2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Bende hep yiyen hamilelerin olduğu yorumları okudum etliye kesinlikle yasak diyor onu biliyordum zaten zararlı olduğunu bi kereden bişey olmaz mı desek of kararsız kaldım şu an 😀
Benimde hamileliğimin başında canım çok çekmişti ama dürümde o marulları güzel yakıyorlar mı bilmediğim için porsiyon sipariş edip kendim güzelce marulları yıkayıp öyle yedim. Çok fazla abartmadığımız sürece sıkıntı olmaz bence ya ☺️

Benimde hamileliğimin başında canım çok çekmişti ama dürümde o marulları güzel yakıyorlar mı bilmediğim için porsiyon sipariş edip kendim güzelce marulları yıkayıp öyle yedim. Çok fazla abartmadığımız sürece sıkıntı olmaz bence ya ☺️
bence de ya yeşilliği iyi yıkayınca bi sıkıntı olmaz bulgur baharat vs sonuçta masum geldi şahsen bana :KK70:

Evet bende öyle düşünüyordum ama çalıştığım için başka türlü işe gelemem malesef, bu Prilamı da çok kullanan doğum yapan arkadaşım var size de onu verdiyse kullanın bence diğer türlü çekilecek gibi değil :KK43:
Evet evet zor durumda olduğunuzda kullanın zararlı bir ilaç değil içinizi ferah tutun dediğin gibi çok kullanan ve sağlıklı doğum yapan var sadece ona değil benim her ilaca tavrım öyle😁 ama bende eskisi kadar kötü olursam bende başlayacağım

Yemin ederim şu an ağzımdan sular akıyor hemen eşimi aradım istedim öf resmen aşerdim 🤤😅😅
Eskiden severdim okul çıkışı 1 tlye öğrenci dürüm yaptırır eve yürürken yerdim hey gidi:) ama artık midemi yakıyor. Hamilelikte asla cesaret edemem. Dün puf puf poğaça vardı kayınvalidemde aç karnına yedim diye midem yandı 🫠 hemen gaviscon içtim rahatladı öyle .

valla bence değil doktorum öyle bir şey söylemedi ve ben neredeyse haftada 4 gün yiyorum :KK70:
Valla benimde her önünden geçtiğimde canım istiyor ama zararlı diye yemiyordum sizden cesaret aldım şuan :)
Genelde ev yemekleri yiyorum ama dışardan canım bir şey çekip yedikten sonra da acaba sağlıksızmıydı diye vicdan yapıyorum haftada bir kez bir şey olmaz bence yaaa :)

Beni aradı chakrada 1 alana 1 bedava var alayım mı dedi hiç bekleme dedim 😅 baya ayrıntılı bir set battaniye dahil 2sini 1500e almış ama internetten değil Ankara Kentparktan almış. Ben geçen gün e bebekte 800 e görmüştüm olmuşken iyisi olsun dedi, İndirimleri hiç kaçırmaz ben de tam tersi hiç indirim kovalamam karşıma çıkarsa alırım o konuda bana hep kızdığı için ben almazsam sen pahalı pahalı alırsın deyip alıyor her şeyi ben de hiç bozuntuya vermiyorum valla 🤭😅
Maşallah. İlk torun mu 😀

X