2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
5bucuk-6 haftalikken kahverengi lekelenmeleri olan vardi igne vurdurdum hala devam ediyor. Peceteye böle uc cay kasigi seklinde yere degmis acaba dusukmu yapacagim

Kizzzlllaarrrr 😍 elim ayağım titriyor 😍 lekelenmeyle acile gittim korkuyla. Çok şükür bebeklerim olacakmış 😍 ikisinin de kalbinin seslerini dinledim 😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Rabbim herkese bu duyguyu yaşatsın 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 5+6 da duyduk
Cnm bgun bende kahverengi lekelenme yasadm peceyeye uc cay kasigi boyutunda bulasmisti sizinki devam ettimi ne kadrdi yogunlugu. Kese gorduk ama karindn baktigi icin sdce kese vrdi vajinalde baktirmak istemedm kanamam artr diye. Cok endiseliym.

Ben heyecandan doktora sormayı unuttum kaç haftalık gösteriyor diye . Kasıklarım çok agrıyor birde belim . Kan pıhtılaşmam var benım keseyı görmedik ama geçmişim karanlık dıye hemen başladık bugun iğneye . 1 iğnemi oldum 🤲🏻
Benimde geçmişim karanlık malesef 17 haftalık kaybım var, bende bugün hem coraspirin hemde iğneye başladım şifa olsun bebeklerimize🤲🏻😍

Kızlar karından ultrasonla keseyi ne zaman gördünüz kaç artı da 🥰
Bana haftami solemedi ama betam 2500 lerdedir sdce kese gozuktu yolk falan gozukmedi tahminen 6 haftaliktir dedi yoksa karindan gozukmezdi dedi. Ama vajinal daha ii bukdr erkenden karindn hicbrsy gözükmüyor bnm kanama vardi oyuzdn usttn bakildi cuma vajinal bakilck

Cnm yolk sac goruldumu acaba yoksa sdce ici bos kesemi goruldu ?
Sadece keseyi gördük canım hiç yolktan falan bahsetmedi doktorum, haftaya daha net bi şekilde görürüz sanırım tekrar çağırdı çünkü günde 1 mm büyüyor mu bi bakalım dedi. Minicik bi kese gördük sadece. Haftasıyla uyumlu dış gebelik değil dedi bu kadar

Sadece keseyi gördük canım hiç yolktan falan bahsetmedi doktorum, haftaya daha net bi şekilde görürüz sanırım tekrar çağırdı çünkü günde 1 mm büyüyor mu bi bakalım dedi. Minicik bi kese gördük sadece. Haftasıyla uyumlu dış gebelik değil dedi bu kadar
Bana da aynilarini dedi de kagit verdi baktim icinde yüzük gibi birsy oluordu bu haftalarda o yoktu dedm acaba gobekten bakikdigi icinmi yoksa goren vrmi. Dmekki suan gobektn sdce kese goruleblio peki tsk ederm

Bana da aynilarini dedi de kagit verdi baktim icinde yüzük gibi birsy oluordu bu haftalarda o yoktu dedm acaba gobekten bakikdigi icinmi yoksa goren vrmi. Dmekki suan gobektn sdce kese goruleblio peki tsk ederm
Bende 5+5te vajinalden yolk göründü. Ertesi gün karından baktı yolk görünmedi.

X