2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Ne güzel çok şanslısınız Benim baş harfim Ö eşiminki de V ne yapsak olmuyor.

Yaa İlk harfini güçlü bir harf seçin diyorlar. Ama ben bunu bilmedem kızımın ismini koydum.
Takip ettiğim kadın ad soyadla birleşince nasıl olacagına bakıyordu. Anne adı baba adı uyumu aramıyordu .
Ne güzel çok şanslısınız Benim baş harfim Ö eşiminki de V ne yapsak olmuyor.
Özveri

Evet evet isim soyisim birleşimine bakılıyor. Doğum tarihi ile birleştiriliyor sonra da.
Artık otomatik hesaplama yapan sayfalar google sa. Çok detaylı olmasa da faydalı. Notlarımı bulabilirsem paylaşırım burda

Bu ben olabilirim 3 yıldır çalışmıyorum izindeydim izinden döndüm deprem oldu okul yok hala çalışmıyorum. Kasımda da doğum olursa sadece iki ay çalışıp tekrar izinli olacağım sanırım 4 yıl okul yüzü göremeyeceğim

Seneye doğum izni haricinde bende ücretsiz izin almayı düşünüyorum istediğimiz kadar alabiliyor muyuz mesela ben 3 ay almak istesem 3 ay alabilir miyim? Yaz tatili olcak sonra o zamana almam gerekmez 3 ay beni kurtarır herhalde :))

Tamam kızlar öğrendim bu detaylı ikili üçlü vs perinatolog un anlaşması yoksa olmuyormuş o yüzden direkt para istediler

Tamamdır mutlaka haber veririm. Muhtemelen doktordan kaynaklı çünkü hastane anlaşmalı olsa da bazı doktorlar anlaşma dışı beni de uyarmışlardı o konuda. Ama ikili test ve ölçümleri benim kendi doktorum yapıyor o yüzden dahil olur gibi.

Ben de öyle yapacağım zaten

Ben de annelik izni bitince 4 ay yarım gün çalışma oluyor devlette ikinci çocukta süt izni olarak geçiyor. Onu kullanıp sonra ücretsiz izne ayrılmayı planlıyorum bakalım hem kızıma da iyi gelir diye düşünüyorum tam 1. Sınıf olacak yoksa başedemem muhtemelen bu tempoyla

Oooo herkes ogretmenmis ya ne guzel.
Konuyu baslatan benim ama yanlis anlasildim :) herkes hakkini kullanmali tabiki, ben cok kurumsal bir sirkette calisiyorum bizde ise gelmeyen adami bile isten cikaramiyorlar :) o yuzden kisinin is ahlakina kaliyor biraz suistimal etmek.
Ben de dogum sonrasi her hakkimi kullanacagim. 3 aylik birikmis yillik iznim var. Sonra ucretsiz izin alacagim, sonrasinda kaldiysa sut izinlerimi de birlestirir kullanirim :)
Sadece simdilik zaten hep evden calistigim icin bir izin alma geregi olmadi. Sabah 8 de doktor randevusu aliyorum. Tam teşekküllü hastane evime 3 dk. 9 da bilgisayar basindayim. Yine evden calisan esim de gelebiliyor izin almadan boylece.

Evet bence de herkes hakkını kullanmalı, ama bazı insanların suistimal ettiğiyle ben de çok karşılaştım. Aynı şekilde ben de evden çalışıyorum, genelde ilk randevuyu alıyorum ya da cumartesi gününe alıyorum. Her şekilde o gün planladığım işi de bitiriyorum ama. Bu biraz da çalıştığın şirket ile alakalı, demek ki seviyorsun ve karşılıklı bir güven var. Benim için de aynı şey geçerli çünkü, o kadar anlayış görürken bu durumu kullanmak benim etik anlayışıma ters geliyor. Haa eğer değer verilmeyen bir şirkette köle gibi çalışsaydım sonuna kadar da doktor izinlerimi kullanırdım.

Ya kızlar bir site keşfettim Allahım o kadar güzel bebek kıyafetleri var ki. Elbiseler tulumlar yicem cidden fiyatları da uygun bilmiyorum site ismini yazınca sıkıntı olur mu yasak mı

Ya kızlar bir site keşfettim Allahım o kadar güzel bebek kıyafetleri var ki. Elbiseler tulumlar yicem cidden fiyatları da uygun bilmiyorum site ismini yazınca sıkıntı olur mu yasak mı
Ay link verme ama isim yazabilirsin diye biliyorum

Kesinlikle, ben birçok fedakarlık yaptım sirket için, işime hep baglıydım. Hamile oldugumu ogrendıkten 1 ay sonra işten cıkartıldım
Bende oyle patron bana sen sag kolumsun derdi elim ayagim sirkette sensin derdi hamileyim dedim 5. Ayinda haber ver tazminatini verip isten cikarticaz o zaman seni dedi

merhaba kızlar cinsiyet haberlerinize çok sevindim. Allah gönlünüze göre versin inşallah.. Cumartesi özelde sorup %75 kız dedikleri bebeme Salı günü üniversite hastanesinde ben sormadan erkek dediler.. kız olsaydı herşey tutuyordu nub ramzi yüzük aşerme vs ama erkek ise eğer hiçbir şey bende de tutmamış gözüküyor. İkili taramanın sonuçlarına bakarken belli olacak. Bende son öğrenenlerden olacağım galiba.. şimdilik sizinkilerle mutlu olmaya devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…