2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Aaa iyi ki sormuşsunuz. Allah korusun riske gerek yok. Aslında evet son üç ay açılmalar için çok daha gerekli. Yürüyüşleri yapsak yeterli belki de. Peki yürüyüşü günde ne kadar süre önerdi?
Evet ben de vazgeçtim. Son üç aya bıraktım. Yürüyüşü günde yarım saat yeter demişti

İlk başta en çok ne tarafta geziniyordu ultrason.
Keseyi gördüğü hafta sola yakındı. Sonrasında hep ortada gezdiriyordu, burda bir arkadaş demişti bebeğin açısını daha iyi görmek için ortada gezdiriyormuş doktor diye. Ben de benimki de öyle zannetmiştim. Bu hafta merak edip sordum ne tarafa yerleşmiş diye, tam ortada seninki dedi

Bi tane 10lu yenidoğan aldım, çocuğumun battaniyesi de olsun deyip bu ara sürekli bebişe bir şeyler alasım var oysaki yaz geliyor, benim ihtiyacım daha çok
Aynen ben de baktım güzel şeyler var benim kızımdan kalan çok şey var üzerinde etiketli olanlar falan da var. Önce onları ayırıp eksikleri alacağım

Aynen ben de baktım güzel şeyler var benim kızımdan kalan çok şey var üzerinde etiketli olanlar falan da var. Önce onları ayırıp eksikleri alacağım
kuzenlerinin küçüklerini alacağım ama bizim ilk çocuk olunca geri kalan her şey sıfırdan heyecanla hazırlanacak inşallah

Benim de anadolu sigorta tamamlayıcı sağlık sigortam var cuma günü gideceğim ikili test için o zaman öğrenirim muhtemelen ama ilk muayenemde tahlillerden vs ücret almamışlardı

Benim de anadolu sigorta tamamlayıcı sağlık sigortam var cuma günü gideceğim ikili test için o zaman öğrenirim muhtemelen ama ilk muayenemde tahlillerden vs ücret almamışlardı
Ben de merak ediyorum bana 800-1250 arası değişiyor dediler nipt yaptırdım sonucunu bekliyorum aslında gerek duymamıştım ama doktor istedi.perinatolog un anlaşması yokmuş o yüzden detaylı ikili üçlü vs hepsi ücretli dedi bilgisayardan bakmadı bile cevap verirken sizden haber bekliyorum o zaman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…