2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Eki Görüntüle 3218511
Kızlar bugün doktora gittim sat a göre 6+2 yim fakat doktor 5 haftalık gibi dedi kese içinde bebek gorunmedi zaten haftaya tekrar çağırdı ve gece çok lekelenmem gelmişti kahverengi onun için gittim aslında progestan başladık burda kese yukardaki küçük olan mi asagida olan mi acaba
Yukarıda olan kese .
Kızlar karın ve kasık ağrınız var mi
Kasık agrım var bel agrım var .

Asla öyle düşünme . Aynı şeyleri yaşayıp oğlun olabilir . Bakalım 16. Haftalara saglıkla gelelim öğreniriz.
Alpi merhaba daha onceki hamilelik topiginde beraberdik tekrar hamilesin sanırım cok sevindim seni gordugume 😌 kac haftaliksin

4+5'teyim, bugün karından ultrasonla bebiş görünmedi. C.tesi tekrar gideceğim. Çok uyuyorum, çok aşırı yorgun hissediyorum ve sabahları midem bulanıyor. :/
Ben de 4+2’deyim, koku hassasiyetim çok fazla. Genel anlamda da midem çok hassas olduğu için bu kadar etkilendiğimi düşünüyorum. Çoğu şey kokuyor bana 😩😩 bir de tam tersi uyuyamıyorum 🤦🏻‍♀️ progestnın etkisi mi emin değilim ama ilk defa bu akşm uykuya daldım, gözlerim kan çanağı oldu uyuyamamaktan. Sabah 5.30da yine açtım gözleri

Alpi merhaba daha onceki hamilelik topiginde beraberdik tekrar hamilesin sanırım cok sevindim seni gordugume 😌 kac haftaliksin
Yaa adını görünce tanıdım ❤️ Şu anda 4+6 canım daha cok yeni .. 644 dü değerim şimdi sonuc cıktı 1634 olmus şükürler olsun Rabbıme 🤲🏻

Önce karından baktı göremeyince alttan muayene etti belki gelişimi geriden geliyordur dedi. Benim de kafam karıştı doğrusu
Geç döllenmedir belki. Bir gün bile çok şey değiştiriyor çünkü. Benim yeğenim geç döllenme sonucu hamile kaldı. Adeti 2 hafta geçmesine rağmen sonucu beta sonucu 200lerdeydi. Düşün yani. Şu anda da 18 haftalık hamile ve gelişimi bir hafta ileri çocuğun çok şükür 🙏☺️

Geç döllenmedir belki. Bir gün bile çok şey değiştiriyor çünkü. Benim yeğenim geç döllenme sonucu hamile kaldı. Adeti 2 hafta geçmesine rağmen sonucu beta sonucu 200lerdeydi. Düşün yani. Şu anda da 18 haftalık hamile ve gelişimi bir hafta ileri çocuğun çok şükür 🙏☺️
Bir hafta bekle dedi en son gittiğim doktor ama ilk doktor kürtaj deyince şok oldum tabi cuma gel yoksa alalı demişti ama bekleyeceğim bir ümit...

Kızlarrr, inşallah bende kasım annesi olacağım. Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin herkes için :) 4+6 da gittim doktora kese daha gözükmedi yarın 5+1 olucaz. Yarına tekrar çağırdı doktorumuz. Kalp atışı kese gözükünce hemen duyuluyor mu?
Öncelikle size de hayırlı olsunn rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin. 5+2de gittim keseyi gördü 6 mm dedi ama 4+6 dedi 2 hafta sonra da kalp atışı için çağırdı

Öncelikle size de hayırlı olsunn rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin. 5+2de gittim keseyi gördü 6 mm dedi ama 4+6 dedi 2 hafta sonra da kalp atışı için çağırdı
ya bu günü son adet gününe göre değil mi

Kızlar betam yükseliyor çok şükür inşallah bebeğim sagliklidir. En son takip ettiğimde iyi gidiyordu. 4+6 yiz iş yerinde bazi erkekler aşırı pis kokuyorlar yanıma geliyorlar birsey danışmaya bilgisayarı ile beraber gelmis çocuk nasıl yolladım yanımdan bilmiyorum. Gebeligimi de daha soylemedim çünkü daha Dr a bile gitmedim whatsapptan yazisiyoruz Dr la. 6+1 bu ctes değil diğer ctesi gitmeyi düşünüyorum dayanabilirsem

