2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Gerginbiri35 Gerginbiri35 canım sonucun ne oldu? Merak ettim seni
Hiç keyfim yok eşimin işi geç bitti benim zaten çok yoğundu gidemedik doktorun yanına yarın gidelim istersen yada arayalım şimdi öğrenelim dedim zaten amaç hastalıkları görmek sağlık haberini almaktı aramaya gerek yok yarın gider öğreniriz sinir oldum rahatlığına ama hakkaten bütün günde koşturdu birşey diyemedim. Annelere falanda yarın dedik artık

Kızlar göğüslerinizdeki hassasiyet azaldı mı benim baya azaldı 14. Haftadan sonra azalır yazıyor ama yinede endişeleniyor insan

Eskiden severdim okul çıkışı 1 tlye öğrenci dürüm yaptırır eve yürürken yerdim hey gidi:) ama artık midemi yakıyor. Hamilelikte asla cesaret edemem. Dün puf puf poğaça vardı kayınvalidemde aç karnına yedim diye midem yandı 🫠 hemen gaviscon içtim rahatladı öyle .
Ayy hatırladım ben de yapardım 🥹 Seni çok iyi anlıyorum benim de şimdi %100 yanacak ama yiycem dayanamıyorum sonra gaviscona dayanırım artık 🫣

Hiç keyfim yok eşimin işi geç bitti benim zaten çok yoğundu gidemedik doktorun yanına yarın gidelim istersen yada arayalım şimdi öğrenelim dedim zaten amaç hastalıkları görmek sağlık haberini almaktı aramaya gerek yok yarın gider öğreniriz sinir oldum rahatlığına ama hakkaten bütün günde koşturdu birşey diyemedim. Annelere falanda yarın dedik artık
Sağlıklı olduğu haberini alınca rahatlamışsınızdır zaten canım ama heyecanını çok iyi anlıyorum. Ben de haber bekliyorum hala ama eşlerimiz bizden daha sabırlı sanırım ☺️ Ben senin için bile meraktan çatladım ama onlar dayanabiliyor ve belki de yorgun argın yaşamak istemiyordur bu anı. Dinlenmiş şekilde, kafası rahat konuşmak istiyordur doktorla ☺️ üçünüz için de her şey çok güzel olacak ❤️

15+0 bugün. yarım saat önce kustum. Hafif açlık hissedince hemen kusuyorum. Acıkmayı beklemeden 2 saatte bir bişiler yemem gerekiyor. Onun dışında çok bir şikayetim yok çok şükür ama bu kusma çok zorluyor, sonrası boğaz tahrişi, baş ağrısı vs 😒😒
Kusmuyorm prilam işe yarıyor bu hamilelgimde, diğerini hatrlamiyorum o derece anı yok aklmda. Çok zor sizi çok iyi anlıyorum. Şuan 11.hafta bitiyor insllh onumzdeki hafta sadece bulantım da kesilir diye ümit ediyorum. Allah yardımcınız olsn 🌼

X