2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Ayy bana direk o şekilde ilk muayenemizde söyledi ya çekindim valla kanama olursa gel lekelenmeler normal dedi düşün yani lekelenmen olsa dahi gelme demeğe getirdi 😅 bana da sanki idrar yolu enfeksiyonu gibi geliyor sağlık ocağında test mi versem yarın acaba
Sabit ağrı şiddetlenmiyorsa bana da enfeksiyon gibi geldi. Sağlık ocağında test verebilirsin bence de. İdrar yaparken yanma var mı? Akıntı da artış, koku falan?

Sona mı kalacaksın ? Bir daha düşün istersen canım ben daha 10+5 im bence en sona ben kalacağım cinsiyet için hahahah 😅
Yaa bu msjı alıntıladım unuttum yazmayı . Bakalım kim önce öğrenecek 😂
Ayy bana direk o şekilde ilk muayenemizde söyledi ya çekindim valla kanama olursa gel lekelenmeler normal dedi düşün yani lekelenmen olsa dahi gelme demeğe getirdi 😅 bana da sanki idrar yolu enfeksiyonu gibi geliyor sağlık ocağında test mi versem yarın acaba
Ya saglık ocagına gıt yada doktoruna gıt inan çekinme gerek yok bizim için kıymetlı bebeklerımız onlar için sıradan hastalarıyız

Sabit ağrı şiddetlenmiyorsa bana da enfeksiyon gibi geldi. Sağlık ocağında test verebilirsin bence de. İdrar yaparken yanma var mı? Akıntı da artış, koku falan?
Yok o şikayetlerim şuanlık yok ama sanki kasıklarım sızlıyor yani değişik bir ağrı ama artmıyor şimdilik yarın sağlık ocağında test veririm içim rahat etsin haftaya çarşamba devlet hastanesinde bir dr randevum var bakalım kuzenim baya güzel anlattı uzun bir zaman önce almıştım randevuyu iyi denk geldi diyelim 😍 zaten geçen gün gittiğim özeldeki dr bir daha gitmem

Yaa bu msjı alıntıladım unuttum yazmayı . Bakalım kim önce öğrenecek 😂

Ya saglık ocagına gıt yada doktoruna gıt inan çekinme gerek yok bizim için kıymetlı bebeklerımız onlar için sıradan hastalarıyız
Evet haklısın canım yarın sağlık ocağında ki ebeyle görüşeyim çok ilgili zaten belki elimdeki aletle duymaya çalışırız kalp atışını keşke kadın doğum dr olsaymış ah o kadar naif ilgiliki ama maalesef bazı dr gitsen bile bakmak istemiyor 🥲

Benim hassasiyetim yok ama çok büyük duruyor çok moralim bozuluyor yemek yemek istemiyorum karnımda kocaman oldu sanki çok kilolu hamile kaldım kafama çok takıyorum herkes o kilonu göstermiyorsun diyor ama 🙁
Bence şuan bu hissettiklerimiz hormonal kafana takma canım kaç kere yaşıcaz tadını çıkar😍

Bence şuan bu hissettiklerimiz hormonal kafana takma canım kaç kere yaşıcaz tadını çıkar😍
Valla benim hormonlar bu hamilelikte çok bozuldu zaten sürekli ağlama modu sinirli halim herşeyw alınmam üzülmem 😢 zaten ben test yapmadan bir gün öncede bir film verilmişti Tv de o filme 1 saat ağladım o zamandan belliymiş 😂

Kızlar şunlar evde baya pratik oluyor ilk aylar ben çok beğendim bebek hamakları çok hoşuma gitmiyor bunlar çok kullanışlı oluyormuş kullananlar öyle diyor 🥰 karar verip alıcam ikisinden birini aslında elektriklide düşündüm ama oğlum ona beni koy benide sallasın der diye bakamıyorum 😂

Eklentiler

• 39E36DA6-D854-4CCC-819B-9CD854960C13.png
    39E36DA6-D854-4CCC-819B-9CD854960C13.png
    342,2 KB · Görüntüleme: 52
  • F7C01A37-41F1-44CA-9B0D-A4BC478954F4.png
    F7C01A37-41F1-44CA-9B0D-A4BC478954F4.png
    175,4 KB · Görüntüleme: 47
Kızlar şunlar evde baya pratik oluyor ilk aylar ben çok beğendim bebek hamakları çok hoşuma gitmiyor bunlar çok kullanışlı oluyormuş kullananlar öyle diyor 🥰 karar verip alıcam ikisinden birini aslında elektriklide düşündüm ama oğlum ona beni koy benide sallasın der diye bakamıyorum 😂
Şu ahşap ayaklı benim de favorim 🐣 plastik ayaklıların taşıma kapasitesi kg olarak daha düşük.
Benim evde bir de köpeğim var. Kendisi 15 kilo, o yatağa yatacağına eminim🤣 hatta iki tane mi alsam diyorum da nasılsa gidip bebeğinkine yatacak her fırsatta 🐣

kubrafatih kubrafatih Tutmayanlar grubuna hoş geldin.. bu dalga @1ciftyesilgozz ile başladı önderliğinde hepimiz erkek bebekle onu takip ediyoruz 😅
hahhaaah gene erkek senesine denk geldim demekki :confused: :confused:
Tebrik ederiim🥰 evde 4 erkek kolay değil tabi🙈 ama sağlıklılar ya yetiyor gerçekten 🧿
aynen öyle bakalım nası olcak dün büyük oğlum diyo ki anne bende kız bekliyordum ama olsun bebek bebektir hemböylelikle evimizin tek kızı sen olcaksın hepimizin tek kraliçesi sen olcan diyo :KK200::KK200: Allah'm bu nasıl bir anneye teselli vermedir gözlerim doldu
Maşallah 🥰Kaç haftalık? Erkekten dönenler de oluyor erken haftalarsa değişebiliyor🥰
bakalım umudumuz o yönde :confused:
Valla benimde her önünden geçtiğimde canım istiyor ama zararlı diye yemiyordum sizden cesaret aldım şuan :)
Genelde ev yemekleri yiyorum ama dışardan canım bir şey çekip yedikten sonra da acaba sağlıksızmıydı diye vicdan yapıyorum haftada bir kez bir şey olmaz bence yaaa :)
bende canım isteyince yiyorum ya dışardan

X