2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Kızlar maalesef aranızdan ayrılıyorum kürtaj oldum. Hepinize sağlıklı bebekler diliyorum inşallah süreciniz çok güzel geçer. Hayırlısı böyleymiş diyelim
Çok geçmiş olsun canım hayırlı zamanda çok sağlıklı bi gebelik geçirmeni dilerim hayırlı evlatlar nasip etsin rabbim 😞🤲🏻

bugün bizde gittik doktora %80 erkek dedi :anneadayı: 3. oğlan geliyo benim eşim acayip kıza alıştırmıştı kendini çok modu düştü adamın :KK48: şimdi ben düşünmeye başladım ev askeriye ye dönecek Allah yardımcım olsun :confused::confused::confused: bu arada bende hiçbir şey tutmadı bütün belirtiler, tahminler, takvimler, ult. görüntüleri hepsi kız diyodu
hayirli olsun. bende 3 uncuyu bekliyorum bakalim ne olacak koğuş yat gibi olacagiz 🤣 ramzi teorisindeki fotoğrafini atarmisin bakalim nasilmis 😌

Kızlar maalesef aranızdan ayrılıyorum kürtaj oldum. Hepinize sağlıklı bebekler diliyorum inşallah süreciniz çok güzel geçer. Hayırlısı böyleymiş diyelim
Demekki hayırlısı böyleymiş .. Rabbim hayırlı saglıklı evlat nasıp etsın en kısa zamanda 😔

Merhaba arkadaşlar ben de bugün 11+5 haftalıkken kontrole gitmiştim. Az önce çıktım. Nipt testi sonucunu beklememize rağmen doktor yine de ikili test yapacağız dedi. Ultrason ölçümleri normal çıktı çok şükür yarın da hastaneye kan vereceğim. Nipt olunca ikili istemez sanıyordum ama yine de istedi 🤷🏻‍♀️ Bu arada ultrasona göre 12+3 günlük çıktı ☺️ Artık elini kolunu yüzünü ayırt edebilmek ne güzel bir duygu 🙏🏽 darısı bekleyenlerin başına ☺️
Erkek ama buuu minnoş

Erkek hücreleri üç yılda bir kadının ise dört yılda bir yenileniyormuş. Doğum tarihleri için erkek 1990lı kadın 1992’li olsun.
1990,1993,1996,1999,2002,2005,2008,2011,2014,2017,2020,2023 kasım oluyor. Şimdiki yılı geçmiyorsun.
1992,1996,2000,2004,2008,2012,2016,2020 ise kadın için.
Ama az önceki hesapladığım arkadaş da eşi kasım doğumlu. En son 2020 kasımda yenilenmiş yani. Kadının ise 2020 mayısta.
Kimin yılı hamile kalma tarihine yakınsa cinsiyet o oluyor. Böyle öğrenmiştim , teyzem kullanır bı yöntemi😂
Ay nolur banada yapın defalarca denedim olmadıııı ben 1994 esım 1991 li

Valla benimde her önünden geçtiğimde canım istiyor ama zararlı diye yemiyordum sizden cesaret aldım şuan :)
Genelde ev yemekleri yiyorum ama dışardan canım bir şey çekip yedikten sonra da acaba sağlıksızmıydı diye vicdan yapıyorum haftada bir kez bir şey olmaz bence yaaa :)
valla bana doktorum abartmamak şartıyla her şeyi yiyebilirsin dedi sadece bir kağıt verdi orda da çiğ et kesin yasaktı salam sosis sucuk vb bir de ama tabi kişiden kişiye belki yasaklar değişir sorumluluk da almiyim😂 ben de biraz rahat bir insanımdır o yüzden çok strese girmeden abartmadan yiyorum canımın her istediğini 🙈

Benimde tişörtüm değse canımı acıtacak bi hassasiyet vardı o baya bi azaldı
Benim hassasiyetim yok ama çok büyük duruyor çok moralim bozuluyor yemek yemek istemiyorum karnımda kocaman oldu sanki çok kilolu hamile kaldım kafama çok takıyorum herkes o kilonu göstermiyorsun diyor ama 🙁

Canım seni anlıyorum ilk bebeğim kürtaj olmuştu o kadar ağladım üzüldüm ki ama rabbim çok aratmadan 2 ay sonra tekrar nasip etti şimdi oğlum 5 yaşında rabbim inşallah yüreğine ferahlık versin en kısa sürede sağlıklı çok güzel bir hamilelik geçirmeni dilerim 🤲🏻

Kızlar bugün karnım çok ağrıyor leke vs olursa gel dedi dr bilmiyorum ama değişik bir ağrı sanki muayene hakkım var ama dr kanama vs olursa gel dedi sadece napsam bilemedim kasıklarımda çok ağrıyor ve ağrı sabit gün boyu devam etti bu doktorların neden kontrol takıntısı var anlamıyorum

Kızlar bugün karnım çok ağrıyor leke vs olursa gel dedi dr bilmiyorum ama değişik bir ağrı sanki muayene hakkım var ama dr kanama vs olursa gel dedi sadece napsam bilemedim kasıklarımda çok ağrıyor ve ağrı sabit gün boyu devam etti bu doktorların neden kontrol takıntısı var anlamıyorum
Git yarın doktorun bebeği değil senin bebeğin .. Duramadım geldim strest daha cok etkıler bebeği dersin. Belkı ıdrarda bişi var o agrı yapıyordur

Ne diyeceğimi nasıl diyeceğimi bilmiyorum. Rabbim hepinizin evlatlarını sağ Salim kucaklarınıza almayı nasip etsin. Ben artık yokum. Bebeklerimi kaybettim...
Şuan ne diyeceğimi bilmiyorum:KK43: bu nasıl bir acı ya :KK43: Rabbim sana sabır versin çok çok geçmiş olsun canım :KK43:

Git yarın doktorun bebeği değil senin bebeğin .. Duramadım geldim strest daha cok etkıler bebeği dersin. Belkı ıdrarda bişi var o agrı yapıyordur
Ayy bana direk o şekilde ilk muayenemizde söyledi ya çekindim valla kanama olursa gel lekelenmeler normal dedi düşün yani lekelenmen olsa dahi gelme demeğe getirdi 😅 bana da sanki idrar yolu enfeksiyonu gibi geliyor sağlık ocağında test mi versem yarın acaba

X