2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Kızlar dünden bugüne neler oldu cinsiyet öğrenen var mı görmediğim? Dün ben sabah 9 da tuhaf bir baş ağrısıyla uyandım parol içtim migren taşı vs neyse işe gittim ben freelance çalışıyorum makyözüm, gelinim vardı onun için mecburen çıktım evden. Neyse 1 buçuk saat araba kullan çalış derken daha da arttı akşam kendimi hastaneye zor attım böyle bir ağrı daha önce hiç yaşamadım . Öyle kş arabadan indiğim de daha da arttı ağlata ağlaya girdim içeri.. bi parol serum ve karanlık oda verdiler yarım saat yattım . Tansiyonum normaldi allahtan. Sonra eve geldim hafiflemiştim gece yine uyandırdı . Berbat bi gece daha yaşadım.. Allah yardımcımız olsun ne zor şey elimizden hiç bişey gelmiyor parol serumdan başka. Hamilelikte de ortaya çıkabiliyormuş sanırım migren .umarım tekrar yaşamam .
Bende migren var canım rüzgarlı havada dışarı çıkmıycaksın . Elinden geldiğince kapalı alanda kal evi havalandır içeride temiz hava olsun. Mutlaka saç diplerini enseni duş sonrasında çok iyi kurut. stres yapıp birşeyleri uzun süre kafaya takma çok tuzlu tüketme biraz daha az ağrı oluşur. Ayrıca düzensiz uyku veya uykusuzlukta tetikleyebiliyor. Çok geçmiş olsun

Eğer yardımcı olacak kardeşin vs varsa yap derim yani dr birlikte gidip herşeyi senden habersiz organize edebilecek biri ben çok seviyorum aile arasında küçük bir şey çok istedim ama dr pat diye söyledi bide o şekilde yardımcı olacak kimse yoktu yanımda
Yaa üzüldüm sizin adınıza keske önceden doktora söyleseydiniz

Arkadaşlar bugün itibariyle 12+5 olduk, ancak bende ne mide bulantısı geçiyor ne de halsizlik. Çok şükür kusmuyroum ya da yemek yememe gibi bi durumum yok ama prilam içmediğim günlerde afedersiniz sürekli bir öğürme halindeydim. İçtiğim günlerde ise kronik bir yorgunluk, vücudum sürekli yatmak istiyor. Hayat kalitesini falan geçtim de evdeki temel, üstünkörü işlerimi bile yapamıyorum. Dün arkadaşıma gittim kahvaltıya, utanmasam orada da uzanıp yatacaktım o derece. Allahtan haftaiçi okul var da, orada çocukların enerjisiyle hareketli oluyorum yoksa hep yatacağım
15+2 den selam eder aynı şartlarda olduğumu belirtmek isterim ☺️ başta böyle değildim prilam içmiyordum. Şimdi içmediğim gün dediğiniz gibi ogurtu mide bulantısı yaşıyorum mecbur içiyorum. O mu halsizlik yapiyor. Çok şükür içince her şey yiyebiliyorum canım da istiyor. Ama hiç enerjim yok hep evde uzanıyorum. Ben de ogretmenim okula gittiğimde oyalaniyorum ama eve gelince yine yatıyorum. Hiç enerjim keyfim yok, günler öyle geçiyor. Ev işi de yapamıyorum her gün erteliyorum 🫣

Yaa üzüldüm sizin adınıza keske önceden doktora söyleseydiniz
Ben önceden söyleyeyim mi filan diye sorar düşündüm açıkçası bide belli olmaz bu haftalarda sonraki gelmenizde net olur deyince söylemez sandım sonra evdeki çocuğunuz ne dedi erkek dedim oğlunuza kardeş geliyor gibi dedi şimdilik erkek filan yaptı eşimde bende şok olduk ben eşime süpriz yapmayı çok istemiştim 😂

Ben burdan ayrı bir grup açmak whatsap grubu vs yasak diye biliyordum. Çünkü benim burdan instagramda takipleştiğim bir kaç arkadaşım var.tabi direkt buradan numara veya instagram adresi paylaşmadık özelden msjlaştık.
özelden olabilir canım valla bizim zamanımızda bi kaç kişi yazdı sanırım bütün herkes ban yedi ban yedik sonra öyle bi süre giremedim filan ama bende hala o dönemden ekli olanlar var buradaki samimiyet olmuyor ama maalesef zamanla iyice kopuyor ilk zamanlar çok iyi olsada 😊

