatile gidecek diye çağırdı çok hızlı bir kontrol yaptı sıkıntı yoktu ama o günden beri karın ağrısı yaşıyorum. 🤷‍♀️ umarım büyüdükleri içindir miniklerim 🙏🙏

Kızlar cinsiyet öğrenince boşluğa düşüyor muyuz :KK70: şu an en merak ettiğim şey cinsiyet hangi teori tutacak insanların tahmini tutuyor mu kafamda deli sorulaaaaaarrrr

Kızlar cinsiyet öğrenince boşluğa düşüyor muyuz :KK70: şu an en merak ettiğim şey cinsiyet hangi teori tutacak insanların tahmini tutuyor mu kafamda deli sorulaaaaaarrrr
biz 12 haftaya geldik kontrole bugun gidicem daha soylemez sanirim garantici benim doktor. ogrenince dahada anlamli seviyor sanki insan. ama benim gibi iki oglan varsa dahada heycanli oluyor hic ogrenmiyim diyorum :KK70:

X