2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Geçmiş olsun canım doktorum görmesi yeter ben açıdan dolayı anlayamadım. Çıkıntı yani pipi mi demek istedi?

Valla bizde bir kız vardı zorunlu ayrılması gereken süreye kadar çalıştı sonrasında da ne ücretli izin ne yıllık izin ne başka birşey kullanmadan lohusalık döneminde zönk diye döndü yemin ederim nerdeyse kan kusturdu stresini uykusuzluğunu ağrısını derdini tasasını halsizliğini dinlemekten bunlara maruz kalıp alttan almaktan bıktım akşamları çok ağlamışımdır onun patlamaları yüzünden aman hakkım neyse firma izin verdikçe kullanacağım süistimal etmeden eziyet etmeden elimden geldiğinde eşime iş arkadaşlarıma stres yaratmadan atlatmak istiyorum bu süreci inşallah

1ciftyesilgozz hayirli olsun merak ediyordum cinsiyeti hayirli olsun. benim iki oglumda sagdaydi agrisinda çürücek diyordum artik sende tutmuş. simdiki solda insallah sizin tahminler tutar bizdede

Biz hala senden haber bekliyoruz Gerginbiri35
Ay benim sonuçlar süper çıktı ama cinsiyet için eşimle gidip öğrenicez yarın inşallah bizim doktora her saniye ulaşılamadığım için Şuan arasamda hemşire çıkar doktor beye yarın erkenden danışıp size bilgi veriyim acil bir konu yoksa der

Aa ben akşam eşin geldikten sonra öğreneceksiniz sanmıştım. Ben bir saat zor dayanmıştım, yarına kadar beklemek iyi sabır ister

Merhaba kızlar aranızda Anadolu sigorta doğum teminatlı tamamlayıcı sağlık sigortası olan var mi? Gittiğim hastane ikili-üçlü test için para istedi.sigorta firmasının anlaşmalı olduğu bir hastane burası

Tamam kızlar öğrendim bu detaylı ikili üçlü vs perinatolog un anlaşması yoksa olmuyormuş o yüzden direkt para istediler

Ayy çok sabırlısın canım bravo sana ben de akşam arayıp öğreneceksiniz diye haber bekliyordum neyse sağlıklı olduğunu öğrendiniz ya asıl kutlama buna lazım aslında Yarın sabah mi gideceksiniz

Ben de olsam hakkım neyse sonuna kadar kullanırım. Bu süreç çok özel ve kendini ve bebeğini güvende hissetmen çok önemli. Hele doğum izni, süt izni bence sonuna kadar kullanılmalı. İş bir şekilde yapılır, yürür gider ama bu bambaşka bir süreç ve elbette geçici. Sadece ihtiyaç duyulan zamanlarda işten uzaklaşabilmek herkesin hakkı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…