Bende migren var canım rüzgarlı havada dışarı çıkmıycaksın . Elinden geldiğince kapalı alanda kal evi havalandır içeride temiz hava olsun. Mutlaka saç diplerini enseni duş sonrasında çok iyi kurut. stres yapıp birşeyleri uzun süre kafaya takma çok tuzlu tüketme biraz daha az ağrı oluşur. Ayrıca düzensiz uyku veya uykusuzlukta tetikleyebiliyor. Çok geçmiş olsun
Teşekkür ederim canım . Açıkçası tetikleyecek hiç bir sebep bulamadım sabah etken saatlerde ağrıyla uyandım . Geçmedi üstüne yorulunca da arttı maalesef :KK43: dediklerine dikkat edeceğim. Daha yeni hava temizleyici aldık eve bi de.

Kızlar dünden bugüne neler oldu cinsiyet öğrenen var mı görmediğim? Dün ben sabah 9 da tuhaf bir baş ağrısıyla uyandım parol içtim migren taşı vs neyse işe gittim ben freelance çalışıyorum makyözüm, gelinim vardı onun için mecburen çıktım evden. Neyse 1 buçuk saat araba kullan çalış derken daha da arttı akşam kendimi hastaneye zor attım böyle bir ağrı daha önce hiç yaşamadım . Öyle kş arabadan indiğim de daha da arttı ağlata ağlaya girdim içeri.. bi parol serum ve karanlık oda verdiler yarım saat yattım . Tansiyonum normaldi allahtan. Sonra eve geldim hafiflemiştim gece yine uyandırdı . Berbat bi gece daha yaşadım.. Allah yardımcımız olsun ne zor şey elimizden hiç bişey gelmiyor parol serumdan başka. Hamilelikte de ortaya çıkabiliyormuş sanırım migren .umarım tekrar yaşamam .
Benım 2 3 kere oldu parol hiçbir işe yaramıyor. Baş ağrısıyla birlikte kusma olunca biraz rahatlıyordum. Kafam resmen zonkluyordu. Özellikle geceleri oldu uyandırma şeklinde. Bende migren yoktu ama araştırınca hamilelikte çıkıyormuş dediğin gibi öyle olduğunu düşünüyorum. İnş bir daha olmaz.

Ben önceden söyleyeyim mi filan diye sorar düşündüm açıkçası bide belli olmaz bu haftalarda sonraki gelmenizde net olur deyince söylemez sandım sonra evdeki çocuğunuz ne dedi erkek dedim oğlunuza kardeş geliyor gibi dedi şimdilik erkek filan yaptı eşimde bende şok olduk ben eşime süpriz yapmayı çok istemiştim
Kaç haftalıkken öğrenmiştiniz cinsiyeti

15+2 den selam eder aynı şartlarda olduğumu belirtmek isterim ☺️ başta böyle değildim prilam içmiyordum. Şimdi içmediğim gün dediğiniz gibi ogurtu mide bulantısı yaşıyorum mecbur içiyorum. O mu halsizlik yapiyor. Çok şükür içince her şey yiyebiliyorum canım da istiyor. Ama hiç enerjim yok hep evde uzanıyorum. Ben de ogretmenim okula gittiğimde oyalaniyorum ama eve gelince yine yatıyorum. Hiç enerjim keyfim yok, günler öyle geçiyor. Ev işi de yapamıyorum her gün erteliyorum 🫣
Hani 2.trimester premseslik dönemiydi 😅😅 Sizi o kadar iyi anlıyorum ki kadın gelecekti dün gelmedi, ev aldı başını gidiyor iyice🙈 inşallah bir an önce premses oluruz 🙌🏻

Eklentiler

• 6447E207-34D6-4D5D-BCD8-F3ABFECCDFAC.jpeg
    6447E207-34D6-4D5D-BCD8-F3ABFECCDFAC.jpeg
    26,3 KB · Görüntüleme: 80
Kızlar şu an kullandığınız ya da daha önceki gebeliğinizde kullanıp memnun kaldığınız çatlak önleyici krem önerebilir misiniz

X