2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Meyve biraz dizginliyor yada kahvaltıda bal bence birde severseniz kafeinsiz rooıbos bitki çayı var hamilelikte zararsız çaylar arasında Tatlı bir çay oda güzel kesiyor Tatlı isteğini

Kötü düşünme stres yapma 9 ay kanaması olanlar oluyor canım ayaklarını uzat yerinden kalkma

Canım lütfen sakin ol, progesteron desteğini artırabilirsin. Bunu bir doktoruna sor. Yerinden hiç kalkma. Sadece tuvalet için kalk. Diliyorum ki bebeğin seninle kalacak ama öncelikle kendini rahatlat ve dua et

bugün uyanır uyanmaz soğuk soğuk terlemeye başladım aşırı karın ağrım ve bulantım vardı korkup hastaneye gittim şuan hala karnım ağrıyor çok az ishal olmuşum ondan olabilir dedim ama içim rahat etsin diye doktora gittim 14 haftalık dedi çıkıntısı var evet ama yüzde 80 dedi sizde görebiliyo musunuz çıkıntıyı doktorum izinliydi farklı doktora gittim mecbur

Eklentiler

• B30475B4-4009-4A19-81D5-C42F51A62CBC.jpeg
    86,2 KB · Görüntüleme: 77
kızlar aklınızda olsun doktor kontrolüne gittiğiniz günlerde işe dönme zorunluluğunu yok
Bizim sirkette bir kiz cok fena kullaniyordu bunu. 7 ay boyunca hem yarim saat erken cikti. Hemde carsamba gunleri kontrol gunum dedi hic gelmedi. Haftada 4 gunden de az calisti yani. Bizim mudur cok iyiydi bir sey demedi ama calisan herkes sinir olmustu. Cunku butun projelerden onu cikarmak zorunda kaldik 1 gun eksik calistigi icin. Bos bos oturdu. Simdi ben isleri aksatiyor demesinler diye sabah 8 de gidiyorum kontrole

Çok geçmiş olsun canım güzel düşün lütfen kendini ve bebeği strese sokma dualarımız seninle güzel haberlerini bekliyoruz

Güzel haberler için çok ama çok sevindim kızlar,darısı bizim başımıza inşallah hep birlikte sağlıkla kavuşalım bebişlerimize
İsim konusu açılmışken,bildiğim öğrendiğim bir şeyi paylaşayım sizinle. Çocuk isminde özellikle anne ve babadan ortak harfler olması bağlayıcılık konusunda yani anneyle çocuk,babayla çocuk arasında iyi bir ilişki güçlü bir bağ için önemliymiş. Elbette isim konusu çok çok özel hepimiz için ama yine de paylaşmak istedim sizinle

Ben tam anlayamadım net değil çünkü

hakkını kullanıyor diye sinir olunuyor ama gereksiz olduğunu düşünüyorum.
bizim ofiste de var öyle biri, ben onu kullanmadım ben öyle yapmadım böyle yapmadım. ee kime ne yani hakkını kullansaydın.
müdürün insayatifinde değil. İş veren bir şey diyemez çıkartamaz da, tazminatlarını ödeyip fesih bile verse dava açarsa işe iade hakkı kazanır hamile çalışan.

Kızlar en azından izin alabiliyorsunuz bir de böyle düşünün. Kendi işimdeyim doktora da gitsem işim bitince dönüyorum. Pazar günü olsa diye can atıyorum can Defalarca ayakta uyudum iş yerinde, bazen diyorum ki Eylül ayı olsa bir an önce de izne çıksam tamamen :/

Yani her hafta olmasi biraz tepki cekmisti. Ayda bir gidiliyor genelde sonucta. Riskli bir durumu yoktu bildigim, normal bir gebelikti yasi genc idi. Suistimal edenin gunahi boynuna yapacak bir sey yok. Ben kendimi iyi hissediyorsam, hem kontrollerimi hem de islerimi aksatmayacak bir cozum ararim. Allah korusun kanama vs durumunda zaten kimse bir sey diyemez

iyi akşamlar kızlar biz bugün 15+2 olduk ama kontrolde doktor 16 haftalık gözüküyor dedi. bu güne kadar cinsiyetini öğrenememiştik göstermiyordu bebeğim bugün emin olmamakla birlikte kız dedi bende çin takvimi rus takvimi yüzükle bakma erkek bebek güzelleştirir kız bebek çirkinleştirir hiç biri tutmadı

Ben de hamile pilatesine yazılmak istedim ve dolu olduğu için yazılamadım. Oradaki eğitmen bi arkadaşımın tanıdığıydı iletişim kurarak YouTube dan izleyerek de yapabilir miyim dediğimde kesinlikle önermiyorum bazıları karın kasını çalıştırıyor ve düşük olmasının yolunu açabiliyor demişti. Ve hamile pilatesini son üç aylık dönemde önerdi. Şuan sadece su iç ve yürüyüş yap demişti

Aaa iyi ki sormuşsunuz. Allah korusun riske gerek yok. Aslında evet son üç ay açılmalar için çok daha gerekli. Yürüyüşleri yapsak yeterli belki de. Peki yürüyüşü günde ne kadar süre önerdi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…