Kızlar betam yükseliyor çok şükür inşallah bebeğim sagliklidir. En son takip ettiğimde iyi gidiyordu. 4+6 yiz iş yerinde bazi erkekler aşırı pis kokuyorlar yanıma geliyorlar birsey danışmaya bilgisayarı ile beraber gelmis çocuk nasıl yolladım yanımdan bilmiyorum. Gebeligimi de daha soylemedim çünkü daha Dr a bile gitmedim whatsapptan yazisiyoruz Dr la. 6+1 bu ctes değil diğer ctesi gitmeyi düşünüyorum dayanabilirsem
Aynıyız bende şu an 4+6 yım ctesi kese için gidecegım . Beta da 1643 şu an .

Aynıyız bende şu an 4+6 yım ctesi kese için gidecegım . Beta da 1643 şu an .

Maşallah sağlıkla alalım kucağımıza. Benim ctesi randevum var aldım ama iptal edeceğim sanırım canımı sıkmak istemiyorum erken çünkü goremezlerse ben balık etliyim göbek kısmim az yağlı ondan dolayı göremez diye endise ediyorum diğer ctesiye sabredecegim sanırım canım

Ben de 4+2’deyim, koku hassasiyetim çok fazla. Genel anlamda da midem çok hassas olduğu için bu kadar etkilendiğimi düşünüyorum. Çoğu şey kokuyor bana 😩😩 bir de tam tersi uyuyamıyorum 🤦🏻‍♀️ progestnın etkisi mi emin değilim ama ilk defa bu akşm uykuya daldım, gözlerim kan çanağı oldu uyuyamamaktan. Sabah 5.30da yine açtım gözleri
Bugun kasiklarimda ve karnimda yogun agri var ve akintim var

Maşallah sağlıkla alalım kucağımıza. Benim ctesi randevum var aldım ama iptal edeceğim sanırım canımı sıkmak istemiyorum erken çünkü goremezlerse ben balık etliyim göbek kısmim az yağlı ondan dolayı göremez diye endise ediyorum diğer ctesiye sabredecegim sanırım canım
Benim düşüklerim oldugu için risk alıp bekleyemıyoruz . Cok sık gıdıyorum şayet öyle birşey olmasaydı 7. Haftada giderdim kalbıde duyar keseyide görürdüm. Bekleyebiliyorsanız bekleyın bencede

Benim düşüklerim oldugu için risk alıp bekleyemıyoruz . Cok sık gıdıyorum şayet öyle birşey olmasaydı 7. Haftada giderdim kalbıde duyar keseyide görürdüm. Bekleyebiliyorsanız bekleyın bencede

Sağlıkla kucağımıza alalım inşallah görürsünüz 💜 hafif ağrım var ilk gebeligim artmazda ağrım ve lekelenme tarzı birsey olmazsa bekleyeceğim inşallah olmaz 🙏 eşim sabırsız ctesi gidelim istiyor bakalım 🧿

Kızlar benim kafam cok karısık sata göre 5 haftalık hamileyim ama ben gec yumurtladım ayın 4ünde yani betam daha düşüktür napmalıyım ne zaman gitmeliyim sata göre hareket etsem yine erken olmus olcak ben bu bebişi neye göre hesaplıcam sat 9subat bat 9marttı normalde

Bizde gördük sonunda keseyi 4+5 de haftaya kalp atışını duymaya gideceğiz inşallah bu arada yumurtalık kistim vardı doktor onu da takip edicez dedi benzer durumu yaşayan var mı bi sorun yaratır mi hamilelikte sizce kist olması

Sağlıkla kucağımıza alalım inşallah görürsünüz 💜 hafif ağrım var ilk gebeligim artmazda ağrım ve lekelenme tarzı birsey olmazsa bekleyeceğim inşallah olmaz 🙏 eşim sabırsız ctesi gidelim istiyor bakalım 🧿
Agrı kasık agrısımı benımde cok agrıyor ama bu normal annesine tutunmaya calısıyor bızde kendımızı yormayıp onlara kolaylık saglayacagız kı hemen tutunsunlar .

X